Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. no racja jest parę takich rzeczy, że nóż w kieszeni się otwiera
  2. nie no ja jeszcze kawaler
  3. na 3 to ja bez żadnych modów wyciągam 170, potem 4-ka na 190 i dalej 5-tka.
  4. Moja mała wścieklizna jak widac na fotkach jest śliczna i Nie wyobrażam sobie zmiany marki na jakieś inne " samochody". Piszcie pytajcie, jeżdźę od pół roku, ale to niepierwsze audi cholera mac the end! Postanowiłem wrzucić, ku przestrodze i informacyjnie, po prostu życie i twórczość... Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Pamiątka "oooo" airbag: Uploaded with ImageShack.us
  5. franio odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    dobre :th:
  6. też sądzę, że to brzytwy,ale tych ebc niema do b5 i cena brzytwa chyba, że quattro ma takie same tarcze z przodu, to widzę, że są
  7. dzięki sam trochę szukałem na forum, ale jeszcze się jakoś nie dogrzebałem [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 08:50 _________________________________________________to Zimmermann jest lepszy od Brembo?
  8. Jakiej firmy polecacie zestawy, lepsze brembo czy zimerman, te grin stuff naprawdę są tak dobre, a może coś innego. Potrzebuję coś dobrego, żeby wytrzymywały ciężkie, częste hamowania przy dużych prędkościach, może ktoś ma już jakieś doświadczenia?
  9. gdzie ten film?
  10. moze chcesz sprzedac stary tunel?
  11. średnio, niewiem czemu ma służyć ten patyk- styl kierowcy bmw
  12. Dużo Was tam się wybiera na Promkę???
  13. spoko, ale podstawa to ładna felga, a ta brzydzi to autko
  14. a może coś z gazem nie tak?
  15. ciekawe jakie pięniądze, możesz się pochwalić?
  16. gdzie ten film?
  17. przerost formy nad treścią, szkoda bo a4 to piękne autko i niewolno mu robic takich rzeczy
  18. są 205/50/17 bardzo spoko, wygląda.
  19. to teraz już na torwarze?
  20. a jak spisują się te good yeary eagle f1 gs-d3?
  21. to do zaczyska
  22. Prawda :th: , to w każdy wtorek?
  23. to o co wreszcie chodzi, że tak strasznie jest?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.