Treść opublikowana przez franio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla ludzi o mocnych nerwach
-
[B5 AAH] Mój ostatni nabytek:) Czarne QUATTRO. 19", Gwint, soczewki S4
no ładniutka, fajny piec, daj te chromy na okna i zobaczysz, mało jajka nie zniesiesz a na takim ładnym kolorku to będzie super ja bym jeszcze felunek poprawił np oczko wyżej, bo ten mi naj mniej pasuje z ori, ale to już wyłącznie tylko mój gust :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
info dla wszystkich, nie będę dzisiaj ( muszę zapisać się na egzamin na prawo jazdy ) i nie zrobie legalizacji gaśnic, ale za tydzień obiecuję
-
[B5 AEB] Moja pierwsza A4 Quattro 1.8 T
ale zespolone to jednak lepszy dają efekt
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
moja dziewczyna obstawia te pierwsze, tylko czarne, a mógłbyś rzucić linka gdzie znajazłeś? :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za to druga chętnie rozchyliła
-
[ALL B5] Dudnienie
oczywiście, że w audi tylko na tył :gwizdanie:
-
[ALL] Kłopoty z odkręcaniem śrub do felg
trzeba dospawowywać ile się da, jak nie to rozwiercić i kombinować coś po zdjęciu koła, a na przyszłość to troszki smaru miedziowego na gwint- jak kolega Waters powiedział i dokręcamy kółeczka w audi a4 zawsze na 120 Nm.
-
[ALL] DZiwny objaw w przednim lewym kole??!?!?!?
a opony jakiej firmy?
-
[ALL B5] Mam słabe hamulce co moze być nie tak?
a odpowietrzałeś hamulce?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tjuning by Krzeszów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a we wtorek jechało "to" pod Promką a ja nie wiedziałem co to za nowe bełemwu, a to x6 [br]Dopisany: 04 Lipiec 2008, 09:15 _________________________________________________Koledzy na najbliższym spocie legalizuję gaśnice w Naszych Niuniach, kto chętny zapraszam do czerwonej b5 (jedyna taka :> ) Cena: 0 zł.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja go wcale nie usprawiedliwiam, tylko mówię jak to się może skończyc
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trochę wyrozumiałości pół roku prawko, pierwsze auto , które "jak rozbije na przydrożnym drzewie, zostawi Ci na parkingu w Niebie" :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jestem bardzo zadowolony bez zarzutu, jeszcze raz dzięki poza tym ja potrafię sobie wiele rzeczy wmówić , ale mam wrażenie jakby jeszcze lepiej się zbierał no może nie tak jak norbiego i poźka, ale niewiele gorzej
-
[B5 AFN] Oto moja mała A4 TDI 110km
prawie jak b6
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Raggaman, mógłbym Cię prosić o zdjęcie, które masz w avatarze?, bo strasznie się mojej pannie podoba :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
proszę sobie ze mnie nie żartować , bo nie zalegalizuję wam gaśnic w Waszych Niuniach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najpierw to niech ktoś mi olej wykasuje
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
śliczna
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a tam ten gościu ile pucharów, niech pepiczki skody tak sobie robią a nie Audi, normalnie jeszcze nie mogę się opanować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://pl.youtube.com/watch?v=xpXtBlgUb7I&feature=related czy to jest mądre???
-
[B5 AEB] Oczko w głowie... death!!!!
nawet nie zamierzam, a co do Twojego wyboru 2,8 chyba lepiej hasa i nie trzeba martwić się o turbo
-
[B5 AFN] A4 B5 1.9TDI AFN Avant by Rogal. S4 look. Porządne auto. Nowe foty.
zrobisz jak uważasz, ale broń Boże zmieniać na jakieś inne wynalazki zwane samochodami
-
[B5 AEB] Oczko w głowie... death!!!!
Wczoraj jakaś klaksoniara, na imprezie mówi przy mnie: "fajne felgi w tym audi", a to podjechało... bełemwu 5, aż mną żuciło