Treść opublikowana przez franio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
komunikat do 5 typów w "jakimś" srebrnym avancie we wtorek około 22.30 na Bora- Komorowskiego: macie szczęście, że jechałem z dziewczyną!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hura, na promkę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
czy ktoś wie jak można przeprogramować angielski licznik z ich jednostkami na nasze miary?
-
[B5 AFN] Granatowa Audi-czka i jasna skóra
śliczna, bardziej pod czarna podchodzi
-
[B5 AJM] Goodyear EXCELLENCE czy KUMHO ECSTA KU 31
osobiście nie sądziłem, że te kumho są takie dobre? ciekawe jak w dalszej eksploatacji?
-
[B6 AVF] YOKOHAMA AVS SPORT
dobra oponka, ale polecałbym jeszcze nokiana i oczywiście michelin
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spróbuję, z ciekawości
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Keżor naklejki klubowe robił, 20 zł przyjoł :gwizdanie: i przestał być klubowiczem :bicz3:
-
[ALL B5] problem z temperatura
dokładnie tak, ja też zaczynałbym od pompy
-
[ALL B5] Amortyzatory SACHS
uważam, że dobry wybór i niema co kombinować
-
[B5 AHU] Wymiana rury odmy
zapomniałeś powiedzieć o rękawiczkach ( od frania ), żeby rączki były czyste
-
[S4 B5] PORSCHE 352x34 mm upgrade hamulców
gratuluje zakupu!
-
[ALL B5] Przesiadka z 16'' na 17'' - wrażenia z jazdy
bo 235 to trochę przy grubo na 101 ps, trzeba było 205 lub 215. A co kolegi mtjk, to hydragrypy to już nowe są lipa, sport maxx nowe na wodzie brzytwa, ale co z tego jak ja nowe w audi 80 b4 90 ps po 15 tys miałem do wymiany...
-
[B5 AFN] Kierownica drży podczas szybkiej jazdy
i zwróc uwagę na felgi czy są proste.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Nas podburza tylko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bomba, mam dylemat, jak się zarejestruję czy to będzie... zdrada no, ale zawsze mogę być tajnym informatorem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kto konkurencją naszego forum? a) nasza- klasa bmw klub
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może z czasem stanie się modne, mieć kropę?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przed Promenadą po lewej stronie jest wulkanizacja, znajomy tam pracuje, 80 zł kpl opon, 90 zł za kpl kół za sezon. przekładka 60- 80 zł w zależności od rodzaju i rozmiaru kół.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a gdzie wzmianka o promenadzie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ile by nie mieli koni to przecież nie przyśpiesza do 100 w 10 s. i nie hamuje ze 100 na 35 metrach, niema 4,5 metra długości i nie waży 1300 kilo, trochę wyobraźni!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
te ruskie ku.rwy tak jeżdżą, mało to naszych przez nich się rozwaliło, 500 zł dla takich to za mało, 2000 min. A policja to tylko potrafi w krzakach i na śniadanie lub obiad ciułac, to wszystko jest na łbie postawione! Sam byłem dzisiaj świadkiem jak litwin 3 nasze tiry przez 2 km mijał, kończąc na górce, a co jak coś z naprzeciwka? spycha naszych i siemasz wiktor.
-
[ALL B5] Nasza A4 B5 `99 1.8
a te zegary, to co to?
-
[B5 ALG] [B5 ALG] Audi A4 V6
moim skromniutkim zdaniem wszystkie naklejki bym zdjął i płetwe tyż :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B5 ABC] Moja a 4 2,6 automacik ABT AUDI TUNING
no niestety inaczej nie będzie