Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szeryf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szeryf

  1. Halogen musisz wymienić cały, nie da się wymienić szkła.
  2. Witam, bardzo podoba mi się cały czarny grill z przodu, bez chromu Ale mam też chrom wokół szyb, i teraz tworzy to jakąś całość. Czy bez chromu na grillu będzie to jakoś wyglądać? Może ktoś ma fotki avanta w takiej konfiguracji? Pozdrawiam
  3. Za schowek, tzn. że wyciągasz schowek, zmieniarkę montujesz w jakimś wygodnym miejscu, a np. do schowka wyprowadzasz tylko USB
  4. Żeby podłączyć oryginalną zmieniarkę to musiałbyś zmienić schowek na taki z miejscem na nią, lub samemu dorobić jakieś mocowanie. Jeśli chciałbyś zmieniarkę mp3 (emulator zmieniarki), to taką można wrzucić za schowek.
  5. Czyli uszkodzony wzmacniacz. Masz na niego jeszcze gwarancję? Jeśli nie, to chyba będziesz musiał go zanieść do kogoś kto się na tym zna.
  6. Widzę że jesteś z Redy, po montażu wpadnę na odsłuch
  7. Artur, nie musiałeś mojej wypowiedzi pisać innymi słowami
  8. Nie do końca jestem przekonany czy można podłączać głośnik pod wyjścia z radia na wzmacniacz, bo tak to zrozumiałem. Wg mnie kolega powinien ustalić który kanał we wzmacniaczu gra na pewno, potem pod ten kanał podłączać po kolei RCA, w ten sposób można wyeliminować radio i kable sygnałowe. Jak się okaże że tu wszystko gra, to znaczy że coś jest ze wzmacniaczem.
  9. Możesz podjechać do aso, ale jak się orientowałem to chcieli 150 zł :/ Możesz też oddać radio do kogoś kto się zajmuje rozkodowywaniem, koszt ok. 50 zł. Aha, w aso podadzą kod jeśli radio było fabrycznie w tym aucie. Jeśli tak, to po odłączeniu aku radio będzie działać dalej, tak przynajmniej jest u mnie
  10. Te kable pewnie będą szły ze zwrotnicy co? To nie lepiej wrzucić zwrotnicę w drzwi i podciągnąć tylko 2 grubsze kable?
  11. Jeśli pytasz o czerwone to ja stosowałem zwykłe na 3V, nie żadne superjasne, z czerwoną soczewką, nie przezroczystą. Dzisiaj wymieniłem diodę która podświetla kropkę w pokrętle, ale dalej nie świeci:/ Jutro muszę przelutować oporniki.
  12. Concert II ma złącze zmieniarki 8 pinowe, a BNS (RNS, Concert III, Symphony III) ma 12 pinowe. Napisz jakie masz radio, czy masz zmieniarke, itd., będzie łatwiej doradzić
  13. Na pewno jest więcej niż jeden typ kabla, różnica jest we wtyczce do radia, inna jest np. do RNS-E a inna do Concert 2.
  14. Jeśli nie masz fabrycznej zmieniarki to musisz mieć kabel do zmieniarki. Z podłączeniem dużo roboty nie ma, będziesz musiał wyciągnąć schowek i radio
  15. Sprawdź, mi się wydaje że więcej jak 115 nie można wpisać.
  16. U mnie FIS też sporo zaniża, pisałem o tym kiedyś na forum, teraz po maksymalnej korekcie na trasie zaniża o jakieś 0,5l, a na mieście o 0,7 - 1l. Pozdrawiam
  17. Concert 2. I nie chodzi mi o foldery na głównym pniu, bo te dension czyta tylko 4 (5 folder to odtwarzanie wszystkich piosenek ze wszystkich folderów, 6 to chyba iphone), ale o to, że w każdym z tych 4 folderów możesz mieć jeszcze inne i bez problemu przełączać się między nimi
  18. Ja używam Densiona z BT, nie mogę narzekać Nie wiem jak inne zmieniarki, ale ta bez problemu przełącza się po katalogach, więc nie trzeba mieć tylko kilku katalogów, no i czyta więcej niż 99 utworów w katalogu.
  19. Witam, czy któryś z kolegów zna może jakiś dobry warsztat który usuwa wgniecenia bez lakierowania? Wiem że jest S-Plus, ale u nich wolny termin to dopiero październik. Pozdrawiam
  20. Jeśli masz zwykły wzmacniacz to chyba to jest normalne. U mnie też tył grał dużo ciszej niż przód, subwoofera nie było słychać.
  21. jak troszke telepie to standard w 2,0.Trza sie przyzwyczaic no chyba ze masz uwalone pd-ki. no troszkę telepie, i trochę przy rozruchu. 3 pompki mają bipy po -60, ale od roku nic się nie pogarsza
  22. Koledzy, jak VAG pokazuje -0,5 na rozgrzanym silniku, to czy to może być powodem tego, że silnikiem trochę telepie na wolnych obrotach? Czy to za mała różnica żeby miało na to wpływ? Pozdrawiam
  23. Witam, podepnę się pod temat, jaka może być przyczyna tego, że 3 bieg wchodzi gorzej niż pozostałe? Generalnie wchodzi lekko, ale na początku wrzucania jest taki jakby próg, jakby jakieś elementy nie mogły się dopasować, jak już ten próg minie, to wskakuje prawie sam. Nie wiem czy zrozumiale to opisałem Nie da się szybko wrzucić trójki, powoli wchodzi dobrze. Niedawno wymieniłem dwumasę, ale to nic nie zmieniło, poza tym że gałka już się nie trzęsie jak szalona Pozdrawiam
  24. Ok, ale czy spuszczanie płynu mogę pominąć? Wężyka nie mam, a jak miało by do tego dojść potem odpowietrzenie, to sam sobie nie poradzę. A czy mógłbyś w skrócie napisać jakiego klucza do czego mam użyć, bo trochę ich wypisałeś Tłoczek wkręca się normalnie w prawą stronę?
  25. Witam, podepnę się do tematu. Chciałem zapytać czy dystanse wykonane z duraluminium PA6 i śruby o twardości 10,9 to dobry zestaw? Kompletnie się na tym nie znam, więc wolę zapytać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.