Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mirek31071977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mirek31071977

  1. Bo jak s-line to tak oszołomy kleją.A ile TDI takich jest Jedno wiem na pewno,że przebieg raczej nie jest skręcony.Nie szukam cudów.Po prostu mi takie coś pasuje.Malowane itp.może być byle nie totalny poskładany rozbitek.Coś takiego szukam ze wskazaniem na 3,0 jednak
  2. Witam Zainteresowało mnie to auto. http://allegro.pl/au...5129565450.html Ktoś coś może powiedzieć na temat tego sprzedawcy?Ze zdjęć fajny ale co to kryje na żywo?
  3. Mario te 2,4 z Lublina już stoi długo i nikt nie chce .Już nie piszą,że auto jest po zmianie koloru bo wcześniej pisali 3,0 jak zadbane to świetny wybór jeśli nie 1,8T.A głowice?Może i pękają jak ktoś nienależycie się z motorem obchodzi i olewa wcześniejsze objawy/usterki,które później taką awarię spowodują.
  4. Mnóstwo forumowiczów na tym jeździ.Jak masz silnik w dobrej kondycji to się nie zastanawiaj.
  5. Ok.Dzięki.Przypuszczam,że godna polecenia bo ze zdjęć,opisu i tego,że uczciwy faktyczny przebieg napisany .Na razie się zastanawiam.Jak sprzeda to mój pech.
  6. Tylko i wyłącznie 1,8T koledze zostaje chyba,że do B6 się cofnie
  7. Benzyna mnie tylko interesuje.Trasy,wioski ale wyżej 10 tysi w roku nie robię.Rozumiem,że nie znacie tego auta?
  8. Mam taką opcję od znajomka.Ale ja dużo w pracy i czasu nie ma latać,załatwiać itd.dlatego patrzę u nas i jak coś wpadnie to wezmę i takie coś mi pasuje
  9. Szukam manuala 6 bo raczej bez miasta mam jazdy i autostradami często jeżdżę więc 6 i święty spokój na niskich obrotach.Jakby ktoś wiedział co to za auto albo mógł nawet pooglądać to byłoby fajnie.Dobrze wiemy jak bolą kilkuset kilometrowe wycieczki po nic.
  10. Witam. Mam prośbę.Interesuje mnie ten samochód: AUDI A4 B6 Avant 3.0 V6 Quattro, manual, PRYWATNY ZamoĹÄ â˘ OLX.pl (dawniej Tablica.pl) Ktoś coś wie,zna właściciela,zerknął by jakby coś itd?
  11. 3200-3600 to do V6.A kolega bierze V8.Czyli ok.1000 więcej jeszcze.
  12. To i ja się dolączam do życzeń.
  13. Nie no jak na firmę koszta to nie wiem nad czym ty się zastanawiasz Już powinieneś śmigać C5 4,2 Co do Alfy to diesle ok ale mówiłeś,że zakochałeś się w benzynie V6 a z tego co się orientuję i ludzie gadają to te jej 3,2 sobie lubi oliwę fajnie żłopać i to tak,że ALT wysiada
  14. Ad.1 jak taki przebieg tylko i wyłącznie full syntetyk.Tutaj polecamy Motul i Liquy Moly Ad.2 Na hamulcach też nie oszczędzamy.Ostatnio na topie jest Zimmermann ale też np.TRW,ATE albo Bosch.Te ostatnie mam u siebie i jestem zadowolony Ad.3 Filtry Mann albo Knecht. Ad.4 Nie sprawdzałem co ma być ale ogólnie się przeważnie NGK zakłada Na wszystkie twoje pytania znajdziesz odpowiedzi na naszym forum.Pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.