Treść opublikowana przez franio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://moto.allegro.pl/item452496550_oryginalne_swiece_zaplonowe_vw_audi_skoda_seat.html czy możliwe, żeby oryginały były tańsze od NGK? [br]Dopisany: 09 Październik 2008, 22:24_________________________________________________i czy lepiej takie czy NGK?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
normalnie zgadłem, że toaveo
-
[B5 AVV] czarna perła
koło bełemwu!?
-
[B5 ANB] Zagazowana niunia - pytanie laika
zawsze będzie różnica między pb a lpg, nie wierzę jak ktoś mówi inaczej
-
[B5 AAH] Mimo problemów z benzyną LPG będzie działać ?
aby na bęzynie dobrze palił, bez tego gaz nie zadziała
-
Indeks prędkości
ideks prędkości mówi o odporności na odkształcenia do danej prędkości, to tak na marginesie, ale śmiało zakładaj H ja też na takich w zimę jeżdze i jest oki, no bo gdzie w zimę będziesz 210 jechał?
-
[B5 ADR] Piszczy przy skrecaniu kierownica
wahaczyk jakiś pewnie
-
Moje B5
zaślepki są, poszukaj w aucie, w schowku, w podłokietniku tylnej kanapy, lub kup na alegro, pewnie z 5 zł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raga jak to możliwe?!
-
[B5 AEB] Kocham ten wóz... :)
ale tapicere, to nie mazac samemu tylko dobrze wyprac i to przynajmiej dwa razy, taka jasna to wyobrażam sobie jak wszystko widac
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ależ one by się wkładały, ta tancereczka fajniejsza
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cwierc mili we wrześniu rzadko kiedy nie wiało, sierpień byłby lepszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wszyscy macie fote i dostawczak i Ty
-
[ALL B7] lato 18/19 rs4 czy r8
jedynie rs4
-
[B5 AFN] Moja niunia- power of TDI Fotki juz są
pełny fis, a klima manualna, ciekawe
-
[B5 AEB] A4 18 T AUTOMAT AVANT ALU 17
przód z tą ramką prawie jak b6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
raga jak utoczysz 450 ml krwi to Ci zwrócą 35 zł, bo tyle wjazd, autobusik czeka na miejscu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie nie będzie niunia odmówiła współpracy ( czyt. nie działa ), ale może chociaż na pocieszenie http://nasza-klasa.pl/profile/18106978/gallery/4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla mnie to zenada i większymi idiotami są ci co wpadli na ten pomysł!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
krzyniek pij więcej, pij więcej!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
żoliborz- Jana Pawła II 82
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to oczymś świadczy, nasze niunie też do tanich nienależą i wiadomo dlaczego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiecie dlaczego my mężczyźni umieramy wcześniej niż kobiety...? - bo CHCEMY! :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ostatnio oglądałem "koguta" w sklepie i mi też taka myśl przeszła po głowie...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
audi a8? czy to nie morgothv8 z akp?