Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mirek31071977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mirek31071977

  1. A długo będziecie bo mam 15km?
  2. Nie przyjadę po latach nieobecności bo ADP zabrała żonka do pracy a jej Polo nie będę się tarabanił.Kurcze nikt tej V z was nie ma żebym sobie obejrzał?
  3. Patrzę na wszystkie motory z wyjątkiem 1,6 ale V nigdy nie miałem i są tańsze niż 1,8 T a chcę auto żeby jak najmniej pierdół było do roboty i fajnie się jeździło.Starczy mi seryjny silnik,który sprawnie napędza tą budę.Choć na co bym się nie przesiadł to przy moim ADP teraz będę na pewno zadowolony.
  4. Dzięki Tomek ale interesuje mnie B6.Bo się pomału rozglądam za tym i raczej coś z tego by było.Pod gaz.
  5. Jest ktoś u nas albo w okolicy co jeździ 3,0 albo chociaż 2,4?Chciałbym popatrzeć i posłuchać jak to hula i jedzie.
  6. Dzieki wielkie.Tak myslalem,ze bedzie lipa ale sie ludzilem,gdyby jeszcze blacharka jakas byla to mechanike mozna ogarnac.No nic patrze dalej.Jak bede jakosmogl to sie zrewanzuje.
  7. Od kupna mojego czyli ponad 6 lat leję Castrol 10W40.Jest ok.Na liczniku 230 ale podejrzewam,że ma więcej raczej.
  8. Już wszystko wiem.Nie ma to jak słuchać baby co jeździ autem.Sprawdzałem w dzień.Nie dało mi spokoju i poszedłem teraz zobaczyć po ciemku.Wyjąłem lampy i powłączałem wszystko.Na przykładzie lewego tyłu patrząc na niego.Góra-kierunkowskaz,dół-wsteczny.Lewa-stop,prawa-przeciwmgielny.Ta mała to pozycyjna i też świeci.Z prawej to samo.Wszystko ok.Dałem się wkręcić babie jak dzieciak i pośmiewisko przed wami. .No cóż głupich nie sieją.Dzięki za uświadomienie i pozdrawiam.
  9. OK.Nie mam mijania z tyłu.Tylko tych.Sorki jak zamąciłem.Reszta wszystko świeci.
  10. Dlatego proszę o luknięcie w miarę możliwości co to w ogóle jest.Co wy chcecie po 15 za B5 dawać?Nie róbcie scen.W takim razie ja za swoją chcę 8.Dobrze wiecie żebym nie sprzedał i ludzie by mnie wyśmiali.Nawet 5 nie dadzą.To są nasze polskie realia.Jakby ktoś miał chęci to bardzo proszę.Z mechaniką u mnie słabo ale jakby ktoś coś później miał w moich okolicach to też chociaż zerknę zerknę.Pozdrawiam.
  11. Nie jestem w temacie bo bardzo długo mnie tu nie było ale jakbym był to na bank też bym wpadł.Wszystkiego dobrego.
  12. Nie nie panie.Cofania też są.Zapomniałem napisać.Nie ma tylko mijania.Przód mijania są.Jakaś dziwna usterka mi wyszła.
  13. Jak w temacie.Nie palą się światła z tyłu.Postój,przeciwmgielne,stop i kierunkowkazy są a świateł brak.Żarówki i bezpieczniki ok.Styki ok.Jakieś wskazówki?Ktoś miał coś takiego?
  14. A ja sobie kupię taki miernik.Już mnie żaden znajomy i obcy nie zrobi w bambuko.Zaufałem koledze jak kupowałem żonie auto.Teraz chcę sprzedać i koleś mi zmierzył co był zainteresowany. .Nie chciejcie wiedzieć.Jak go spotkam kiedyś to kości porac**ję.Wziął jeszcze cenę z górnej półki.I na bank on rozwalił to auto i sklecił u partaczy bo to sknera i na pewno sprowadził dla siebie jako igłę.
  15. Witam.Długo mnie nie było.Widzę,że ekipa ze Śląska jak i całego klubu urosła w siłę.Stara gwardia chyba się nie wykruszyła.
  16. Witam.Mam prośbę.Jak ktoś ma po drodze albo blisko i akurat tam będzie przejeżdżał proszę o zerknięcie na te B6.Bardzo mi wpadła w oko i nie chcę się fatygować niepotrzebnie.Z góry dzięki jakby co. Zapomniałem wstawić link.To jest ten. http://otomoto.pl/audi-a4-s4-kombi-220km-full-opcja-v6-3-0-C34384991.html
  17. Myślę,że tak ale znalezienie fajnej sztuki to spory wyczyn.
  18. Fajny mecz.Emocje do końca
  19. No i chyba się wyjaśniło.Taka jest piłka.Masz przewagę i nie strzelasz to cię później wypunktują.
  20. No i mamy remis
  21. Myślę,że raczej Holandia wygra. Ciężko ocenic na co naprawdę stac urusów W grupie słaba Francja a po drodze do tego półfinału teoretycznie najsłabsi przeciwnicy.
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/all_teofil_guz_dolna_strzelce_opolskie-t132293.0.html Tam byłeś? Ewentualnie do Koraszewskiego do Biedrzychowic.To polecane warsztaty z twojego rejonu.Nie sądzę,że tam ci też powiedzą"ten typ tak ma"
  23. A od kogo go kupiłeś?Może być też,że ktoś przez długi czas go nie przeganiał i teraz auto tak się zachowuje i nie chce iść na wyższych obrotach.Jest "zamulone".Musisz z nim do jakiegoś fachmana pojechać bo to jest coś nie tak.ADR licznikowo spokojnie ponad 210 powinien pójść.
  24. U mnie trzyma a spalanie z wiadomych przyczyn wzrosło średnio do 8,5.Tylko żonka praktycznie jeździ do pracy po 17 km w jedną stronę i tylko kilka świateł po drodze.Miasta w sumie w ogóle.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.