Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. komunikat do 5 typów w "jakimś" srebrnym avancie we wtorek około 22.30 na Bora- Komorowskiego: macie szczęście, że jechałem z dziewczyną!
  2. hura, na promkę
  3. czy ktoś wie jak można przeprogramować angielski licznik z ich jednostkami na nasze miary?
  4. śliczna, bardziej pod czarna podchodzi
  5. osobiście nie sądziłem, że te kumho są takie dobre? ciekawe jak w dalszej eksploatacji?
  6. dobra oponka, ale polecałbym jeszcze nokiana i oczywiście michelin
  7. spróbuję, z ciekawości
  8. Keżor naklejki klubowe robił, 20 zł przyjoł :gwizdanie: i przestał być klubowiczem :bicz3:
  9. dokładnie tak, ja też zaczynałbym od pompy
  10. uważam, że dobry wybór i niema co kombinować
  11. franio odpowiedział(a) na Tosik temat w Audi A4 B5
    zapomniałeś powiedzieć o rękawiczkach ( od frania ), żeby rączki były czyste
  12. gratuluje zakupu!
  13. bo 235 to trochę przy grubo na 101 ps, trzeba było 205 lub 215. A co kolegi mtjk, to hydragrypy to już nowe są lipa, sport maxx nowe na wodzie brzytwa, ale co z tego jak ja nowe w audi 80 b4 90 ps po 15 tys miałem do wymiany...
  14. i zwróc uwagę na felgi czy są proste.
  15. a Nas podburza tylko
  16. bomba, mam dylemat, jak się zarejestruję czy to będzie... zdrada no, ale zawsze mogę być tajnym informatorem
  17. kto konkurencją naszego forum? a) nasza- klasa bmw klub
  18. może z czasem stanie się modne, mieć kropę?
  19. przed Promenadą po lewej stronie jest wulkanizacja, znajomy tam pracuje, 80 zł kpl opon, 90 zł za kpl kół za sezon. przekładka 60- 80 zł w zależności od rodzaju i rozmiaru kół.
  20. a gdzie wzmianka o promenadzie?
  21. ile by nie mieli koni to przecież nie przyśpiesza do 100 w 10 s. i nie hamuje ze 100 na 35 metrach, niema 4,5 metra długości i nie waży 1300 kilo, trochę wyobraźni!!!
  22. te ruskie ku.rwy tak jeżdżą, mało to naszych przez nich się rozwaliło, 500 zł dla takich to za mało, 2000 min. A policja to tylko potrafi w krzakach i na śniadanie lub obiad ciułac, to wszystko jest na łbie postawione! Sam byłem dzisiaj świadkiem jak litwin 3 nasze tiry przez 2 km mijał, kończąc na górce, a co jak coś z naprzeciwka? spycha naszych i siemasz wiktor.
  23. a te zegary, to co to?
  24. moim skromniutkim zdaniem wszystkie naklejki bym zdjął i płetwe tyż :gwizdanie: :gwizdanie:
  25. no niestety inaczej nie będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.