Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

franio

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez franio

  1. chętnie wpadłbym na wtorkowego spota, ale tam wszyscy min b6 a ja w b5, będę mile widziany?
  2. franio odpowiedział(a) na Duro temat w Audi A4 B5
    ostatnia deska ratunku, to zalej płynem pod sam korek mi pomogło, LuNaTi też tak zrobił i pomogło :th:
  3. franio odpowiedział(a) na Duro temat w Audi A4 B5
    chodzi cichutko i płynu nie wywala
  4. nie wiem o co chodzi mysli wallbash dolałem płynu prawie pod sam korek confused4 i "wycie" się skończyło mysli
  5. i koszt około 30 zł za sztukę
  6. franio odpowiedział(a) na Duro temat w Audi A4 B5
    W grupie Vag tylko płyn koloru zielonego i żółtego, na pewno nie czerwony to mercedesy!!! I jak na zbiorniczku napisano mineralny to mineralny, nie kombinować :bicz3: I dla tych, którym pompa na...dala, miałem to samo, wszystkie objawy się zgadzają, mając niewiele do stracenia bo i tak pompke trza wymieniać wlałem płynu pod sam korek i ... po kłopocie
  7. nie wiem o co chodzi dolałem płynu prawie pod sam korek i "wycie" się skończyło
  8. ja wymieniam pompę, o rezultatach napisze
  9. ćwierć mili i dużo fajnych fur, które można podziwiać, a ta na pewno zrobi furrorę
  10. pokarz się na Bemowie, pooglądamy :thumbup:
  11. turbina 2000, spalanie 20 na 100, upokorzyć kierowcę bmw... bezcenne!
  12. masz disla i jescze na firmę to możesz sobie pozwolić( auto pewnie jeszcze w leasing ), ale każdemu należy się fajne autko, jak masz łep i h u j to kombinuj
  13. raczej nie powinno, u mnie wyje jak j**nięte jestem ciekaw co, jak auto zimne to spoko, ale jak trochę pojerzdze to nie daj Bożę zaczynam od pompy wspomagania i mam nadzieje, że na tym się skończy
  14. prawda w audi tylko zielony lub żółty, a minerał czy syntetyk to pisze na korku. Osobiście jak kupiłem auto, to miałem różowy kolor podobno zarezerwowany dla mercedesa, ale że lubię jak wszystko jest ori zalałem, zielonym minerałem, bo zaczeło cuś chuczeć w układzie i tak zostało do tej pory, jak się rozgrzeje autko to wyje, że nie daj Boże
  15. ja też nie przepadam za takimi grilamii, cztery pierścienie, to jest to :th: ale reszta super: i serducho i napęd na cztery łapki
  16. chyba nie powinno, ale zawsze nawet w dobrych wulkanizacjach, pełna odpowiedz jest po założeniu na autko
  17. u mnie tylko pukało a banan kwalfikował się do wypięcia lada moment!!!
  18. po prostu zawór wcześniej odbił
  19. te glosniki do niczego sie nie nadaja, wiem bo mialem
  20. ekran juz jest, ale narazie wstawiam aby moc na czyms odtwarzac
  21. tylko nie F1 GS-D3, łyżwa, tylko wygląd ma spoko, jeśli już to lepiej ładną używaną Michelinę lub coś z jej grupy np: Kleber :th:
  22. albo tak 205, ale to jeszcze żadsze w używkach, ale pomysł dobry
  23. 215/45 bedzie niższa, droższa, ciężej dostać w używkach a i sądzę, że 225/45 jest bardziej właściwe :th: ale takie walce do 1,6? :gwizdanie: no niewiem...
  24. trzeba sprawdzić czy w feldze jest podtoczenie na stożek czy kule, i gwint według specyfikacji niemieckiego TuV musi wkręcać się przynajmniej 5,5 obrotu w piastę, jak wejdzie więcej i o nic nie obciera i nie blokuje to jest oki
  25. są jeszcze tańsze cały przód z końcówkami kier. kosztował ok 2 tyg. temu 489zł , a ceny wciąż idą w dół ale odnośnie dachsteinów to ja już załorzyłem ten temat i niewiele osób mi pomogło, odezwał się kolega Adikrakow, więc kupiłem :>, ale jeden(banan- lewy), kumpel kupił całą stronę, za parę miesięcy trzeba będzie coś o tym powiedzieć Ale dodam, że na zdjęciach na allegro.pl są napisy "germany", ale w realu na wszystkich sześciu częściach tego napisu nie znalazłem Jeżeli chodzi o sprzedającego, nie wiem czy mogę wymienić, ale powiem: Norbi1504, naprawdę spoko, wszystko oki, przesyłka express, bez problemu i pomyłek :th: ale piszcie swoje uwagi, bo jestem sam ciekaw jak to będzie się sprawować na razie jest okej, pukanie się skończyło :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.