Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szeryf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szeryf

  1. Dużo ludzi śmiga tylko z zaślepkami sprysków. Ja u siebie zamontowałem spryskiwacze uniwersalne, ale teraz zmieniam zderzak i zakładam spryski ori Fakt że też nigdy nie miałem kontroli, podczas przeglądów też nikt nie sprawdzał czy spryski działają.
  2. Pod kierownicą masz moduł centralnej elektryki (MCE). btw, usupełnij profil.
  3. Jak nie zależy Ci na kasie do ręki, to odstaw auto do ASO audi, oni reszte załatwią. Jak chcesz kasę do ręki to walcz z ubezpieczycielem
  4. Ja u siebie wyciagnąłem te wężyki, niby wszystko było drożne. Przez ten otwór którym chłodzony jest schowek wlałem trochę wody, i ta woda wyleciała pod spodem. Na drugi dzień widziałem jeszzcze plamy pod autem, ale później znowu zniknęły. O co chodzi? Jak śmierdzi w trybie ECON to co jest zarypane, parownik czy nagrzewnica? Bo już się pogubiłem :/
  5. A jak poradziłeś sobie z chińskimi znakami?
  6. Koleś miał bardzo termokurczliwą folię, moja taka nie była i trochę z tym oklejaniem walczyłem :/
  7. szeryf odpowiedział(a) na nedwed temat w Audi A4 B6/B7
    A kto napisał że musi być AUTO na manetce? Bo z tego co widzę to Ty tak napisałeś.
  8. Podbijam temat, może ktoś polecić jakiś szrot? Szukam zaślepek spryskiwaczy lamp, i nigdzie nie ma:/
  9. Musisz się odwołać. Jak masz jakiś kontakt z likwidatorem to zadzwoń i wyjaśnij sprawę.
  10. Dokładka zderzaka powinna być przyjęta do wymiany.
  11. Mi wyszło tak:
  12. A może po prostu wizualizacja w Exeo nie będzie działać bez dodatkowego modułu? Widziałem filmiki że udało się komuś w a4 uruchomić wizualizację, ale miał dodatkowy moduł, tzw. gateway. Exeo ma taką samą instalację jak b7?
  13. szeryf odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Doszedłeś w którym miejscu puściło?
  14. szeryf odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    To nie jest rurka od klimy?
  15. Ruszyła akcja POLIFT? Wtyczki do lamp są takie same czy wymieniasz całe wiązki? Dawaj foty
  16. Witam, ostatnio wysiadając z auta usłyszałem cykanie dochodzące z okolicy grila (wcześniej nic nie słyszałem), cykanie słychać tylko jak stoję przed autem, przy otwartej masce zagłusza je silnik. Ustaje jak wyłączę klimę (ECON). Co to może być? Pozdrawiam
  17. Jesteś pewny że ta rurka jest po stronie pasażera? Etka pokazuje jakąś rurkę do odprowadzania wody po stronie kierowcy :/
  18. Możesz spróbować opalarką delikatnie podgrzać plastik, trochę się stopi i kolor powinien sie wyrównać, ale struktura plastiku będzie inna.
  19. Daniel, zrób przy okazji fotkę jak to wygląda, będzie mi łatwiej go znaleźć
  20. U mnie to samo, byłem na drugim odgrzybianiu i teraz w aucie nie idzie wysiedzieć. Co prawda śmierdzi tylko w trybie ECON, jak klima działa to jest ok. U Ciebie też tak jest?
  21. szeryf odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ale masz na myśli b7? Mam wrażenie że u mnie się płyn cofa, bo spryski wysuwają się całkowicie dopiero po kilkukrotnym spryskaniu szyby.
  22. szeryf odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Koledzy, pytanie do kogoś kto zmieniał lub ściągał zderzak ze spryskami, czy w oryginale na pompkę jest założony króciec wygięty pod kątem prostym? Tak to wygląda: Zastanawiam się czy w tym przypadkiem nie ma jakiegoś zaworka który zapobiega cofaniu się płynu.
  23. OC sprawcy czy Twoje AC? Jak OC sprawcy, to może lepiej oddać na naprawę bezgotówkową? No chyba że chcesz kasę na konto i robić samemu.
  24. Raczej tak bo blacha jest przegięta. Zgłoś na AC, weź kasę do ręki i poszukaj drzwi w kolorze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.