Treść opublikowana przez franio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chętnie wpadłbym na wtorkowego spota, ale tam wszyscy min b6 a ja w b5, będę mile widziany?
-
Wyje pompa wspomagania
ostatnia deska ratunku, to zalej płynem pod sam korek mi pomogło, LuNaTi też tak zrobił i pomogło :th:
-
Wyje pompa wspomagania
chodzi cichutko i płynu nie wywala
-
[B6 AWX] Problem ze wspomaganiem ? - Strasznie skrzeczy przy skrecaniu
nie wiem o co chodzi mysli wallbash dolałem płynu prawie pod sam korek confused4 i "wycie" się skończyło mysli
-
[ALL B6] Czy to prawidłowy rozmiar felg ?
i koszt około 30 zł za sztukę
-
Wyje pompa wspomagania
W grupie Vag tylko płyn koloru zielonego i żółtego, na pewno nie czerwony to mercedesy!!! I jak na zbiorniczku napisano mineralny to mineralny, nie kombinować :bicz3: I dla tych, którym pompa na...dala, miałem to samo, wszystkie objawy się zgadzają, mając niewiele do stracenia bo i tak pompke trza wymieniać wlałem płynu pod sam korek i ... po kłopocie
-
[B6 AWX] Problem ze wspomaganiem ? - Strasznie skrzeczy przy skrecaniu
nie wiem o co chodzi dolałem płynu prawie pod sam korek i "wycie" się skończyło
-
[B6 AWX] Problem ze wspomaganiem ? - Strasznie skrzeczy przy skrecaniu
ja wymieniam pompę, o rezultatach napisze
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
ćwierć mili i dużo fajnych fur, które można podziwiać, a ta na pewno zrobi furrorę
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
pokarz się na Bemowie, pooglądamy :thumbup:
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
turbina 2000, spalanie 20 na 100, upokorzyć kierowcę bmw... bezcenne!
-
1.8T vs. 1.8 który lepszy??
masz disla i jescze na firmę to możesz sobie pozwolić( auto pewnie jeszcze w leasing ), ale każdemu należy się fajne autko, jak masz łep i h u j to kombinuj
-
[B6 AWX] Problem ze wspomaganiem ? - Strasznie skrzeczy przy skrecaniu
raczej nie powinno, u mnie wyje jak j**nięte jestem ciekaw co, jak auto zimne to spoko, ale jak trochę pojerzdze to nie daj Bożę zaczynam od pompy wspomagania i mam nadzieje, że na tym się skończy
-
[B5 AJM] Chyba mam zalany zły olej (różowy) do wspomagania - co robić ????
prawda w audi tylko zielony lub żółty, a minerał czy syntetyk to pisze na korku. Osobiście jak kupiłem auto, to miałem różowy kolor podobno zarezerwowany dla mercedesa, ale że lubię jak wszystko jest ori zalałem, zielonym minerałem, bo zaczeło cuś chuczeć w układzie i tak zostało do tej pory, jak się rozgrzeje autko to wyje, że nie daj Boże
-
[B5 1.8T Quattro] a oto moja laleczka
ja też nie przepadam za takimi grilamii, cztery pierścienie, to jest to :th: ale reszta super: i serducho i napęd na cztery łapki
-
Jak dopasować śruby do felg...?
chyba nie powinno, ale zawsze nawet w dobrych wulkanizacjach, pełna odpowiedz jest po założeniu na autko
-
wahacze "DACHSTEIN-GERMANY" opinie
u mnie tylko pukało a banan kwalfikował się do wypięcia lada moment!!!
-
Ile pali Wam gazu?
po prostu zawór wcześniej odbił
-
[B5 ADR] Głośniki 6x9 PIONEER TS-A6921 - jakie wady?
te glosniki do niczego sie nie nadaja, wiem bo mialem
-
Podróby dvd z ekranem dotykowym, tunerem tv, bluetooth jak to działa?
ekran juz jest, ale narazie wstawiam aby moc na czyms odtwarzac
-
[B6 AVF] 225/45R17 czy 235/45R17 na lato??
tylko nie F1 GS-D3, łyżwa, tylko wygląd ma spoko, jeśli już to lepiej ładną używaną Michelinę lub coś z jej grupy np: Kleber :th:
-
Jakie opony polecacie?
albo tak 205, ale to jeszcze żadsze w używkach, ale pomysł dobry
-
Jakie opony polecacie?
215/45 bedzie niższa, droższa, ciężej dostać w używkach a i sądzę, że 225/45 jest bardziej właściwe :th: ale takie walce do 1,6? :gwizdanie: no niewiem...
-
Jak dopasować śruby do felg...?
trzeba sprawdzić czy w feldze jest podtoczenie na stożek czy kule, i gwint według specyfikacji niemieckiego TuV musi wkręcać się przynajmniej 5,5 obrotu w piastę, jak wejdzie więcej i o nic nie obciera i nie blokuje to jest oki
-
wahacze "DACHSTEIN-GERMANY" opinie
są jeszcze tańsze cały przód z końcówkami kier. kosztował ok 2 tyg. temu 489zł , a ceny wciąż idą w dół ale odnośnie dachsteinów to ja już załorzyłem ten temat i niewiele osób mi pomogło, odezwał się kolega Adikrakow, więc kupiłem :>, ale jeden(banan- lewy), kumpel kupił całą stronę, za parę miesięcy trzeba będzie coś o tym powiedzieć Ale dodam, że na zdjęciach na allegro.pl są napisy "germany", ale w realu na wszystkich sześciu częściach tego napisu nie znalazłem Jeżeli chodzi o sprzedającego, nie wiem czy mogę wymienić, ale powiem: Norbi1504, naprawdę spoko, wszystko oki, przesyłka express, bez problemu i pomyłek :th: ale piszcie swoje uwagi, bo jestem sam ciekaw jak to będzie się sprawować na razie jest okej, pukanie się skończyło :>