Treść opublikowana przez szeryf
-
Wskazania FIS POKAZUJE 2000 km
A wskaźnik paliwa działa normalnie? Spalanie na FISie pokazuje dobrze?
-
Podłączenie do magistrali CAN
A CANy z radia podłącza się pod zegary, jest też chyba o tym wątek.
-
Prośba o anakizę logów
Damian, możesz napisać po czym poznałeś że kolega ma nieszczelność między turbo a kolektorem? Oczywiście nie twierdzę że się mylisz bo się na tym nie znam, pytam z ciekawości
-
Gdzie ukryć wzmacniacz 4 kanałowy, w dyskretnym car audio
To po lewej stronie to jest głośniczek czujników parkowania z tyłu. Zrób fotkę szyby w okolicy lusterka (od zewnątrz) to zobaczymy czy ma czujnik deszczu.
-
Gdzie ukryć wzmacniacz 4 kanałowy, w dyskretnym car audio
Może masz rację. Musiałby się wypowiedzieć ktoś kto ma nieoryginalne radio z oryginalnym wzmacniaczem.
-
Gdzie ukryć wzmacniacz 4 kanałowy, w dyskretnym car audio
W oryginale zasilanie wzmacniacza idzie po kablu antenowym, więc nieoryginalne radio nie zasila wzmacniacza. Ale szczerze powiem nie wiem jak to obejść. Pewnie wyjściem będzie zamontowanie innej anteny ze wzmacniaczem.
-
Gdzie ukryć wzmacniacz 4 kanałowy, w dyskretnym car audio
Jakie wcześniej miałeś radio? Wzmacniacz antenowy jest pod tylną lewą szybą w bagażniku (trzeba ściągnąć boczek). Z tego co wiem to oryginalny wzmacniacz działa tylko z oryginalnymi radiami, nie wiem czy i jaki wzmacniacz był montowany w autach bez oryginalnego radia.
-
kupno kamerki samochodowej
Za 295 można kupić kamerkę Xblitz z kątem 170 stopni Kamera samochodowa DVR Xblitz Evolution PRO - hurt.com.pl - baterie, akumulatorki, ładowarki, eneloop, energizer Oczywiście z 2 letnią gwarancją.
-
prośba o wyjaśnienie błędów
Wydaje mi się że sterownik poduszek został wymieniony i nie przyuczony VINu, coś jest nie tak z CANami przy module komfortu.
-
Poprawne kodowanie radia RNS low bns 5.0
To może wzmacniacz nie działa? A może sygnał z radia do wzmacniacza ginie po drodze?
-
Poprawne kodowanie radia RNS low bns 5.0
A 0010201 lub 0020201?
-
Swiatla stopu (bez trzeciego) wlaczaja sie same przy zamknietym aucie, gasna przy otw
Witam, Kilka dni temu po otwarciu garażu zauważyłem że świecą się tylne światła STOP. Po otwarciu auta pilotem światła zgasły. Dzisiaj sytuacja się powtórzyła, świecą tylko stopy w lampach, trzeci stop nie świeci, zgasły po otworzeniu auta. Lampy były dość ciepłe, więc już chwilę świeciły. Oczywiście po zamknięciu auta nie świecą, więc nie wiem kiedy i dlaczego się zapalają. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Jakby to był włącznik pod pedałem hamulca, to chyba trzeci stop też by świecił? Pozdrawiam
-
Jak podłączyć zewnętrzne lusterka fotochrom w B6
Witam, czy któryś z kolegów podłączał zewnętrzne lusterka fotochromatyczne pomijając sterownik szyb? Do sterownika od lusterka wewnętrznego dochodzą kable fioletowy i fioletowo-biały, a od sterownika do lusterka czarno-szary i czarno-zielony. Który z którym połączyć? Pozdrawiam
-
Manetka wycieraczek brak regulacji
Coś mi się kojarzy ze tą opcję można włączyć w adaptacjach, przynajmniej w B7.
-
Rozpiska pinów w pomarańczowej kostce w słupku A
Jeśli piszesz o pinach w lampce to nr 1 na pewno nie, bo to jest sygnał do lusterka fotochromatycznego że włączona jest lampka do czytania, a na pinie 2 jest chyba plus po włączeniu świateł.
-
Rozpiska pinów w pomarańczowej kostce w słupku A
T17f to pomarańczowa kostka J393 to moduł komfortu
-
Opis gniazda zmieniarki w radiu potrzebny.
Złšcza ISO w radiach fabrycznych (OEM)
-
MONTAŻ DODATKOWYCH DIOD w LUSTERKACH ZEWNĘTRZNYCH
Musisz przede wszystkim wyprowadzić kable z lusterka (co chyba nie będzie super proste) i potem puścić je z drzwi przez słupek do wnętrza auta, więc będziesz potrzebował piny do złączek. Zwróć uwagę na to, że te diody oświetlają podłoże przed drzwiami jak lusterka są rozłożone, przy złożonych pewnie będą świecić na drzwi :/ Ja będę kombinował z innymi diodami, żeby oświetlały podłoże przy złożonych lusterkach, przy rozłożonych oświetlenie nie będzie mi potrzebne, bo będę już w aucie
-
[B7 BLB] Silnik zaczął szarpać przy ruszaniu z pierwszego biegu
U mnie silnikiem trzęsie jak na luzie wkręcę go na ok. 1200 obrotów, jak jadę na pierwszym biegu z takimi obrotami to trochę szarpie, powyżej tych obrotów bez szarpania. Co to może być? Dwumas wymieniony.
-
Którędy puścić kabel zasilający do wzmacniacza
Podłączam się pod temat
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Bo tak jest napisane w pierwszym poście Ja mam u siebie H i intensywnie szukam wersji HIGH Na modułach H jest napisane "FALL MIN", po tym wnioskuję że nie obsługują składania luster.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
A to nie wiedziałem że są z A Edytuj swojego posta bo H to LOW
-
Radio Symphony II+ (III) zacina się po godzinie
Te 2 piny zasilające powinny być zmostkowane. Może spróbuj sprawdzić radio w innym aucie? Wtedy wykluczysz połączenia. Radio zacina się zawsze, niezależnie z czego odtwarzasz dźwięk? Może grzeje się nadmiernie?
-
Navi dedykowana A4 B6 (2004, 1.8T Q) - brak FIS
Całkiem możliwe że to radio nie obsługuje FISa, a może coś w ustawieniach radia?
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Pewnie szyb. Nie ma chyba z literką A jeśli chodzi o silniczki na przód.