Treść opublikowana przez mirek31071977
-
Polecane opony letnie
Seba słaba cena za te Nokiany.Ja kupiłem w lutym z indeksem V za 237 zeta w Norauto.A teraz widzę,że już mają za 220 .Podjedź sobie oblookać.
-
Polecane opony letnie
Kolego masz ośkę i fajną furę to nie wydziwiaj z budżetówkami.Zamiast 4 tanich kup sobie 2 porządne.A później znowu 2 .Markowe auto na Kormoranach np.to słabo to wygląda.A jak już komplet na siłę to popatrz na forum albo allegro i na pewno coś w tej kasie dobrego dotaniesz Takie coś np. http://allegro.pl/245-45r18-continental-contisportcontact3-ssr-rsc-i5888876533.html#thumb/3
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miłej zabawy w Bukowinie
-
Najlepsze teksty handlarzy ;)
To tutaj coś od prywatnego dla odmiany ale opis jest świetny.Komiczny ale i szczery http://olx.pl/oferta/audi-a6-c5-avant-2-8-quattro-stare-uszkodzone-niejezdzace-zamiana-CID5-IDepI2p.html#53515cddf2
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Opony bieżnikowane czy polecacie?
Nie każdy śpi na kasie ale to są rzeczy od których zależą nasze zdrowie albo i życie i innych w tym wypadku też.Macie ośki napęd przeważnie.To zamiast 4 nalewek 2 normalne nowe.A 2 następne za jakiś czas? .Ja tak robiłem kiedyś. A używki tu na forum też można trafić w fajnej cenie i stanie nie 15 letnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Check engine....
Panowie ktoś sprawdzał układ doprowadzania powietrza wtórnego SAI?Węże itd?.Jak jest nieprawny to też wywala check i błędy związane z rzekomo niesprawnym katem bądź sondami.Mnie wywalało P 0420 a on też jest związany z 16804.To było przed montażem lpg.Zapalił się check ale auto cały czas jeździło normalnie w każdym zakresie obrotów,deptaniu itd.Mój mechanior skasował i wziął się za lekturę i kazał podjechać jak się znowu zapali.Stało się to po kilkuset km.Samochód 2 dni po robocie robił.Cały układ czyszczony z syfu i wody nawet.Po tej operacji kilka tysięcy już i spokój.Nie wiem czy wy też coś z tym nie macie tylko jeszcze te szarpania i dławienia przy wyższych obrotach.Ale sprawdzić nie zaszkodzi.Może to jest to jednak.- Polecane opony letnie
Z tego co widzę to mają te same etykiety.Michelin niby cichszy 3 db.Ale usłyszysz taką różnicę? .Nokian to ta sama klasa a jednak taniej.A jeśliby patrzeć tylko pod kątem etykiety/cena to najlepiej tu Dunlop wychodzi.Pomiędzy Nokian a Michelin mniej więcej drogi jeśli chodzi o cenę .Sam kupiłem Nokian bo były w promocji ale dopiero jak pojeżdżę to zobaczę jak to się sprawuje.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Polecane opony letnie
Tak Grzechu czytałem opinie i wiele osób uważa,że nowe chinole lepsze niż markowe starsze.Ale..... Nigdy tego nie zrozumiem,że ktoś ładuje duże i drogie alufelgi a potem kombinuje z oponami i wsadza byle co byle pasowało a tanio.Opona to jedyny punkt styczności naszego auta z podłożem i od niej najwięcej zależy nasze bezpieczeństwo.Nie zapominajcie o tym.A szczególnie jak ktoś ma mocny podrasowany samochód.Naprawdę wolę coś sprawdzonego od lat co jest na rynku niż wynalazki.Niektóre firmy powstały kilkanaście lat temu a sprzedają u nas od kilku .Może i mają dobre etykiety niektóre zbliżone do markowych i ktoś to bada.Ale jednak podobna charakterystyka a ceny sporo niższe.To się chyba skądś bierze Kolego Piotrze bierz Hankooka- Dziwny korek wlewu oleju- pomocy
Tak jak wyżej.Miałem B5 i jeździłem krótkie odcinki raczej.To samo co tam masz zawsze w okresie jesienno- zimowym.Jak się ociepliło albo zaczęło więcej jeździć to maż znikała- Polecane opony letnie
Normalny standard do B5 w AFN.Wolę normalny rozmiar w premium niż do 19 szukać potem chinoli bo premium to mega koszty w tym rozmiarze- Polecane opony letnie
Indeks jest H czyli 210.Seryjny AFN i tak więcej nie wyciąga więc nie wiem do czego pijesz.A jak kolega takie coś wrzucił to znaczy,że raczej ma serię i do tego standardowy roznmiar kół.Zakładacie do B5 nawet 19 dla lansu ,A jestem ciekaw kiedy w dziale odszkodowań pojawi się któryś z płaczem,że przydzwonił a ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania bo dopatrzył się z notatki policyjnej,że koła/opony były inne niż zaleca producent- Polecane opony letnie
Wulkanizatorzy mają drożej zawsze.Teraz są promocje na opony.Ja wolę normalnie w sklepie kupić.Wziąłem u mnie w Norauto ale mam 2 sklepy blisko.U ciebie nie ma żadnego.Najbliższy masz w Krakowie .Mówię o tym bo ta cena co pokazujesz jak najbardziej realna.Te na miejscu byś miał nawet za 780 http://www.norauto.pl/opony/letnie/osobowe/opony-letnie-dunlop-sport-bluresponse-195-65-15r-91-h- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja jak fiolet w domu i sobie popijam.Zresztą auto,którego dotyczy spot jest 100 km od domu- Wysokie spalanie LPG - A4 B6 2.4
Jak masz gaz od roku to jest chyba na gwarancji nie? .Przegląd chyba jakiś już powinien być Dawaj do nich i niech szukają.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- ACHILLES WINTER 101 215/35/19
Zima się kończy a w sumie jej nie było a teraz inne zimówki .Aleś się uparł na te 215 .Na 225 a najlepiej 235 to już dosyć wybór i jakościowy też.Ale cóż masz wyjątkowe auto to i gumy niespotykane będziesz miał.Niech służą i powodzenia- ACHILLES WINTER 101 215/35/19
Załóż mniejsze zimówki albo inny profil i szerokość bo naprawdę tego nie ma .Z letnich już by coś wybrał i po tym jak mi pokazałeś swój temat to nie wiem po co się nabijasz z tymi taniochami jak sobie możesz zapodać co chcesz najlepszego bo cena nie gra roli .- Polecane opony letnie
Premium 17 w świetnej cenie i do tego parametry dobre i opinie wysokie 5 więc chyba nie ma się nad czym zastanawiać- ACHILLES WINTER 101 215/35/19
A jak myślisz .Zależy jaki masz budżet?Jeśli nówki i szukasz jednak tańszego czegoś to bym patrzył za naszymi Dębicami,Barumki,Viking lub Nexen.Resztę bym omijał z tej taniochy Jak byś chciał zapodać markowe to wiesz dobrze,że 19 będą miały wartość nawet połowę twojego samochodu . A i zmień na trochę inny profil i szersze bo tego twojego"wynalazka" nawet za bardzo nie produkują dlatego pytasz o te? Tego jest jak na lekarstwo- Polecane opony letnie
Ii tam.Niby to tyczyło opon przed 2014.Poza tym i tak już wielu by odrzuciło po tym jak się do Rosji przenieśli .W sumie mam Q i za bardzo akurat nad oponami bym się nie musiał znęcać.Ale wziąłem jednak premium w dobrej cenie.No to Dunlopy albo Goodyear ze wskazaniem na Dunlop przez te etykiety .Sam bym teraz je wziął bo była ta promocja.Jak miesiąc temu brałem te moje to wtedy jeszcze tamte chodziły po 300 więc na komplecie fajna sumka wychodziła- Polecane opony letnie
Jak już wspominałem ostatnio w Norauto mieli najlepsze promocje.Wziąłem Nokiany Line.Najlepszy stosunek jakość cena .Były po 237 za sztukę.A kilka dni temu Dunlop Sport Blueresponse mające najlepsze etykiety B i A i najcichsze 68 db były za 265 .Ale już wszystko wymiecione.Teraz przed wiosną będzie drożej.Za goodyear jeszcze popatrz jak jesteś z zimówek zadowolony bo Michelin są najdroższe a to z parametrami nie zawsze idzie.Ja wybierałem właśnie z tych wymienionych- ACHILLES WINTER 101 215/35/19
Ty 19 do AFN i jeszcze zimówki? Standardowy rozmiar to 195/65/15 .Lans ponad bezpieczeństwo?Nie cenisz swojego życia .Za 800 dostałbyś do siebie 15 na zimę opony najwyższej klasy i parametrów znanych uznanych firm. Achilles to firma indonezyjska powstała w 1988 od kilku lat dopiero sprzedają u nas.Dla mnie to wystarczający powód żeby od tego się trzymać z daleka.I te tragiczne etykiety .Ale za te pieniądze nie może być inaczej Niby Pirelli i Conti im pomagali w rozwoju ale jednak .Jeszcze zimówka z regionu gdzie śnieg znają tylko z tv - Opony bieżnikowane czy polecacie?
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.