Treść opublikowana przez szeryf
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Artur, zrób jakieś fotki/filmy z działania tego sprzętu Jak długo się uruchamia po włączeniu zapłonu?
-
Brak kodu.
U Ciebie w ASO czy u Ciebie w mieście? ASO w Gdańsku chce 150 zł za kod do Concert II, nie wiem czy to zależy od modelu radia, pewnie nie.
-
audi a4 B7 chromowane nakładki na halogeny
Może poczta zawiodła
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Też mi się wydaje że tu nie ma co kodować, ale głowy nie dam
-
mp3 nagranie cd
Też mi to przyszło do głowy
-
mp3 nagranie cd
Arek, czym nagrywałeś? Bo ja nagrałem Audio CD, na kompie pokazuje tytuły utworów, a w aucie nie :/
-
Wymiana Symphony III na RNS-E
Tak
-
Wymiana Symphony III na RNS-E
No tak, ale to raczej nie jest związane z tym że radio to Symphony II+
-
Wymiana Symphony III na RNS-E
Dlaczego ma nie być podpiętej linii CAN? Pokazuje Ci info na fisie?
-
mp3 nagranie cd
Hm... ale nie mp3?
-
Wymiana Symphony III na RNS-E
Trzeba przełożyć chyba 2 piny.
-
mp3 nagranie cd
Z tego co wiem to Concert III nie czyta CD TEXT:/
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Koledzy, do mikrofonu puścić zwykłe 2 przewody, czy lepiej ekranowany?
-
BNS 5.0 + iPhone => USB i mp3.. da radę ?
Tak, o tytułach można zapomnieć.
-
BNS 5.0 + iPhone => USB i mp3.. da radę ?
Zrób fotkę tego co masz w schowku Jeśli to jest fabryczne AMI, to uruchamia się to tak jak zmieniarkę.
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Może ten adapter CAN nie działa? Mógłbyś sprawdzić czy radio startuje na stole bez tego adaptera, czyli masa do czarnego, 12V do czerwonego i zółtego (wtyczka przy radiu) i powinno wystartować.
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
A po podłączeniu kostek w ogóle coś się dzieje? To radio ma jakiś przycisk do włączenia bez stacyjki? Jeśli ma, to powinno odpalić
-
wymiana orginalnego radia audi concert na sony xplod
Ale zasilanie po stacyjce i tak trzeba podciągnąć, na forum jest gdzieś napisane skąd można najbliżej. W oryginale radio jest sterowane po CAN.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Miałem na myśli AMI montowane w B7, nie w B8
-
Concert III zewnętrzne źródło dźwięku
Wejście AUX trzeba zakodować VAGiem, przełącza się na nie dłużej trzymając przycisk CD, lub wciskając go kilkukrotnie Potem dorabiasz 3 kabelki z wtyczką i śmiga. Opis jest w wątku dotyczącym AUX w RNS.
-
wymiana orginalnego radia audi concert na sony xplod
Na pewno będziesz musiał podciągnąć plus po stacyjce do radia. Jeśli w aucie masz aktywny tył to albo kupisz sobie odpowiedni adapter na allegro, albo skorzystasz z wyjść liniowych w nowym radiu. Tak czy inaczej bez rezanka i lutowania się nie obejdzie
-
Już nie ważne :)
Wydaje mi się że masz prawo do naprawy bezgotówkowej, czyli odstawiasz auto do ASO, i nic więcej Cie nie interesuje. Ale tak jak napisałem, wydaje mi się, bo ja zawsze brałem kasę do ręki, ale to było stare auto, które się naprawiało na używanych częściach. Rzeczoznawca nie pytał Cie czy chcesz kasę do ręki czy bezgotówkowo?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Fido, jesteś pewny że z Concert II nie działa? Podłącza się to zamiast zwykłej zmieniarki, więc może by ruszyło
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Artur, masz u siebie to pudełko z numerem 2?
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Jakby co to porób dokładniejsze fotki wtyczek i coś zaradzimy Mam nadzieję że opcja uszkodzonego radia nie wchodzi w grę.