Treść opublikowana przez franio
-
[B5 AFN] Rabarbar :)
no racja jest parę takich rzeczy, że nóż w kieszeni się otwiera
-
[B5 AEB] Oczko w głowie... death!!!!
nie no ja jeszcze kawaler
-
[B5 AWT] VW GOLF III 230 KM i 370 NM z AWT 1,8T
na 3 to ja bez żadnych modów wyciągam 170, potem 4-ka na 190 i dalej 5-tka.
-
[B5 AEB] Oczko w głowie... death!!!!
Moja mała wścieklizna jak widac na fotkach jest śliczna i Nie wyobrażam sobie zmiany marki na jakieś inne " samochody". Piszcie pytajcie, jeżdźę od pół roku, ale to niepierwsze audi cholera mac the end! Postanowiłem wrzucić, ku przestrodze i informacyjnie, po prostu życie i twórczość... Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us Pamiątka "oooo" airbag: Uploaded with ImageShack.us
-
1.8T QUATTRO - alusy, opony i lampy
dobre :th:
-
[B5 AEB] Jakie tarcze i klocki ?
też sądzę, że to brzytwy,ale tych ebc niema do b5 i cena brzytwa chyba, że quattro ma takie same tarcze z przodu, to widzę, że są
-
[B5 AEB] Jakie tarcze i klocki ?
dzięki sam trochę szukałem na forum, ale jeszcze się jakoś nie dogrzebałem [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2008, 08:50 _________________________________________________to Zimmermann jest lepszy od Brembo?
-
[B5 AEB] Jakie tarcze i klocki ?
Jakiej firmy polecacie zestawy, lepsze brembo czy zimerman, te grin stuff naprawdę są tak dobre, a może coś innego. Potrzebuję coś dobrego, żeby wytrzymywały ciężkie, częste hamowania przy dużych prędkościach, może ktoś ma już jakieś doświadczenia?
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
gdzie ten film?
-
[B5 2.8 30V] takie sobie A4
moze chcesz sprzedac stary tunel?
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
średnio, niewiem czemu ma służyć ten patyk- styl kierowcy bmw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dużo Was tam się wybiera na Promkę???
-
takie tam zwykłe audi
spoko, ale podstawa to ładna felga, a ta brzydzi to autko
-
[B5 ADR] QUATTRO=XENON=17" CZYLI MOJA A4-reczka:)
milutka :th:
-
[B5 AEB] Przyrost mocy przy 5 tyś. obr/min
a może coś z gazem nie tak?
-
[B5 AVG] Moja nowa a4 :) / Pare zmian !!!
ciekawe jakie pięniądze, możesz się pochwalić?
-
[B5 ABC] moja a4 2,6 v6
gdzie ten film?
-
[B5 ALF] Nasze A4 2.4 V6
przerost formy nad treścią, szkoda bo a4 to piękne autko i niewolno mu robic takich rzeczy
-
[B5 AVG] Moja czarna audiolka:)
są 205/50/17 bardzo spoko, wygląda.
-
[B5 ALZ] A4 1,6, CAR AUDIO :) fela, nowe lampki :P
i spojler
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to teraz już na torwarze?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a jak spisują się te good yeary eagle f1 gs-d3?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to do zaczyska
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Prawda :th: , to w każdy wtorek?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to o co wreszcie chodzi, że tak strasznie jest?