Treść opublikowana przez szeryf
-
Kamera cofania + MA-BOX + RNS-E
Dokładnie widać na fotce że to UTC P3596L Regulator napięcia I ma prawo trochę się grzać
-
Kamera cofania + MA-BOX + RNS-E
Mogło być tak podłączone, że zasilanie tego modułu było z postojówek, ale to też można łatwo sprawdzić. Zrób dobre zdjęcie płytki z obu stron. Nie wiem czy dobrze zrobiłeś wlutowując drucik zamiast spalonego elementu, nawet jeśli tam był rezystor 0,3ohma, w co wątpię, to i tak to nie jest 0 ohm Masz w instrukcji adres strony producenta, napisz do nich i poproś o schemat (na pewno nie dadzą) albo chociaż o zdjęcie płytki. Bez tego ciężko będzie ustalić co tam powinno być.
-
Malowanie grilla - robil ktos?
A ile zapłaciłeś za pomalowanie? Możesz wrzucić fotkę jak wyszło? Bo może nie ma sensu bawić się samemu
-
Malowanie grilla - robil ktos?
Bezbarwny ze spreya jest naprawdę dużo gorszy od tego z mieszalni?
-
Radio Symphony II na Concert III
Symphony II (z kasetą) ma złącze iso.
-
wzmacniacz bose do concert 2
Słabo szukałeś http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-etap-stage-pierwszy-drugi-zmiany-wzmacniacza-bose-79668/
-
Radio Symphony II na Concert III
Oczywiście będą potrzebne przejściówki z iso na iso2
-
Malowanie grilla - robil ktos?
Witam, noszę się z zamiarem pomalowania grilla w kolor czarny, jeszcze nie wiem czy mat czy połysk. Zastanawiam się jak się za to zabrać i zrobić dobrze, żeby lakier nie odpadał. Malować 2 farbami (podkład + kolor) czy 3 (podkład + kolor + bezbarwny)? Może któryś z kolegów się w to bawił? Pozdrawiam
-
2.0 TDI spalanie rzeczywiste a spalanie wg FIS - FIS zaniza o 2 litry :/
Nie wiem jakbym musiał jeździć po mieście żeby mi spalił 5,5litra Na trasie najmniej miałem 5,6l
-
wzmacniacz bose do concert 2
A dlaczego nie ? Jest o tym temat w warsztacie.
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
U mnie BOSCH Aero się nie sprawdziły, po kilku miesiącach są chyba jakieś mikropęknięcia gumy, bo zostawia mi malutkie smugi na szybie :/
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Jakby ktoś zamawiał sprężyny to jestem chętny. Na forum BMW ktoś zamówił w Polsce, za 2 szt. wyszło 20 zł, ale nie napisał gdzie:/
-
radio cd concert problem
A może u poprzedniego właściciela radia było BOSE i dlatego jest cisza w głośnikach?
-
Audi Navigation plus RNS-E Problem z nawigacją.
Wydaje mi się że radio nie zapyta o kod, tak było u mnie (Concert 2 i Symphony 2+) i u kolegi (RNS-E).
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Marcin, tylko że do tego musisz mieć ramkę, i od razu dużo gorzej wygląda.
-
CONCERT III adapter Przejściówka ISO1 na ISO2 RNS-E Quadlock
Prościej się nie da:-)
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Powinno, do radia jest adapter CAN.
-
2.0 TDI spalanie rzeczywiste a spalanie wg FIS - FIS zaniza o 2 litry :/
I jak koledzy, ma ktoś jeszcze ten sam problem? Może coś w sterowniku silnika trzeba pogrzebać?
-
czy wszystkie zmieniarki audi pasują do radia concert II
A jakie błędy ma radio? Przy dobrze zakodowanej zmieniarce, ale nie podłączonej (źle podłączonej, uszkodzony kabel) powinien być błąd.
-
kilka pytań na początek
Jak masz oryginalny bluetooth to nie można.
-
czy wszystkie zmieniarki audi pasują do radia concert II
Wymiarowo będzie pasowało, ale musisz dokupić przejściówki. ---------- Post dopisany at 09:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:23 ---------- A co się dzieje jak klikasz na CD? Najpierw gra płyta w radiu, a potem co? Jakiś komunikat? Może masz źle podłączoną zmieniarkę? Albo zepsutą?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Dawid, w zegarach musisz zakodować że masz telefon, inaczej książka nie będzie wyświetlana na FISie. Jeśli chodzi o kierownicę to wystarczy chyba zakodować 3, jeśli komendy głosowe nie będą działać to wtedy chyba musi być4 A ja mam pytanie odnośnie czułości mikrofonu, czy któryś z Was zmieniał coś w adaptacjach? Bo można zmienić od -6dB do +6dB. Samemu ciężko dobrać odpowiednią wartość, a kobita mówi że zawsze słyszy tak samo
-
Wolno działające radio Concert [FILM]
Wg mnie jest ok, pamiętaj że rolką zmieniasz stację jedną po drugiej, a nie od razy np. z pierwszej na piątą, więc to chwilę trwa.
-
Instalacja przełącznika dezaktywacji poduszki pasażera AIR BAG OFF
Koledzy, jak powinno wyglądać kodowanie w B7? Wcześniej miałem 3 na czwartej pozycji, po zamontowaniu wyłącznika wpisałem 4, błędów nie ma, ale nie wiem czy tak ma być, bo co z tą kontrolą zajęcia siedzenia?
-
wymiana orginalnego radia audi concert na sony xplod
A co jest nie tak z aktualnymi głośnikami?