Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MARCIN12

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. /platiniumm/ a wymieniałeś kiedyś tą uszczelkę,bo ja całkiem niedawno i nie jest to całkiem 1,5h [br]Dopisany: 19 Luty 2008, 16:18 _________________________________________________zacznijmy od tego ze aby dojść do 4 śrub przednich misy olejowej musisz najlepiej odsunąć pas przedni aby odkręcić łapę mocującą przednią poduszkę,a o tych 2 tylnych śrubach koło koła zamachowego nie wspomnę,ja wymieniałem pompe oleju i zajeło mi to ok.6godzin i bardzo się sprężałem
  2. Jeżeli chodzi o rozrzad do ADR to pasek masz 153 zęby nr.contitech CT 919,napinacz hydrauliczny nr.RUVILLE EVR55709 ,napinacz nr.RUVILLE EVR55440,i rolka zwrotna paska rozrządu nr.RUVILLE EVR55441,uwież mi ostatnio zakładałem do siebie a sas pracuje w częściach i to są dobre rzeczy :th:
  3. tak zakładano instalacje gazową i może gazowiec przez przypadek wgniótł bo mam parownik schowany kolo filtra oleju
  4. JA zakladałem w Bolszewie w MAROL-GAZ,bardzo ładnie montuje instalacje,u mnie założył ze wcale jej nie ma widać mam zwykła instalacje pali ok.11l [br]Dopisany: 05 Luty 2008, 15:45 _________________________________________________zapomniałem numer do gazowca 692305266 :th:
  5. cześć pompa oleju zmieniona i jak narazie jest spoko,ale zastanawia mnie fakt jak zmieniałem filt oleju to był doś mocno wgnieciony czy to nie było przypadkiem przyczyną mojej awari,ale na szczęście jest dobrze nie będe już wnikał,dzięki wszystkim za pomoc i podpowiedzi i nie życze nikomu wymieniać tej pompy bo jest ....
  6. dzięki jutro zabieram się do roboty
  7. jak myślicie czy mam się brac za to już teraz czy jeszcze moge z tym pobrykać bo chyba jak pisał /szczepanov/to będzie wina pompy oleju
  8. /wojtek79/te dane w kpa odnosza się do cisnienia w barach,jak mam to rozumieć bo ja mierzyłem i na wolnych mam ok,1bar a przy 3000/obr mam 3,5 bar
  9. pod vag-iem już był,i nic nie pokazuje ale myśle że dziś zmierze mu cisnienie[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 16:57 _________________________________________________zapomniałem wam napisac ze czujnik ciśnienia oleju wymieniłem na nowy a moze to być coś z IG[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 17:05 _________________________________________________a czy moglibyście mi powiedzieć ile BARÓW powinna miec pompa oleju na wolnych obrotach
  10. CZESC MAM PROBLEM Z ZAPALAJACA KONTROLKA OLEJU NA CIEPLYM SILNIKU I OBR/2000 CZY TO POMPA OLEJU CZY ELEKTRONIKA DODAM ZE NIEDAWNO MONTOWALEM IG I TO ZACZELO SIE PARE DNI POZNIEJ,ALE TO MOZE ZBIEG OKOLICZNOSCI Marcin nie pisz z Caps Lockiem [cayenne]
  11. szczepanov///MOZESZ POWIEDZIEC MI CZY POMOGLO WYMIANA POMPY OLEJU BO SAM MAM TERAZ TAKI KLOPOT I NIE WIEM CO MAM ROBIC DODAM ZE PROBLEM MI SIE ZACZAL PO MONTAZU IG,A MOZE TO TYLKO ZBIEG OKOLICZNOSCI
  12. NAPENNO 153 ZEBY BO NIEDAWNO WYMIENIALEM
  13. CZESC KLUBOWICZE

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.