Treść opublikowana przez mirek31071977
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Panowie i jakie jeszcze opony bo jak macie jakieś większe i kapcie to spalanie pewnie ze 2.literki w górę.Teraz jeździłem głównie ja.Ostrzej,trochę korków w małym mieście i trasa 200km w tym 100 w 2 zapasione osoby i 6 worków drewna z tyłu i do 130/h.Wyszło 10,3 tym razem.Mam 16/215/55.Spalanie benzyny po kupnie i powrocie autostradą 80-180 na ogół 130 plus jeżdżenie na miejscu prawie bez miast i deptania wyszło 8,7.Więc gazu w tym układzie też mi dobrze pali uważam i nie ma co szukać,że za ubogo bo i na tym i na tym jeździ tak samo.Nie zauważyłem spadku mocy.Zresztą niedługobi tak jadę na 1 serwis to się okaże napewno.
-
[1.8T+Q] Jakie macie spalanie?? 15l, normalne czy szukać nieszczelności ??
Dziś pierwsze tankowanie po założeniu instalacji i przejechaniu 450 km.Wyszło 9.5 średnia.Kręcenie się na miejscu,raczej trasy i miasta bokiem albo krótko spokojnie bez szaleństw.Jeździ głównie żona i raczej nie szarżuje.Ale jak ja wsiadam to trochę gonię i nieokonomicznie.Jestem mile zaskoczony.Ale poprzednie moje 1.6 też paliło zdecydowanie mniej niż innym.Może mam takie drogi albo szczęście do aut pod kątem spalania.
-
Czy był produkowany od 1995 roku Audi A4 Avant?
Sedany szły szybciej I avant przeważnie rok później i też potem dłużej produkowany.B5 sedan od listopada 94.Moja była z marca 95.B6 sedan od października 2000 a avant B5 szedł jeszcze w 2001
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema z wieczora
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Azure ale to za robotę tule a nie całość .Na razie wszystko hula i gazik już jest.Mam nadzieję,że po kupnie i startówce na razie już tylko paliwo będzie.Na LM po 1000 km poziom trzyma- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Rozrząd plus to co piszę.Oliwa LM 5w-40 plus filtry knecht.Chłop robi po godzinach.Rodzina duża ale non stop coś u niego stoi.Coś słyszałem,że chyba sam sobie szefem niedługo będzie- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Mój mechanior łącznie z uszczelką pod zawory i olejem z filtrami wziął 400 i sądzę,że nawet z łańcuchem by został przy tej cenie.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pierwszy atak zimy i już kolizji multum.Zapominają się ludkowie bardzo.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Jaki olej do Audi A4 B6/B7 1.8T?
Ja jutro odbieram auto po "pakiecie startowym"i zalałem LM a w Niemcy Castrola lali.Co do 4100 to niby jest dobry do motorów z lpg.Leję go do auta żony i jest mega poprawa po wcześniejszym Trollu.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Akurat tego Bostonu nie jestem pewien.Mają raczej negatywy w opiniach.Tak jak poczytałem to Autobox albo te GZW.Ma być dobrze,schludnie i przejechane bezproblemowe tysiące kilometrów więc szukam.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak jestem wiecznie w robocie to nie mam kiedy.Strzelać będziecie?Do kogo? A orientuje się ktoś gdzie mi teraz te wozidło fajnie zagazują?Nie wiem Autobox?Zbrosławice czy kto?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Po długich bezowocnych poszukiwaniach fajnego ASN padło jednak na BEX od Miszela.Autko o niespotykanym wnętrzu i z równie rzadkim wyposażeniem.Jestem zadowolony w końcu.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam Ktoś zna może ten samochód albo sprzedawcę? http://otomoto.pl/oferta/audi-a4-idealny-quattro-163-ps-bogate-wyposazenie-polecam-ID6y4jaw.html- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE