Treść opublikowana przez mirek31071977
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry i dobranoc.
-
Po co jeździcie do ASO? Nasze doświadczenia...
Akurat audi nie byłem jeszcze ale ostatnio do Polo żony po wąż wody bo kompletny brak na allegro a jak już to używki.To wziąłem nowy i tylko tam są dostępne.Kiedyś do Felicji po linkę z gazu.15 zł kiedy wszyscy wokół wołali po 30-40 i jeszcze czekać .A tam od ręki.Więc czasami warto wbrew pozorom tam jechać
-
Swap z 1.8T na 2.4 V6
Według mnie to kup do tej co masz drugi silnik 1,8T a tą 2,4 pogoń na części zaczynając od silnika.Wyjdziesz z kasą i robotą na plus
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Sline robią te listwy na drzwiach i koła .A poważnie to mnie interesuje co to jest naprawdę warte bo nie wygląda źle i jego wyposażenie więc jakby ktoś mógł na to zerknąć na żywo byłoby fajnie.Myślę,że jak jest dobry w miarę to w weekend pójdzie i znowu nici- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Klekot a auto z linku to chyba wiadomo co szukam .Z tym ocenianiem s-line też bym był ostrożny.Ostatnio u mnie oglądałem i jako tako też nie był a w książce i wlepce E4J jak byk .Też szwajcar z prawdziwym niskim przebiegiem.Nie wziąłem tylko dlatego,że najzwyczajniej w świecie był za drogi dla mnie i nie łapał się w budżet ze startówką itp.Dlatego szukam dalej i tego u was teraz wypatrzyłem.I z tego co widzę to nie handlarz a prywatny po blachach choćby- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Witam.Jak może niektórzy wiedzą poszukuję B6.Może ktoś coś wie na temat tego auta?Mógłby zerknąć itp? http://otomoto.pl/of...e-ID6y6E0D.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- 3.0 V6 Manual Q - pakiet startowy - porady dla kupującego
Jestem na etapie kupna i robiłem już wstępne rozeznanie. . Ad.1 Rozrząd INA z pompą u mnie najtaniej w sklepie 845 zł.Za zestaw rouville ponad 1000.Mój mechanik mi robotę zrobi za 400zł.Najtaniej dobre części dostaniesz u naszych forumowych kolegów Ad.2 Według mnie wszystkie części i wyposażenie w aucie ma być i działać jak wyszło z fabryki Dlatego najlepiej zrobić test przy kupnie katalizatorów na VAG i w najgorszym przypadku jeśli już naprawdę nie dają rady to wyłączyć je w ECU i pasuje.Koszt jakieś 500zł Ad.3 Wizualnie sprawdzić czy silnik nie ma gdzieś wycieków,jaki olej i odkręcć korek czy tam czasami jakiegoś syfu nie ma.Pogazować potem i z tyłu niuchać czy oliwą nie wali itp.Czy te gruszki pracują prawidłowo to musiałbyś osłonę 3,0 v6 zdjąć i przegazować a drugi patrzy.Na ogól ten wałek sterujący jest ułamany jak już jeśli nie chodzą prawidłowo. AD.4 Myślałem,że do 20 można dostać coś wartego uwagi ale niestety lipa.Realnie patrząc za modele ze zwykłymi fotelami,wnętrzem itp.albo z gazem ale nalotem 250+ to 20-22 tak około trzeba liczyć.Coś z lepszym wyposażeniem,nie bite,mały przebieg w sline to dalej trzeba wyłożyć minimum 23-24.Automaty są trochę tańsze niż manual. AD.5 Myślę,że jak auto dobrze się sprawdzi to pakiet startowy z rozrządem i płynami z najwyższej półki u znajomego mechanika spokojnie w 2000 się powinien zamknąć i potem jakiś czas tylko lać i jeździć- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam.Ktoś zna ten komis?Jakieś info może czy warto oglądać ewentualnie czy ktoś ma blisko i by się pofatygował? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-v6-3-0-quattro-ID6y5LRr.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
Witam Widzę,że mało tu zaglądacie ale może jednak Ktoś coś wie?Co i jak może czyje to? http://olx.pl/oferta/audi-a4-lpg-prins-manual-quattro-CID5-IDac4bD.html#8d628fb7f4- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No też miałem wtrącić swoje 3 grosze na temat tej wajchy co tam tam na środku wystaje- SPOTY RADOMSKIE
Oglądałem dziś tą u mnie.Jak ktoś nie potrzebuje lpg jak ja to ta jest do negocjacji i do brania tylko miernik,komp i mechanik bo wizualnie i wyposażeniowo pasuje.Gość mnie przewiózł. http://allegro.pl/au...5344571365.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie szkoda według mnie .Byłem i oglądałem ale bez miernika i mechanika.Niby tylko z przodu maska i ten grill.Koleś miłośnik większych motorów.Odpicowana ale rzekomo od święta jeżdżona.Na Co dzień jeździ Passkiem 2,8 w gazie .W książce kod E4J .Luzak rozrządu nie zrobił przez rok.Jest wpis ze Szwajcarii na 120 bodaj.Tarcze z tyłu można jeździć ale zaczyna łapać.To potwierdzało by jeżdżenie od święta.Zapomniałem zapytać o olej a kartki nie ma.Szyby wszystkie ori.Normalne ślady użytkowania.Niby jakiś koleś z Łodzi też drąży temat.Na rozrząd by zszedł powiedzmy na 25 jakby po dokładnym sprawdzeniu było do brania.Ale teraz jeszcze opony letnie chociaż bo to co na zdjęciach zimówki są .I ja jeszcze lpg potrzebuję więc odpadam.Mój budżet to 25 ale do jeżdżenia już.Nie mogę i nie chcę więcej.Jak ktoś ma blisko i z takim budżetem i bez gazu to mślę można podjechać.Chłopak po 30 raczej bez cwaniactwa.Przewiozł mnie.Dla mnie szał ale mam porównanie tylko do mojego żółwia .Nie wiem.Jakby nie ten gaz co mnie trzypa to pojechałbym z ekipą jeszcze raz i trzepał i negocjował.Nie widzi żadnych problemów.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nic mi nie szkodzi obejrzeć.Za drogie ale na miejscu .Chętnie sobie podebatuję z panem i wygląda na prywatnego a odpicowany jak u handlarza.Z silnika to można jeść. .Uwielbiam takie coś- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema- SPOTY RADOMSKIE
Ale burzę rozpętałem .Nie oczekuję cudów ale jak szwajcar i przebieg średni to liczyłem,że nie jest tak źle.Że właśnie w całości tylko może gdzieniegdzie tylko malowane.Czyli nie ma sensu w ogóle sobie i wam głowy zawracać?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba nie handlarz bo już rok w kraju.W wolnej chwili się umówię i zerknę.Ale i tak za drogie dla mnie.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ktoś zna to auto,właściciela?Dużo się kręcę w naszych okolicach ale nie kojarzę http://allegro.pl/au...5344571365.html - Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.