Treść opublikowana przez MARCIN12
-
[B5 1.8T]Wymiana uszczelki misy olejowej
/platiniumm/ a wymieniałeś kiedyś tą uszczelkę,bo ja całkiem niedawno i nie jest to całkiem 1,5h [br]Dopisany: 19 Luty 2008, 16:18 _________________________________________________zacznijmy od tego ze aby dojść do 4 śrub przednich misy olejowej musisz najlepiej odsunąć pas przedni aby odkręcić łapę mocującą przednią poduszkę,a o tych 2 tylnych śrubach koło koła zamachowego nie wspomnę,ja wymieniałem pompe oleju i zajeło mi to ok.6godzin i bardzo się sprężałem
-
Jaki rozrząd do ADR?
Jeżeli chodzi o rozrzad do ADR to pasek masz 153 zęby nr.contitech CT 919,napinacz hydrauliczny nr.RUVILLE EVR55709 ,napinacz nr.RUVILLE EVR55440,i rolka zwrotna paska rozrządu nr.RUVILLE EVR55441,uwież mi ostatnio zakładałem do siebie a sas pracuje w częściach i to są dobre rzeczy :th:
-
[B5 ADR] Zapalająca się kontrolka oleju
tak zakładano instalacje gazową i może gazowiec przez przypadek wgniótł bo mam parownik schowany kolo filtra oleju
-
[B5 ADR] Jaki Zakład w Trójmieście??
JA zakladałem w Bolszewie w MAROL-GAZ,bardzo ładnie montuje instalacje,u mnie założył ze wcale jej nie ma widać mam zwykła instalacje pali ok.11l [br]Dopisany: 05 Luty 2008, 15:45 _________________________________________________zapomniałem numer do gazowca 692305266 :th:
-
[B5 ADR] Zapalająca się kontrolka oleju
cześć pompa oleju zmieniona i jak narazie jest spoko,ale zastanawia mnie fakt jak zmieniałem filt oleju to był doś mocno wgnieciony czy to nie było przypadkiem przyczyną mojej awari,ale na szczęście jest dobrze nie będe już wnikał,dzięki wszystkim za pomoc i podpowiedzi i nie życze nikomu wymieniać tej pompy bo jest ....
-
[B5 ADR] Zapalająca się kontrolka oleju
dzięki jutro zabieram się do roboty
-
[B5 ADR] Zapalająca się kontrolka oleju
jak myślicie czy mam się brac za to już teraz czy jeszcze moge z tym pobrykać bo chyba jak pisał /szczepanov/to będzie wina pompy oleju
-
[B5 ADR] Zapalająca się kontrolka oleju
/wojtek79/te dane w kpa odnosza się do cisnienia w barach,jak mam to rozumieć bo ja mierzyłem i na wolnych mam ok,1bar a przy 3000/obr mam 3,5 bar
-
[B5 ADR] Zapalająca się kontrolka oleju
pod vag-iem już był,i nic nie pokazuje ale myśle że dziś zmierze mu cisnienie[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 16:57 _________________________________________________zapomniałem wam napisac ze czujnik ciśnienia oleju wymieniłem na nowy a moze to być coś z IG[br]Dopisany: 23 Styczeń 2008, 17:05 _________________________________________________a czy moglibyście mi powiedzieć ile BARÓW powinna miec pompa oleju na wolnych obrotach
-
[B5 ADR] Zapalająca się kontrolka oleju
CZESC MAM PROBLEM Z ZAPALAJACA KONTROLKA OLEJU NA CIEPLYM SILNIKU I OBR/2000 CZY TO POMPA OLEJU CZY ELEKTRONIKA DODAM ZE NIEDAWNO MONTOWALEM IG I TO ZACZELO SIE PARE DNI POZNIEJ,ALE TO MOZE ZBIEG OKOLICZNOSCI Marcin nie pisz z Caps Lockiem [cayenne]
-
[B5 ADR] zagadka dla najlepszych
szczepanov///MOZESZ POWIEDZIEC MI CZY POMOGLO WYMIANA POMPY OLEJU BO SAM MAM TERAZ TAKI KLOPOT I NIE WIEM CO MAM ROBIC DODAM ZE PROBLEM MI SIE ZACZAL PO MONTAZU IG,A MOZE TO TYLKO ZBIEG OKOLICZNOSCI
-
[B5 ADR] Ile zębow na pasku rozrzadu?
NAPENNO 153 ZEBY BO NIEDAWNO WYMIENIALEM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
CZESC KLUBOWICZE