Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RobertWS

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RobertWS

  1. Kolega w C5 AJL ma wywalony środkowy i szału nie ma. Na wolnych obrotach ładnie mruczy i dźwięk się zmienił, zaś przy wyższych delikatnie głośniej tylko.
  2. Jakoś sobie poradziłem Panowie. Od strony pasażera dałem opaskę zaciskową, bo ledwo ręka mi tam weszła. Zaś z drugiej nie ma problemu, w miarę dobry dostęp. Pozdrawiam:wink:
  3. Witam! Ma ktoś jakiś informacje odnośnie wymiany tego elementu? Jak zdjąć tą opaskę zaciśniętą na maglownicy. Tam jest praktycznie zerowy dostęp:facepalm:
  4. Całej przepustnicy nie myj, wymyj w środku z nagaru bo na pewno jest, najlepiej pędzelkiem, sprawdź czy ładnie się domyka. Jest specjalny płyn ale można też benzyną ekstrakcyjną. Odma to rura gumowa odpowietrząjąca pokrywę zaworów i skrzynie korbową i jest ona połączona z przepustnica.
  5. amory poliftowe już, wszystko nowe, amory i sprężyny kayaby. Problem rozwiązany, wymieniłem drążki kierownicze wraz z koncowkami i problem znikł. Mimo, iż nie dało się wyczuć luzów to one byly winne. Dzięki i pozdrawiam
  6. wcześniej miałem 195 i tak samo, pływał jak statek na dniach będe wymieniał termostat, wisco i drążki to poinformuje jakie rezultaty:wink:
  7. Też tak myślałem, kupiłem 4 nowe opony Continental, więc to odpada. Myślałem nad drążkami kierowniczymi bo wyczuwam ostatnio lekkie stuki na kierownicy. Może coś ze zbieżnością?
  8. Witam! Borykam się z tym problemem od jakiegoś czasu, Gdy wjadę w kałuże, bądź będzie woda w koleinach na drodze, mam wrażenie, żę samochód jedzie gdzie chce, przesuwa go jakby. wymienione łożysko koła bo miało luz, amory wraz ze sprężynami, zmienione opony na nowe - zero poprawy Miesiąc temu byłem na przeglądzie, kazałem wszystko dokładnie sprawdzić, okazało się wszystko w porządku, no już sam nie wiem co jest. Rozumiem zjawisko "aquplaningu" ale nie przy 70km/h! poradźcie coś
  9. Trasa 10l -11l Średnio 12l -14l, ale też potrafi przekroczyć 18 na ostrej p.....e:wink: Mowa tu oczywiście o lpg, na pb jakieś 2 litry mniej spala
  10. Czyli jest dobrze wszystko:wink: To, że trochę długo się utrzymują te obroty to wina niesprawnego termostatu, ale powoli się wszystko ogarnie. Dzięki Wielkie.
  11. Witam! Jakie powinny być prawidłowe obroty na ssaniu podczas odpalania zimnego silnika? U mnie są w granicach 1400 i wydaje mi się, że za wysokie trochę. Zdaję mi się jakby się gazowała. Po jakiś 2 min. spadają do 1000 i później na 800. Czy to prawidłowo w tych silnikach Panowie? W porównaniu do C4 2.3 którą mam to jest 1000 przy odpaleniu i spada na jakieś 750:wink: Dlatego widzę taką róznicę. pozdrawiam
  12. Właśnie dowiedziałem się, że i mnie czeka to samo:facepalm: Czy 450zł za regenerowaną i zwrot starej to dużo? Bo tyle mi krzykneli. Mam nadzieje, że u mnie też wyjdzie bokiem:wink: Bo obiło mi się o uszy, że trzeba skrzynie zrzucać.
  13. Tak myślałem,Wiem teraz na czym stoję. Wielkie dzięki kolego:wink:
  14. Witam! Mam to samo z gazem. Ciężko pali jak postoi. Po zagaszeniu reduktor puszcza gaz wężykiem w dolot. I tu moje pytanie. Czy może być odłączony ten wężyk i zaślepiony od strony dolotu czy zostaje tylko wymiana reduktora?
  15. Witam i pozdrawiam wszystkich klubowiczów:siema:, Dzisiaj pierwszy raz na forum. Jeżdżę a4 2.6 sedan.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.