Treść opublikowana przez szeryf
-
Aktywny przod (nie BOSE) a głośnik centralny
To nie do końca jest tak że zabieram się nie z tej strony co trzeba. Zacząłem od tyłu, tzn. szukałem wzmaka żeby wywalić ori, bo on prawie nie grał. Trafił się wzmacniacz 6 kanałowy, więc zastanawiam się nad przodem. Głośników nie będę wymieniał, bo ori na razie mi wystarczają. Zastanawiam się czy pod wzmacniaczem mogą zagrać trochę lepiej. Wzmacniacz ma 40W w RMS na kanał, więc głośników raczej nie rozniesie, zresztą to też kwestia ustawień.
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
Damian, połączyłeś się VAGiem z radiem?
-
Aktywny przod (nie BOSE) a głośnik centralny
Jeśli centralny jest podłączony tak jak na schemacie, to jest wpięty w + lewego głośnika i - prawego. Już sprawdziłem że w moim wzmacniaczu jest wspólna masa dla obu kanałów, czyli centralny byłby podpięty pod lewy kanał. No i teraz ma dwie opcje - zostawić przód pasywny czyli nie ruszać centralnego, lub zrobić przód aktywny i odłączyć centralny. Zastanawiam się czy podłączenie przednich głośników pod wzmacniacz coś zmieni, bo głośniki są seryjne.
-
Aktywny przod (nie BOSE) a głośnik centralny
Teraz mam przód pasywny. Chciałem przednie głośniki podłączyć pod wzmacniacz zaraz za radiem, dokładnie to chciałem wypiąć kostkę głośnikową z radia i wpiąć się w nią z kostką z kablami od wzmacniacza, nie chcę ciąć kabli idących od radia do głośników przy słupkach. Teraz jest jaśniej?
-
Aktywny przod (nie BOSE) a głośnik centralny
Witam, mam w planach podłączenie przednich głośników pod wzmacniacz (nie BOSE). Chciałem się wpiąć w kostkę za radiem, ale przypomniałem sobie o głośniku centralnym. Czy jak go zostawię i podłączę głośniki za radiem (czyli kanał lewy i prawy) to nie będzie żadnego problemu? Pozdrawiam
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
Jak na starych canach miałeś, a teraz nie masz, tzn. że coś źle podpiąłeś.
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
Concert II nie ma w kodowaniu wyboru auta, w którym jest zainstalowane.
-
Schemat pinów podnośników szyb
Musisz zadawać bardziej szczegółowe pytania Ja schematy w miarę rozumiem, to może pomogę
-
Schemat pinów podnośników szyb
Napisz czego nie możesz rozszyfrować i co kombinujesz Po polsku schematu do b7 chyba nie ma.
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Nie da się tego zrobić bez dodatkowych układów. Nie wiem dlaczego, ale po wyciągnięciu kluczyka nie ma już napięcia na sterowaniu lusterkami, nawet jak się wyciągnie kluczyć jak lusterka się już składają to przestaną się składać :/
-
cos nie tak z radiem albo głośnikami..... :/
Sprawdź jaką impedancję mają głośniki z kolumn. Do auta powinny mieć 4 ohm.
-
kupno kamerki samochodowej
Iza, a masz jakieś na sprzedaż?
-
Prawidlowe ustawienie pedalu hamulca srubami regulacyjnymi za pedalem
Ale wiesz o jakie śruby mi chodzi? Nie wiem teraz jaką wysokość pedału ustawić, wczoraj go trochę podniosłem do góry w porównaniu z tym co było, to mam podnieść jeszcze? Nie widziałem tam żadnego ogranicznika.
-
Prawidlowe ustawienie pedalu hamulca srubami regulacyjnymi za pedalem
Witam, ostatnio pokręciłem trochę śrubami za pedałem hamulca, bo czasami światła stop same się włączały. Ustawiłem tak, że pedał jest trochę mniej zapadnięty, czyli czujnik nie łapie od razu przy delikatnym dotknięciu pedału. Później doczytałem że czujnik i tak muszę wymienić, ale teraz zastanawiam się jak prawidłowo ustawić pedał przed zamontowaniem nowego czujnika. Niestety nie pamiętam ile obrotów śrubą zrobiłem :/ Ma ktoś jakiś pomysł?
-
Radio Symphony II+ (III) zacina się po godzinie
Czy tak samo dzieje się podczas słuchania radia?
-
dokładka co sądzicie ?
"Prawie" robi wielką różnicę
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
Bez kluczyka będzie działać, ale jak nie ma podpiętych CANów to nie powinno się wyłączać po wyciągnięciu kluczyka, i nie powinno działać podświetlenie po włączeniu świateł. Nie wiem jak jest w oryginale, ale jak w liczniku nie masz podpiętych CANów z radia, to albo sprawdź dokąd idą te kable z radia, albo puść nowe
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
Miernik pokazał brak przejścia czy brak przerwy? Bo jak brak przejścia to masz rozwiązanie
-
Parktronic graficzny na RNS-E
Ale chyba sam RNS ledowy nie wystarczy, potrzebny jest jeszcze sterownik PDC z opcją wizualizacji i gateway, ale szczegółów nie znam Na youtube jest filmik
-
Brak radia na FIS kodowanie podłączenie Opis wtyczek CONCERT
Jaki masz numer na naklejce na radiu? 8E0.... czy 8P0.... ?
-
Mała kwota z OC sprawcy. Pomocy.
Chyba zapomnieli o tylnym błotniku? Pytanie czy chcesz kase na konto i robić po kosztach żeby parę groszy zostało, czy zrobić dobrze? Jeśli to drugie, to oddaj auto do ASO i olej ich wycenę.
-
Jakie macie średnie spalanie silników 2.0 TDI z DPF i bez
Na postoju pokazywana jest ostatnia wartość spalania jak auto jeszcze jechało, nie ma się co tym sugerować, nasze auta po prostu nie pokazują spalania na postoju
-
Dymione, czarne kierunki w błotnik Parts4Euro.com
No a teraz fotki na aucie
-
podłączanie ori wzmacniacz +sub
Jakby to był wzmacniacz bose to jeszcze pół biedy, ale kolega chce podłączyć, tak przynajmniej zrozumiałem. Wg mnie szkoda czasu na podłączanie zwykłego wzmacniacza, tylne głośniki lepiej zagrają pod nie ori radiem, a oryginalny sub też szału nie robi, bardziej bym powiedział że gra sobie po cichu
-
Radio Concert II z A3 do A4
Panel przedni też jest raczej inny.