Treść opublikowana przez mirek31071977
-
[B5 ADP] Dziwnie odpala.
Panowie a jak tam wasze akumulatory?Pompę paliwa też warto sprawdzić.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja znowu po przerwie z innej beczki. Godz.3.08 5 użytkowników na forum.Ale aż trzech od nas z regionu :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurczę ja teraz mało na forum.Jakbym wcześniej zaglądnął to też bym do was wpadł Tyle z tego,że w domu też grilla miałem.Pogoda w sumie dopisała.Pozdro dla wszystkich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie.Ja mało ostatnio w temacie klubu i trochę mnie zaskoczył ten komentarz.Ale fakt,że może nie bardzo się po tej przerwie odezwałem.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wiedzialem, ze poleca glupie komentarze Sorki ale ostatnio nie mam czasu żeby dłużej poczytać co się dzieje na forum i pod Areną bo przez kilka-kilkanaście dni dużo stron przybywa a pasuje dać jakiś znak życia nie? Ale ok nie bedę zawracał wam głowy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam w to piękne niedzielne popułudnie.Ja w pracy a od jutra dalej remont.A tu się widzę dużo dzieje.Na rocznicę 1 zlotu będzie 500 stron postów jak nic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Elyta pamiętace pierwszy zlot?To auto z tego artykułu jest chyba tego gostka co wtedy przyjechał z kumplem.Stanęli na dystans od nas,popatrzeli i pojechali Jak tak to on swego czasu dużo przesiadywał na Krak Gaz na Pszczyńska/Dojazdowa. A u mnie remont domku w pełni.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany ale jedzieta z tymi postami :gwizdanie: Ja właśnie przeglądam całe forum co ciekawego przez ten tydzień było.Na okrągło ten remont i nie ma kiedy w tygodniu tu zajrzeć.Od groma roboty a jeszcze dużo zostało do zrobienia. :gwizdanie: Dziś wolne więc później trza się jakoś zrelaksować.Pozdrowionka.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam.U mnie remont na całego ale coraz ładniej gniazdko wygląda.A wy szybciutko do 200 dobijacie.Jak tak prezes zagaduje o B8 na zlocie to pewnie on się do tego szykuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No to Zdrowych i wesołych Świąt wszystkim życzę a sobie pozałatwiania wszystkich spraw i w końcu pojawiania się na spotach i dołączenia do elyty
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja myślę,że skończę remont zrobię porządek w robocie i w końcu też już z żoną zaczniemy się w końcu pojawiać na zlotach a i na takie wyjazdy też da radę znaleść czas.
-
"Wspaniałe" pomysły na usprawenienie życia w Polsce
Taak a ciekawe czemu tyle takich starych aut jeździ?Po prostu ludzie jeżdża tym co mogą utrzymać a auto potrzebne.To nie zachód,że jednak wielu ludzi stać na taką wymianę.Zezłomuję mojego i niby co nowego mam kupić?Jeśli nawet to jakiegoś małego fiatowskiego piździka i to i tak dobrze bo inni nawet tego nie.Niech najpierw doprowadzą żeby poziom życia u nas dorównał zachodowi a później wymyślają
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No do 100 szło dość wolno ale teraz już ekspresowo.Jak pójdzie tak dalej to do rocznicy 1 spota spokojnie 200 stron dojdzie.
-
Jaki jest roczny koszt eksploatacji A-czwórek ?
To może ja zacznę. Zaraz po kupnie wymiana oleju(Castrol półsyntetyk)+filtry+naprawa uwalonego licznika i od razu pokasowanie inspekcji bo facet nie miał gdzie tego zrobić.Razem jakieś 550 PLN. Ubezpieczenie OC w MTU z maks zniżką 275 PLN na rok. W trakcie eksploatacji odezwało się zawieszenie.Wahacze co chwila któryś+łącznik stabilizatora i końcówki drążków.Stanęło na jakichś 800 PLN i od pół roku spokój.I ostatnia robota tłumik środkowy 290 PLN ale to już z nadgorliwości bo jeszcze można było jeździć. Zawias i tłumik u dobrych znajomych mechaników więc robocizna koszt symboliczny. To tyle.Więc jak sam umiesz takie rzeczy robić to drogo cię utrzymanie nie wyjdzie. No i przez rok 2 litry oleju na dolewki bo jednak co jakiś czas muszę uzupełniać.65 Zeta Autko z profilu
-
[B5 ADP] golf 4 przebieg
Widzę kochasz bardzo swoją żonę jak szukasz dla niej młodszego autka niż twoje A z tym przebiegiem fajne klocki ale zauważyłem,że sporo takich ogłoszeń jest.
-
[ALL] 0-200km/h.
A 2.0 fsi, a te małe zapingalacze z Fiata,Pueguota itd? Jakby patrzeć pod takim kątem to trzeba by było e-Skę od razu kupować :gwizdanie: Ja tam wolę radość z samego tego jak fajnie i przyjemnie się jeździ Mnie tam nie sztuka objechać i mam to gdzieś co mnie wyprzedzi.Uwielbiam swój samochodzik.
-
[ALL] 0-200km/h.
Yelo twój przypadek potwierdza,że 1.6 w dobrym stanie 200 osiąga i jak mówiłem są autka w lepszej kondycji niż moje.Ty masz chyba jedne z najlepiej utrzymanych w klubie Więc jak się niektórzy wyśmiewają ten wątek 1.6 jednak też dotyczy A to w jakim czasie to 200 osiąga to już druga strona medalu stomi ale jeśli masz"tylko" serię w twoim a porównujesz do Vectry B 2,0 16V to nie martw się za bardzo bo opel chyba jest lżejszy i te 136 KM jednak ma.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Przyjeżdżaj przyjeżdżaj.W końcu ktoś z V6 Ja jak zwykle
-
[B5 ALF] Wrażenie z użytkowania silnika 2.4 V6 5V
Panowie ale dużo też zależy od kondycji danego silnika i umiejętności kierowcy.Najlepiej porównać te same auta.Jak z kreski łykasz tą Superbkę to ok.A dalej to już różnie bywa.Kierowca ma decydujący wpływ.Odbiegam od tematu ale na przykładzie mojego 1.6 mogę stwierdzić,że faktycznie A4 ma te 3 dość mocne.Jak trzeba żwawo wyprzedzić to na 3 od 80 nawet fajnie się zbiera.I tak myślałem,że jest super dopóki nie spróbowałem się z Golfem 3 1.8 9o km brata.Start z kreski 1-2 i poszedłem daleko przed niego do przodu Ale przyszło 3 i miałem tak jak GRAF.Nie dość,że mnie dogonił to jeszcze wyprzedził I do czego zmierzam,że prawdopodobnie masz wszystko ok a wszystko zależy tylko od kondycji danego egzemplarza.Nie jeździłem nigdy żadnym V6 ale nawet z jakąś usterką nie wierzę,że nie czuć tych prawie 200 kunia.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja znowu nici bo zaś robota.Tylko forum zostaje.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja to zawsze mam pod górkę Miałem być moim pędziwiatrem to mi akurat cewka pierdyknęła.Tyle dobrze,że zaraz po wyjeździe spod domu.To już 3 odkąd ją mam.No ale w Felicji to standard Jutro muszę kupić i wstawić nową.Ale co tam Fela ważne,że a4 ma się dobrze pod opieką żonki :gwizdanie: O i zacząłem 111 stronę Też piękna liczba
-
[ALL] 0-200km/h.
1.6 oscyluje w granicy faktycznych 200 .Moje licznikowe to 207 a są tu ludzie którzy napewno mają w lepszej kondycjii autka niż moje.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nic nie obiecuję ale może choć moją Felicja RS podskoczę :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
MAJKI dzięki za wypowiedź w zakupie"A4 NA 1 AUTO".Forują tam te swoje 1.8T dla chłopka co ma dopiero zacząć jeździć.Chcą go mieć na sumieniu.
-
[ALL] 0-200km/h.
dobry jesteś, nie polecisz 200 a sie wypowiadasz, nie ten dział na takie silniki Ty też :tongue4:Też masz demona prędkości Ten passek w Variancie to ci poleciał ponad to po chipsie na 140 KM co nie? :gwizdanie: