Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mirek31071977

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mirek31071977

  1. No mnie też coś się z ABS dzieje ale standardowo jutro znowu w robocie i lipa a też by mi się trza było podłączyc. Tylko ciekawe ile by mnie prezes chciał skasowac za VAG jak nagminnie zloty opuszczam.
  2. Prezes tak zagadujesz to ty żeś pewnie dostał A5
  3. Ino pacz chopek kedy łoni zaczli.11 luty 2006.Prawie czi lata tymu.
  4. To wszystko prawda.Za 4-5 latek będzie wysyp B6 za następne 5 B7 itd.
  5. Tak jak wyżej powiedziano.A jakiś czas temu żonka miała taki przypadek.Było ciemno i szczere pole. Duże masz te uszkodzenie?Ja dałem do "załatania".Koszt 65 pln.Został mi tylko ślad tzw."pawie oczko"ale nie przeszkadza mi to a policja też się nie przyczepi.
  6. A ja też z innej beczki.Ktoś już u nas w okolicy sobie sprawił S4 B8 Dzisiaj w Gliwicach na ulicy Zwycięstwa w stronę rynku facet pomykał.Blachy powiatowe a więc myślę,że ktoś od Mirona czy Piterry.No ale tam się chyba teraz bogaci przenoszą
  7. Mam nadzieję,że jednak nikt z klubu to nie był.Ostatnio w Sośnicy tępy łysol z panienką też cyrkował.Myślał,że jak ma 1.8T to jest bogiem.Ja nawet jak w robocie jestem i muszę to już tak nie gonię i nie łamię wszystkich przepisów bo ostatnio niebiescy nawet dla ochrony przestali być wyrozumiali.No i czarnych owiec w A4 też niestety coraz więcej. rajmund a co z tobą?Na pierwszym spocie byłeś,na ogólnopolskim też.Teraz byłeś w Katowicach a do nas do Gliwic zdaje się,że nie przyjeżdżasz?
  8. Miron to jest też to co Pucek wspomniał.Druga nasza połowa.Bo jak jest ten piątek wolny czasem to człowiek by podjechał.Ale zaraz jest tekst żonki"a po co,co tam będziesz robił?To chodźmy ze znajomymi na browara."itd.Tak to też wygląda w wielu przypadkach.Normalnie to bym przyjeżdżał zawsze jak mam wolne.
  9. Właśnie przed chwilą moja :a4fan:pojechała do pracy z żoneczką na pokładzie tak że dziś też nici ze spota z moim udziałem
  10. I ja też ale idę zaraz spać.Dużo jeżdżenia w robocie dziś miałem.
  11. Taki s... jeden z drugim powinien takim czymś w ten durny łeb zarobić. Dobrze,że tylko szyba.
  12. Ale na ciebie jak zwykle można liczyć.
  13. Ale się forumowicze lenią.Temat nam zanika
  14. Oj MIRON biedna ta twoja fura.Przestaną ci ją dojeżdżać pewnie dopiero wtedy gdy ktoś sobie jaką ESKĘ zapoda.Już teraz współczuję temu komuś.Z opisów widzę,że ja jechałem nią jak emeryt w kapeluszu.A już po raz kolejny nie byłem z wiadomych powodów A ten pakiet poszerzony to Kadett był czy Pontiac?Bo nie umiem rozróżnić.
  15. Oj słabiutkie te nocne frekwencje.Kolorowych snów.
  16. To idź się nudzić z twoją kobietą
  17. Ja bym wybrał jednak gaz.Będziesz miał nówkę na gwarancji.A tak kupisz nie wiadomo co.Kupa roboty i nie masz gwarancji,że za chwilę ci się nie posypie.
  18. Prawie 20500 użytkowników a aktywnych tylko 18 i 5 gości.Godzina jeszcze wczesna.Wszyscy rano do roboty czy ?
  19. Mój kumpel jest z zawodu tapicerem.Nawet w Gierałtowicach w meblach robił.Ale jakby był dobry to by w ochronie też nie siedział. Ja też u mnie w końcu bym musiał coś z tym przetartym fotelem zrobić ale jemu nie daję bo będę miał 2 A4 Ten facet to chodząca katastrofa.Ale ogólnie spoko koleś
  20. A8 D2 tylko benzynka i najlepiej eska.Ja bym nie miał innego wyboru bo do tego jeszcze manual by musiał być a więc odliczając 2,8 tylko 4,2 S8 zostało.Diesla nie a reszta chyba automaty były Jak wprowadzam w błąd z tymi skrzyniami to sorki.A do takiej limuzyny od 4.0 pojemności pasują. Ale jeśli gaz chce dawać to tak jak mu radzisz żeby diesla brał.
  21. JET Zabrze ul.Miarki: -4.01 PB 95-3.89 ON -3.74 Widok coraz milszy dla oka i lżej dla portfela.Ale SHELL I BP twardo 95 ponad 4 trzymają
  22. Pewnie,że w ochronie.A KIA jest na stałe.Auris tylko w zastepstwie.Nie ma 70KM a 97 Tylko,że do A4 1.6 nie ma polotu.Te koniki chyba gdzieś zdechły. I poli jak 1.8T prawie.A to 1.4 ledwo.O wnętrzu już wspomniałem tak,że odradzam jakby komuś odbiło i chciał sobie taką Toy toy Toyotę kupić.A jakbym był policeman to był częściej na zlotach był a tak dobrze wiecie jak taka robota wygląda.Jesteś gościem w domu a pieniędzy też nie bardzo nie mówiąc o wolnym czasie.
  23. Jak już to w manualu,Ale to kiedyś jak dobrze pojdzie i już B6.A ten chłopek ma nick Wojtas i udzielił się w dziale"Zakup kontrolowany-ACK - pomoc przy kupnie"bodaj.To jest dość świerzy wątek i chyba jeszcze jak wejdziesz do działu to na pierwszej stronie jest.Tam on wkleił swoje ogłoszenie.Wspomniałem o tym bo ta cena co on za to chce mnie rozwaliła.Dobra już nie smucę bo to nawet nie ten dział.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.