Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szeryf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szeryf

  1. Mógłby ktoś dokładnie napisać którędy puścić kable od lamp do wnętrza? Czy od lampy po stronie pasażera lepiej puścić do środka prawą stroną, i dopiero w środku przejść na lewą stronę? Fotki mile widziane Pozdrawiam
  2. Witam, Mam zamiar założyć w aucie bi-ksenon. Jedna lampa była delikatnie pęknięta, przez co do środka wpadło trochę syfu. Próba (pewnie nieumiejętna) czyszczenia przedniego chromu w lampie (tego przykręconego do szyby) skończyła się jego delikatnym porysowaniem W sumie już wcześniej planowałem pomalować te chromy na czarno, teraz nie mam wyjścia No i mam pytanie, czym to pomalować? Czy oprócz tego chromu powinienem coś jeszcze pomalować? Pozdrawiam
  3. Nosb czym malowałeś wnętrza lamp? I co dokładnie malowałeś, tylko ten chrom co jest przykręcony do szyby, czy ten plastik ciemnoszary też? Pozdrawiam
  4. Witam, czy któryś z kolegów orientuje się czy w czarnej lampce i zwykłej jasnej szybki są w tym samym odcieniu? Pozdrawiam
  5. To AM nie wiem skąd wziął, bo nie ma naklejki. Po przetwornicy wygląda że skrętny, dlatego pytałem czy może być nieskrętny z przetwornicą od skrętnego. Poprosiłem o kilka dodatkowych fotek, zobaczę co dostanę. Co do kabelków to proszę o wypowiedź djim
  6. Dzięki za odpowiedź A pamiętasz może w którym miejscu kable ( 2 kable, jeden to zasilanie z bezpiecznika S10 chyba, drugi podłączony do przełącznika poziomowania świateł) rozchodzą się na lewą i prawą stronę? Bo w sumie te 2 można by wykorzystać. Gdzie dojrzałeś końcówkę AA? Wydaje mi się że na kloszu jest E1, później będę miał dokładniejsze zdjęcia to sprawdzę. Czy czujniki poziomowania z przodu i z tyłu są takie same jak w B6? A może jeszcze jakieś inne numery podejdą od tych podanych w wątku? Jak podam 12V na dwa odpowiednie piny przetwornicy to powinna wystartować co? A może ktoś wie które piny są odpowiedzialne za światło mijania? Bo na razie mam jedna lampę, i ktoś uciął w niej wtyczkę
  7. Pewnie że warto, ale musiałbym znaleźć drugiego ksenona skrętnego (na razie mam tylko jednego) w rozsądnych pieniądzach Jeśli znajdę to prędzej czy później założę wszystko, ale dobrze wiedzieć że chwilę można jeździć bez tego ---------- Post dopisany 18-02-2013 at 10:52 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2013 at 16:55 ---------- Czy te dwie przetwornice są na 100% z bi-ksenona skrętnego? Pierwsza ma numery: 8E0 941 329 A, 1 307 329 154 Druga: 8E0 941 329, 1 307 329 114. Wg mnie są skrętne, czy jest jakaś opcja, że lampa w której jest taka przetwornica nie jest skrętne?
  8. Wychodzi na to że masz zimne luty, spróbuj przelutować punkty lutownicze diód, powinno pomóc
  9. A czy w tych przejściówkach ze zwykłych lamp na bi-ksenon jest coś szczególnego? Czy tylko zamienione odpowiednie piny i dołożony kabel do sterowania przesłoną? Czy do bi-ksenonu zwykłego i skrętnego są takie wtyczki? Jeśli ze swoich wtyczek przełożę odpowiednio piny do nowych wtyczek, dołożę kabel od sterowania przesłoną, to lampy będą świecić tak? Nie będzie żadnych problemów związanych z brakiem modułu poziomowania?
  10. Ok, ale jak założę bi-ksenony skrętne, ale nie podłączę modułu z czujnikami, to lampy będą świecić normalnie? Tzn. nie będą opadać?
  11. Koledzy a czy jest możliwość uruchomienia bi-ksenonu skrętnego bez czujników poziomowania? Tzn. chciałbym żeby skręcanie działało
  12. a nie możesz kupić diody na normalne napięcie? kup diodę bez rezystora, będzie oki, rezystory są już na płytce.
  13. papit, masz fotki na 3 stronie ...
  14. papit, 3mm dioda bez problemu się zmieści.
  15. Czyli tak jak myślałem, każde aso ustala swój cennik, a całkiem możliwe że powinni to zrobić za darmo :/
  16. ja mam densiona lite BT, więc tytułów nie pokazuje, ale jestem z niej bardzo zadowolony, nigdy się nie zawiesiła, i zawsze zaczyna odtwarzanie od miejsca, na którym ostatnio skończyła poza tym co jakiś czas jest nowy firmware, więc jakiekolwiek błędy są usuwane na bieżąco.
  17. To ciekawe czemu w instrukcji piszą o bezpłatnej pomocy
  18. Witam, odświeżę trochę temat. Do mojego Concert II nie mam kodu, wiem że za 50 zł można radio odkodować, ale taką informację znalazłem w instrukcji do radia: "Jeżeli karta radia z numerem kodu zostanie zgubiona, należy zwrócić się do ASO samochodów Audi, gdzie udzielona zostanie bezpłatna pomoc." Dzwoniłem do ASO w Gdańsku, i owszem, kod podadzą jak przyjadę autem z dowodem rejestracyjnym i dowodem osobistym, i kwotą 150 zł w ręku Więc gdzie ta bezpłatna pomoc? Próbował ktoś w ASO odblokować radio?
  19. dziadek, w b7 nie było podgrzewanej przedniej szyby co do autka, zapowiada się nieźle, ale bez konkretnego opisu i fotek ciężko coś więcej napisać.
  20. s-line od zwykłego różni się dokładką z dołu, chyba niczym więcej.
  21. Sebastian, wydaje mi się że wprowadzasz kolegę w błąd W Concert II wyjście na wzmacniacz jest w złączu C1, i trzeba kupić przejściówkę jak na zdjęciu, które wyżej wkleił Tomek. Po podłączeniu wzmacniacza pod wyjście liniowe żaden komputer nie będzie wariował, bo niby dlaczego? A Jakość sygnału jest dużo lepsza niż z konwertera, który podłącza się pod wyjście głośnikowe.
  22. miałem dwa przełączniki i w obu te dwie ikonki nie są podświetlone
  23. Cieniowanie drzwi chyba nie jest konieczne, bo w tym przypadku można cieniować na błotniku. Cieniowanie sąsiedniego elementu robi się wtedy, gdy wymieniasz/malujesz kolorem cały element.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.