Treść opublikowana przez teslic
-
[B5 AFN] 160km mojego dziadka
Kowi87 skontaktuj się z Rogalem on może pomóc w sprawie turbo z AWX(używka 3 mieś gwarancji),wymieni i wirusa zapoda.
-
1.9TDi VP+ by MR-MOTORS (AW69 - new stage)
Wynik do pozazdroszczenia.Gratulacje i wszystkiego najlepszego co pomoże utrzymać to na drodze
-
[B5 AFN] 160km mojego dziadka
Witaj Maniusiek28.Co nie tak z Twoim sprzęgłem kończy się, czy powyżej tych wartości już nie wytrzymuje??
-
[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ
Wymiana turbo da lepsze rezultaty niż FMIC. Ale założe się że po 2 miesiącach będziesz zakładał FMIC + 0,216 bo będzie Ci mało a do tego dojdą ponowne koszta korekty wirusa :doh1: Więc jak radzi kolega ykk "Odczekaj i zrób wszystko na raz" :th:
-
[B5 AFN] Buczenie - przedział 2100-2300 obr.
Drugą plecionke montuje się do ustabilizowania drgań wydechu (komuś nie chciało się wymontować i wymienić plecionki przy katalizatorze) dlatego niektórzy fachowcy od tłumików idą na łatwizne i dorabiają jeszcze jedno łącze elastyczne.Niestety z czasem i ono się niszczy co prowadzi do tego że i tak trzeba wymienić łącze elastyczne przy katalizatorze.
-
[B5 ADP] Wymiana poduszki skrzyni biegów
Poczytaj i popytaj o poduszki CORTECO ja takie założyłem i polecam, co do ceny to zależy od zniżek,mechanik kupi za około 150zł osoba prywatna 230zł.
-
[B5 AFN] Wymiana plecionki
Witaj.Nic nie musisz mierzyc,jedź poprostu do tłumikarzy oni znają ten problem.Plecionki mają swoją określoną trwałość jak każda z części w końcu i ta się zużyła.Ja wymieniałem wczoraj zapłaciłem 160zł trwało to jakieś 30 minut przy okazji usunołem katalizator który nie spełniał już swojej funkcji.Efekt , brak wibracji i drgań. ps ASO omijaj z daleka!!!
-
[B5 AFN] 173KM/359NM Dynosoft Wrocław
Tomigsi, jaki jest oryginalny przebieg twojego silnika?
-
[B5 AHH] Flash od 2,5 TDI w 1,9 TDI ?
Witaj.Do tego pseudotunera nie wracaj.Lepiej zgłoś się do Dynosoft Wrocław masz w okolicy. A Szczerze to nie wiem na ile zamierzasz podkręcić samochód ale zmiana końcówek wtrysków na 216 i wgranie dobrego programu to podstawa,więcej dowiesz się czytając forum lub złap kontakt z Witkiem "Rogalotti" on uleczy Cię od wszystkiego złego.Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
"Zazdrość" to mało powiedziane co czuje się patrząc na ten samochód. Brawo, gratuluje inwencji twórczej oraz konsekwencji w dążeniu do doskonałości
-
[ALL B5] SPORTMILE swap s4 na rs4
Gdzie załatwiłeś sobie te diody? :th:
-
[Montaż klimy na śląsku]
Mikołów -Andrzej Śląski 501 307 600 lub (32) 226-28-73 jako jedyny naprawił klime w moim samochodzie.Dwaj inni specjaliści nie dali rady.Szczerze polecam zna się na klimatyzacji bardzo dobrze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Od niedawna jestem użytkownikiem A4 avant 1,9 TDi (AFN) Quattro.Na tym forum wiele się można dowiedzieć o tych maszynach dlatego jestem od dziś z wami :th: