Treść opublikowana przez szeryf
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
W Puncie jest taki odbojnik, może udałoby się go jakoś wykorzystać?
-
Nowy smartfon z Chin?? Warto?
Dziwnie brzmi początek aukcji: "Oferujemy zamówienie produktu", sprzedają telefon czy usługę zamówienia?
-
2.0 TDI spalanie rzeczywiste a spalanie wg FIS - FIS zaniza o 2 litry :/
A ile powinno być?
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Bzdury. W wiązce ma być kabel niebieski i różowy. Różowy to masa silnika składania, a niebieski to zasilanie. Bzdury Różowy i niebieski to zasilanie silniczka, ale polaryzacja jest zależna od tego czy lusterko się składa czy rozkłada
-
Rdza na przednich błotnikach w A4 B6. Wybrać zamiennik czy oryginał?
Raczej do malowania :/
-
RNS D komunikacja i prawidlowe podlaczenie CAN czy linia K
A przy Concert II nie miałeś linii K?
-
dokładka co sądzicie ?
Tym bardziej że to nie są wkręty tylko śruby
-
działanie multifunkcji z nieseryjnym 2 din
Czyli wszystko działa? Jak się sprawuje nie ori radio? Na FISie wyświetla info?
-
mam przerobionom koste od radia i nie wiem jaki jest kabel od wzmacniacza antenowego
O to że radio nie puszcza zasilania po kablu antenowym, było na forum niedawno o separatorze, poszukaj.
-
Radio nieorginalne a wzmacniacz antenowy
Jeśli to było pytanie to tak, trzeba zdemontować bok tapicerki.
-
FIS pokazuje duze spalanie ! Co jest przyczyną ?
Kanał dopasowania 3: I Korekta zużycia 85 - 115% (w etapach co 5%) Korekta: 85% 90% 95% 100% 105% 110% 115% Wartość w kanale: 85 90 95 100 105 110 115
-
Radio nieorginalne a wzmacniacz antenowy
We wzmacniaczu z końcówką AF są wejścia na 2 anteny, ale są też 2 wyjścia antenowe. Możesz spróbować pod FM2 IN podłączyć tylną szybę, i FM2 OUT podłączyć do radia, nie będzie wtedy działać AM.
-
mam przerobionom koste od radia i nie wiem jaki jest kabel od wzmacniacza antenowego
No dobra, a jakiego kabla od wzmacniacza szukasz? Jeśli chodzi Ci o zasilanie wzmacniacza antenowego, to w oryginale jest zasilany kablem antenowym.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Dobry pomysł, ale chyba zwykła czarna folia mniej by się rzucała w oczy niż carbon.
-
mam przerobionom koste od radia i nie wiem jaki jest kabel od wzmacniacza antenowego
Za dużo konkretów podałeś Napisz trochę jaśniej, jakie radio (ori czy nie), itd.
-
Audi a4 b6 avant dyskretny subwoofer
Na allegro są gotowe skrzynie w boczek w bagażniku.
-
FIS pokazuje duze spalanie ! Co jest przyczyną ?
Najpierw sprawdź ile rzeczywiście pali, czyli tankowanie do pełna, itd.
-
2.0 TDI spalanie rzeczywiste a spalanie wg FIS - FIS zaniza o 2 litry :/
A jaki Ty masz problem? Z niczym się nie męczę, podbiłem temat bo może przez ten czas ktoś coś wymyślił. A o mój sen się nie martw, śpię dobrze.
-
2.0 TDI spalanie rzeczywiste a spalanie wg FIS - FIS zaniza o 2 litry :/
Podbijam, może ktoś coś wymyślił w temacie
-
Swiatla stopu (bez trzeciego) wlaczaja sie same przy zamknietym aucie, gasna przy otw
Nowy włącznik świateł załatwił sprawę.
-
MP3 Radio Koncert II
http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emulator-aux-in-waszych-oooo-303889/index2.html#post4121326
-
kupno kamerki samochodowej
Też szukam czegoś fajnego. W jakiej cenie chcesz kupić? Czytałem sporo testów, i w cenie ok. 320 zł dobrze wypada Prestigio Roadrunner 320.
-
Małe spawanie a odpinanie aku
Ja odpinałem aku jak go ładowałem i nic się nie działo
-
Schemat pinów podnośników szyb
Ten wyłącznik robi zwarcie między kablem żółtym a czarnym (jeden z dwóch od grzania szkła) jak złożysz lusterko ręcznie.
-
Aktywny przod (nie BOSE) a głośnik centralny
O trzęsienie ziemi nie chodzi:-) Już wszystkie potrzebne rzeczy kupiłem i będę działał:-)