Treść opublikowana przez szeryf
-
Spryskiwacz xenon S-line i S4 b7
Czy zaślepki spryskiwaczy są na pewno takie same w zderzaku zwykłym i s-line? Pozdrawiam
-
Moje CAR_PC
Witam Tak plany są, ale jeszcze kierownicy multi mi brakuje.. co do modułu to znalazłem coś takiego: http://www.cartft.com/catalog/il/1552 Powinno wystarczyć. Pozdrawiam Ten moduł raczej nie zatrybi, bo jest do sterowania, w którym rezystory zwierane są do masy, w b7 sterowanie idzie po CAN, w b6 pewnie też.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Przejściówka taka jak podał kolega wyżej, tylko musisz w aucie znaleźć jeszcze pomarańczową kostkę
-
Zamiana radia symphony II na concert III
W instalacji w aucie brakuje Ci jeszcze czerwonej wtyczki (ewentualna zmieniarka, CANy, wyjście na wzmacniacz). Oryginalnej przejściówki nie, bo w oryginale są po prostu inne wtyczki w aucie
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Można, ale jak się policja przyczepi to homologacji na dzienne nie masz, więc teoretycznie powinieneś mieć włączone mijania. Skoro lampy mają homologację, to pewnie mogą być ledy jako postojówki.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Lampy z tej aukcji nie mają świateł dziennych, LEDy są zamiast postojówek.
-
Bi-xenon, nie dziala jedno dlugie
Witam, ostatnio zauważyłem że nie działa mi długie w prawej lampie, czasami podczas jazdy się zapalało, teraz zgasło na amen. Do sprawdzenia chyba tylko kable i elektromagnes w lampie, tylko żeby się do niego dostać to będę musiał rozkleić lampę. Czy komuś się zdarzyło że elektromagnes padł? Pozdrawiam ---------- Post dopisany 03-07-2014 at 07:41 ---------- Poprzedni post napisany 30-06-2014 at 08:09 ---------- up
-
Trzęsie silnikiem podczas gaszenia auta, zepsuta przepustnica.
Ponawiam pytanie czy padnięta przepustnica powoduje jakiś błąd?
-
Trzęsie silnikiem podczas gaszenia auta, zepsuta przepustnica.
A czy przy uszkodzonej przepustnicy powinien być jakiś błąd? U mnie błędów brak, a silnikiem trochę trzęsie przy gaszeniu (BLB). Pozdrawiam
-
z Concert 2 na Concert 3
Nie wpinaj diversity do radia, będzie działał tylko jeden tuner, ale to wystarczy. Co do rekina to nie wiem. A miałem się już nie odzywać
-
Głośniki tył B7 radio chorus 2+
Wzmacniacza też nie masz? Jeśli nie to poszukaj we wnęce wtyczki, jak jej nie znajdziesz, to kabli do głośników też pewnie nie będzie
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
No to jak nic nie pomagam to już się nie będę odzywał Jakbyś czytał uważnie to co pisałem w Twoim wątku (btw. nie wiem po co piszesz tu skoro temat dotyczy B6), i zadawał rzeczowe pytania, a nie w kółko jaki wzmacniacz masz kupić, to już dawno byś go zamontował No chyba że liczysz na pomoc w stylu "przyjadę do Ciebie i Ci zamontuję". Wszystkie potrzebne Ci informacje zostały napisane w Twoim wątku. Powodzenia. ---------- Post dopisany at 10:22 ---------- Poprzedni post napisany at 10:20 ---------- Może wystarczy czytać posty osoby która taki wzmacniacz wymieniała (w B7, nie w B6)?
-
z Concert 2 na Concert 3
Z końcówką P.
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Bzdura
-
z Concert 2 na Concert 3
Bo Concert 3 nie ma diversity? Po wymianie wzmacniacza żółtą kostkę przy radiu wkładasz do przejściówki i radia, przy wzmacniaczu delikatnie przycinasz gniazdo FM2 i wkładasz w nie żółtą wtyczkę (wcześniej diversity).
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
A Ty dalej swoje Nie czytasz tego co Ci napisałem to radź sobie sam
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Dawid, przecież pisałem Ci że Concert 3 ma 2 tunery FM i ten błąd jest związany z drugim, pierwszy działa normalnie dlatego radio Ci odbiera.
-
z Concert 2 na Concert 3
Tak. AF będzie działał na pewno, AG powinien, musisz sprawdzić czy wejścia FM1 i FM2.
-
Głośniki tył B7 radio chorus 2+
Z tego co wiem to maskownic nie ściągniesz, są zgrzane z boczkiem. Zobacz czy masz w bagażniku po prawej stronie subwoofer ze wzmacniaczem.
-
Stłuczka
Ja widzę tylko porysowany zderzak. Jeśli to tylko to, to zderzak do lakierowania.
-
VCDS nie wykrywa radia Concert 3
Oczywiście że się koduje. VCDS z radiem łączy się po linii K, zobacz czy z innym wyposażeniem się łączy.
-
[ALL] Renowacja reflektorów
A czy próbował ktoś oklejać lampy folią przezroczystą? Np. taką Folia ochronna na lakier samochodowy !!! (4289464214) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje..
-
Jak zakodować i podłączyć Aux IN Concert 3
Wyskakuje, bo jest zakodowane W Twoim radiu może też wyskoczy, jeśli nie, trzeba kodować. 0?x0xxx: Options 3 +1 = Analog Input (AUX) +2 = Multifunction Steering Wheel +4 = Telephone 0x?0xxx: Options 2 +1 = Digital Sound System +2 = CD-Changer +4 = Satellite Radio 0xx0?xx: Options 1 +1 = Leather Interior +2 = Diesel Engine 0xx0x?x: Sound System Correction 0 = Sound System (No passive Speakers/No Correction) 1 = Sedan/Coupé with passive Speakers 2 = Wagon/Avant with passive Speakers 3 = Cabriolet/Roadster with passive Speakers 0xx0xx?: Country 1 = Europe 2 = North America 4 = Japan 5 = China
-
brak podswietlenia
To radio było w oryginale? Jeśli nie masz podświetlenia, radio nie włącza się z kluczyka i nie wyłącza, wyłącza się samo po godzinie słuchania, nie masz info z radia na wyświetlaczu między zegarami, to znaczy że radio nie ma podłączonej szyny CAN. Były o tym tematy, musisz poszukać.
-
brak podswietlenia
Tak jak wyżej koledzy pisali, podświetlenie przycisków włącza się ze światłami. Radio włącza się i wyłącza po kluczyku?