Treść opublikowana przez mirek31071977
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Dobra Rada
Zrobić jak trzeba i jeździć .Jak cię było sytać na kupno B7 to wymienione części chyba nie są większym problemem jeśli będzie trzeba? .Sprzedasz,kupisz coś innego i może być gorzej i potem znowu zadasz te samo pytanie- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Tak zrób jak w Polsce moda.Wlej 10W bo przy takim przebiegu już trzeba .Zrób płukankę i wal 5W-40 jak chcesz LM,Motul albo millers.U mnie w robocie TDI dobijają do 500 niektóre i idą na 5W-30 cały czas tylko Castrol bo taki jak wiadomo u nas ASO leją- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Piłka nożna
Ciekawie się robi .Teraz już nie ma pewnych faworytów- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- P0420 błąd
Tomek pali ci się check a auto normalnie jeździ?Jeśli tak i masz p0411 to jest cały układ SAI do rozebrania i sprawdzenia.Przerabiałem temat jesienią.Skasowany i check znikł ale po kilkuset kilometrach znowu.Mechanik rozebrał i wyczyścił.Miałem tam kupę syfu i sporo wody w wężach.Był spokój kilka miechów ale kilka dni temu znowu walnął check.Chyba powtórka z robotą.Te błędy są powiązane.Jak SAI kuleje to i błędy z rzekomym niesprawnym katalizatorem też się pojawiają.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Jak korzystac z mocy ?
Adrian weź porób jakieś pomiary albo wyścigi z kimś na początek.Może posprawdzaj osprzęt,węże itd.A potem hamownia ewentualnie.Q nie tylko w Bex ma to do siebie,że auto wydaje się zamulone i jakieś ociężałe.A patrzysz na licznik i na boki na światłach np.i okazuje się,że jednak zaiwania.Wraz z rosnącą prędkością napęd staje się jednak coraz większym obciążeniem dla silnika.Zabiera też trochę z osiągów.Odczucie tych 212 koni w Q u ciebie może być takie jak BEX ośki serii.Podejrzewam,że jest u ciebie jednak wszystko ok i masz dokładnie takie same odczucie jak niejeden z nas.TDI też wciska w fotel a jak jest w całokształcie?- realne spalanie Audi A6 c6 2.4 Pb+ LPG guattro
A C6 w 2,4 jest od groma za to .Powodzenia w poszukiwaniach- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Do turbo żadnego pólsyntetycznego badziewia.U nas się tak przyjęło,że auto przekroczyło 200 tysi to już pól a potem i minerał i tak ludzie robią .Lej tego co pokazałeś tylko by płukankę trzeba może zrobić.U mnie w robocie auta mają po 450 i idzie 5W-30 cały czas do tych TDI i to Castrol bo ASO i w Niemczech też taki przeważnie leją.Tego LM mam teraz i właśnie zbliża się wymiana bo już 10 przejechane.Tylko ja mam poniżej 200 nalotu jeszcze i wlałem go bez płukanki po Castrol w Niemczech.Pół literka musiałem dolać na ten dystans.Zobaczymy jak teraz będzie.- realne spalanie Audi A6 c6 2.4 Pb+ LPG guattro
Kwestia gustu i słuchu .I wjedź na autostradę i leć cały czas 150 i zobaczymy,którym podróż jest mniej męcząca.A zawsze się ktoś znajdzie szybszy,sprytniejszy bo podejrzewam,że o to ci chodzi .C6 to wygodny duży wóz a jeśli w lpg to 2,4 jest właściwie jedyną rozsądną opcją.Spali to pewnie w mieście faktycznie pod 15 przy takiej krowie bez specjalnego butowania ale jeśli rozrząd się nie sypnie to grubszych innych wydatków w tym motorze nie ma .Tylko przy większości takich odcinków nie ma sensu V6 według mnie.1.6 A4 albo jeszcze mniejszy motor w innej budzie będzie akurat- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Audi A8 D2 kto mi coś opowie o silniku 2.8?
Który rok?Bo pierwszy wypust był 12V 174 koniki.Potem weszło 30V 193 konie od 1997.Proponowałbym ten mocniejszy bo buda duża a i przez tyle lat pewnie mocy też ubyło.To dobre stare V6.Przy większych przebiegach lubią cieknąć ale kilka stówek na uszczelnienie i jest git.Motor przy odpowiednim traktowaniu uchodzi za długowieczny.Przebiegi rzędu 600 tysięcy bez remontu nie są niczym nadzwyczajnym .Gaz w tym motorze jak najbardziej się sprawdza byle dobrze zamontowany.Ludzie raczej unikają większych motorów bo koszty utrzymania itp. Ale w przypadku A8 te 2,8 jest bazowym motorem benzynowym i akurat tutaj jeździ tego sporo.Niestety A8 w 2,8 Q też nie chodziło a wypadałoby w takiej limuzynie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo VAGÓW jest od groma więcej niż Alf więc siłą rzeczy więcej widzisz na lawecie .A oprócz tego napędu co mówi Stanley te 3,2 czasem nie lubią oleju za bardzo ponad granice rozsądku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Jakiej firmy gaz macie u siebie?
Masz wyżej mój post nr 32 W tej chwili już 8 tysięcy zrobioneNawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE