Treść opublikowana przez mirek31071977
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jadę.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A długo będziecie bo mam 15km?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie przyjadę po latach nieobecności bo ADP zabrała żonka do pracy a jej Polo nie będę się tarabanił.Kurcze nikt tej V z was nie ma żebym sobie obejrzał?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Patrzę na wszystkie motory z wyjątkiem 1,6 ale V nigdy nie miałem i są tańsze niż 1,8 T a chcę auto żeby jak najmniej pierdół było do roboty i fajnie się jeździło.Starczy mi seryjny silnik,który sprawnie napędza tą budę.Choć na co bym się nie przesiadł to przy moim ADP teraz będę na pewno zadowolony.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki Tomek ale interesuje mnie B6.Bo się pomału rozglądam za tym i raczej coś z tego by było.Pod gaz.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest ktoś u nas albo w okolicy co jeździ 3,0 albo chociaż 2,4?Chciałbym popatrzeć i posłuchać jak to hula i jedzie.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dzieki wielkie.Tak myslalem,ze bedzie lipa ale sie ludzilem,gdyby jeszcze blacharka jakas byla to mechanike mozna ogarnac.No nic patrze dalej.Jak bede jakosmogl to sie zrewanzuje.
-
Wymiana oleju silnikowego - jaki?
Od kupna mojego czyli ponad 6 lat leję Castrol 10W40.Jest ok.Na liczniku 230 ale podejrzewam,że ma więcej raczej.
-
Brak tylnych świateł
Już wszystko wiem.Nie ma to jak słuchać baby co jeździ autem.Sprawdzałem w dzień.Nie dało mi spokoju i poszedłem teraz zobaczyć po ciemku.Wyjąłem lampy i powłączałem wszystko.Na przykładzie lewego tyłu patrząc na niego.Góra-kierunkowskaz,dół-wsteczny.Lewa-stop,prawa-przeciwmgielny.Ta mała to pozycyjna i też świeci.Z prawej to samo.Wszystko ok.Dałem się wkręcić babie jak dzieciak i pośmiewisko przed wami. .No cóż głupich nie sieją.Dzięki za uświadomienie i pozdrawiam.
-
Brak tylnych świateł
OK.Nie mam mijania z tyłu.Tylko tych.Sorki jak zamąciłem.Reszta wszystko świeci.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dlatego proszę o luknięcie w miarę możliwości co to w ogóle jest.Co wy chcecie po 15 za B5 dawać?Nie róbcie scen.W takim razie ja za swoją chcę 8.Dobrze wiecie żebym nie sprzedał i ludzie by mnie wyśmiali.Nawet 5 nie dadzą.To są nasze polskie realia.Jakby ktoś miał chęci to bardzo proszę.Z mechaniką u mnie słabo ale jakby ktoś coś później miał w moich okolicach to też chociaż zerknę zerknę.Pozdrawiam.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie jestem w temacie bo bardzo długo mnie tu nie było ale jakbym był to na bank też bym wpadł.Wszystkiego dobrego.
-
Brak tylnych świateł
Nie nie panie.Cofania też są.Zapomniałem napisać.Nie ma tylko mijania.Przód mijania są.Jakaś dziwna usterka mi wyszła.
-
Brak tylnych świateł
Jak w temacie.Nie palą się światła z tyłu.Postój,przeciwmgielne,stop i kierunkowkazy są a świateł brak.Żarówki i bezpieczniki ok.Styki ok.Jakieś wskazówki?Ktoś miał coś takiego?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja sobie kupię taki miernik.Już mnie żaden znajomy i obcy nie zrobi w bambuko.Zaufałem koledze jak kupowałem żonie auto.Teraz chcę sprzedać i koleś mi zmierzył co był zainteresowany. .Nie chciejcie wiedzieć.Jak go spotkam kiedyś to kości porac**ję.Wziął jeszcze cenę z górnej półki.I na bank on rozwalił to auto i sklecił u partaczy bo to sknera i na pewno sprowadził dla siebie jako igłę.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam.Długo mnie nie było.Widzę,że ekipa ze Śląska jak i całego klubu urosła w siłę.Stara gwardia chyba się nie wykruszyła.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam.Mam prośbę.Jak ktoś ma po drodze albo blisko i akurat tam będzie przejeżdżał proszę o zerknięcie na te B6.Bardzo mi wpadła w oko i nie chcę się fatygować niepotrzebnie.Z góry dzięki jakby co. Zapomniałem wstawić link.To jest ten. http://otomoto.pl/audi-a4-s4-kombi-220km-full-opcja-v6-3-0-C34384991.html
-
[ALL B5] S4 B5 drożeją?
Myślę,że tak ale znalezienie fajnej sztuki to spory wyczyn.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Fajny mecz.Emocje do końca
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
No i chyba się wyjaśniło.Taka jest piłka.Masz przewagę i nie strzelasz to cię później wypunktują.
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
No i mamy remis
-
RPA 2010 - Mistrzostwa Świata - analiza i komentarze
Myślę,że raczej Holandia wygra. Ciężko ocenic na co naprawdę stac urusów W grupie słaba Francja a po drodze do tego półfinału teoretycznie najsłabsi przeciwnicy.
-
[B5 ADP] Szarpanie przy ruszaniu i lekkim wciśnięciu pedału gazu
http://www.a4-klub.pl/smf/all_teofil_guz_dolna_strzelce_opolskie-t132293.0.html Tam byłeś? Ewentualnie do Koraszewskiego do Biedrzychowic.To polecane warsztaty z twojego rejonu.Nie sądzę,że tam ci też powiedzą"ten typ tak ma"
-
[B5 ADR] Przy większych prędkościach silnik wyje -co to może być?
A od kogo go kupiłeś?Może być też,że ktoś przez długi czas go nie przeganiał i teraz auto tak się zachowuje i nie chce iść na wyższych obrotach.Jest "zamulone".Musisz z nim do jakiegoś fachmana pojechać bo to jest coś nie tak.ADR licznikowo spokojnie ponad 210 powinien pójść.
-
[B5 ADP] Paliwożerność
U mnie trzyma a spalanie z wiadomych przyczyn wzrosło średnio do 8,5.Tylko żonka praktycznie jeździ do pracy po 17 km w jedną stronę i tylko kilka świateł po drodze.Miasta w sumie w ogóle.