Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

teslic

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez teslic

  1. Kowi87 skontaktuj się z Rogalem on może pomóc w sprawie turbo z AWX(używka 3 mieś gwarancji),wymieni i wirusa zapoda.
  2. Wynik do pozazdroszczenia.Gratulacje i wszystkiego najlepszego co pomoże utrzymać to na drodze
  3. Witaj Maniusiek28.Co nie tak z Twoim sprzęgłem kończy się, czy powyżej tych wartości już nie wytrzymuje??
  4. Wymiana turbo da lepsze rezultaty niż FMIC. Ale założe się że po 2 miesiącach będziesz zakładał FMIC + 0,216 bo będzie Ci mało a do tego dojdą ponowne koszta korekty wirusa :doh1: Więc jak radzi kolega ykk "Odczekaj i zrób wszystko na raz" :th:
  5. Drugą plecionke montuje się do ustabilizowania drgań wydechu (komuś nie chciało się wymontować i wymienić plecionki przy katalizatorze) dlatego niektórzy fachowcy od tłumików idą na łatwizne i dorabiają jeszcze jedno łącze elastyczne.Niestety z czasem i ono się niszczy co prowadzi do tego że i tak trzeba wymienić łącze elastyczne przy katalizatorze.
  6. Poczytaj i popytaj o poduszki CORTECO ja takie założyłem i polecam, co do ceny to zależy od zniżek,mechanik kupi za około 150zł osoba prywatna 230zł.
  7. teslic odpowiedział(a) na Wujek temat w Audi A4 B5
    Witaj.Nic nie musisz mierzyc,jedź poprostu do tłumikarzy oni znają ten problem.Plecionki mają swoją określoną trwałość jak każda z części w końcu i ta się zużyła.Ja wymieniałem wczoraj zapłaciłem 160zł trwało to jakieś 30 minut przy okazji usunołem katalizator który nie spełniał już swojej funkcji.Efekt , brak wibracji i drgań. ps ASO omijaj z daleka!!!
  8. Tomigsi, jaki jest oryginalny przebieg twojego silnika?
  9. Witaj.Do tego pseudotunera nie wracaj.Lepiej zgłoś się do Dynosoft Wrocław masz w okolicy. A Szczerze to nie wiem na ile zamierzasz podkręcić samochód ale zmiana końcówek wtrysków na 216 i wgranie dobrego programu to podstawa,więcej dowiesz się czytając forum lub złap kontakt z Witkiem "Rogalotti" on uleczy Cię od wszystkiego złego.Pozdrawiam.
  10. "Zazdrość" to mało powiedziane co czuje się patrząc na ten samochód. Brawo, gratuluje inwencji twórczej oraz konsekwencji w dążeniu do doskonałości
  11. Gdzie załatwiłeś sobie te diody? :th:
  12. Mikołów -Andrzej Śląski 501 307 600 lub (32) 226-28-73 jako jedyny naprawił klime w moim samochodzie.Dwaj inni specjaliści nie dali rady.Szczerze polecam zna się na klimatyzacji bardzo dobrze
  13. Od niedawna jestem użytkownikiem A4 avant 1,9 TDi (AFN) Quattro.Na tym forum wiele się można dowiedzieć o tych maszynach dlatego jestem od dziś z wami :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.