Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szeryf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szeryf

  1. W Puncie jest taki odbojnik, może udałoby się go jakoś wykorzystać?
  2. Dziwnie brzmi początek aukcji: "Oferujemy zamówienie produktu", sprzedają telefon czy usługę zamówienia?
  3. Bzdury. W wiązce ma być kabel niebieski i różowy. Różowy to masa silnika składania, a niebieski to zasilanie. Bzdury Różowy i niebieski to zasilanie silniczka, ale polaryzacja jest zależna od tego czy lusterko się składa czy rozkłada
  4. szeryf odpowiedział(a) na -RamzeS- temat w Audi A4 B7
    Tym bardziej że to nie są wkręty tylko śruby
  5. Czyli wszystko działa? Jak się sprawuje nie ori radio? Na FISie wyświetla info?
  6. O to że radio nie puszcza zasilania po kablu antenowym, było na forum niedawno o separatorze, poszukaj.
  7. Jeśli to było pytanie to tak, trzeba zdemontować bok tapicerki.
  8. Kanał dopasowania 3: I Korekta zużycia 85 - 115% (w etapach co 5%) Korekta: 85% 90% 95% 100% 105% 110% 115% Wartość w kanale: 85 90 95 100 105 110 115
  9. We wzmacniaczu z końcówką AF są wejścia na 2 anteny, ale są też 2 wyjścia antenowe. Możesz spróbować pod FM2 IN podłączyć tylną szybę, i FM2 OUT podłączyć do radia, nie będzie wtedy działać AM.
  10. No dobra, a jakiego kabla od wzmacniacza szukasz? Jeśli chodzi Ci o zasilanie wzmacniacza antenowego, to w oryginale jest zasilany kablem antenowym.
  11. Dobry pomysł, ale chyba zwykła czarna folia mniej by się rzucała w oczy niż carbon.
  12. Za dużo konkretów podałeś Napisz trochę jaśniej, jakie radio (ori czy nie), itd.
  13. Na allegro są gotowe skrzynie w boczek w bagażniku.
  14. Najpierw sprawdź ile rzeczywiście pali, czyli tankowanie do pełna, itd.
  15. A jaki Ty masz problem? Z niczym się nie męczę, podbiłem temat bo może przez ten czas ktoś coś wymyślił. A o mój sen się nie martw, śpię dobrze.
  16. Podbijam, może ktoś coś wymyślił w temacie
  17. http://a4-klub.pl/sprzedam-22/emulator-aux-in-waszych-oooo-303889/index2.html#post4121326
  18. Też szukam czegoś fajnego. W jakiej cenie chcesz kupić? Czytałem sporo testów, i w cenie ok. 320 zł dobrze wypada Prestigio Roadrunner 320.
  19. Ja odpinałem aku jak go ładowałem i nic się nie działo
  20. Ten wyłącznik robi zwarcie między kablem żółtym a czarnym (jeden z dwóch od grzania szkła) jak złożysz lusterko ręcznie.
  21. O trzęsienie ziemi nie chodzi:-) Już wszystkie potrzebne rzeczy kupiłem i będę działał:-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.