Treść opublikowana przez szeryf
- nieaktualne
-
Lusterka RS4 kod lakieru.
Ile dałeś za lakiery? Masz to w sprayu, czy będziesz malował pistoletem?
-
Bixenon
Jak będziesz miał jakieś pytania to wal, jakiś czas temu zmieniałem lampy więc będę mógł pomóc
-
Wyłączenie dzwięku nie zapiętych pasów
Jak wejdziesz w kodowanie, i najedziesz kursorem na liczbę, którą można zmieniać, to pokaże Ci się podpowiedź. Tak to wygląda: Coding 00??xxx: Options I +00 = 1. K-Number (Europe/USA/Rest of World) +01 = Smaller Fuel Tank Volume (All-Wheel-Drive) +02 = Side Marker Lights Indicator Lamp inactive +04 = 3. K-Number (Rental Cars) +08 = 2. K-Number (Australia) +16 = Clutch Pedal Switch Operation in FIS Display 00xx?xx: Country 0 = Germany (D) 1 = Rest of World (RoW) 2 = USA (US) 3 = Canada (CAN) 4 = Great Britain (GB) 5 = Japan (JP) 6 = Saudi Arabia 7 = Australia (AUS) 00xxx?x: Seatbelt Warning 0 = No Seatbelt Warning 1 = Seatbelt Warning Europe-NCAP 2 = Seatbelt Warning USA and Canada (NAR old) 3 = Seatbelt Warning USA and Canada (NAR new) 4 = Seatbelt Warning Europe-NCAP (incl. passenger) 5 = Seatbelt Warning USA and Canada old (incl. passenger) 6 = Seatbelt Warning USA and Canada NAR new (incl. passenger) 00xxxx?: Options II 1 = Standard (< 11/2006) 4 = Washer Fluid Warning inactive (11/2006 >) 8 = Washer Fluid Warning active (11/2006 >) Zmieniasz przedostatnią cyfrę. ---------- Post dopisany at 11:21 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- Grzesiu jak zwykle szybszy
-
Bixenon
Będą pasować. Oprócz lamp musisz mieć jeszcze MCE w wersji HIGH i przejściówki żeby zamiast zwykłych lamp podłączyć biksenon. Jeśli będziesz chciał robić samopoziomowanie to dodatkowo dochodzą czujni ki + sterownik, i do lamp trzeba podciągnąć dodatkowe kable - więcej info znajdziesz w dziale warsztat. No i przydałby się zderzak ze spryskiwaczami
-
Wyłączenie dzwięku nie zapiętych pasów
W kodowanie:wink:
-
Lusterka RS4 kod lakieru.
I jak, bawiłeś się tym lakierem?
-
Automatyczne ZDALNE otwieranie/zamykanie klapy bagażnika (avant)
Kurde, myślałem że te sprężyny będą droższe Tylko czy bez problemu da się je nasunąć na siłowniki? Jakby co to ja się na springi piszę
-
Odcięcie.
Ale przecież kolega nie pyta gdzie ma schować wyłącznik, tylko jaki obwód można ewentualnie rozłączyć, co z tą informacją zrobi to już jego sprawa:wink:
-
Przelaczanie z dziennych na ksenon podczas deszczu - jak zrobic
U Ciebie tak jest? Miałem wycieraczki w pozycji AUTO, światła też, wycieraczki machały jak szalone, a świeciły światła dzienne. ---------- Post dopisany 07-05-2013 at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany 05-05-2013 at 17:21 ---------- up
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Mi raz udało się zejść do poziomu 5,88l, oczywiście na trasie. Najwięcej mi wyszło ok 8l, trasa niecałe 200km, reszta to miasto, głównie dojazdy do pracy 6 km w jedną stronę. Wyniki oczywiście liczone z przejechanych kilometrów i wlanego paliwa, bo u mnie FIS sporo zaniża pomimo zrobionej kalibracji. Jak widzę wyniki innych, to zaczynam się martwić
-
Przelaczanie z dziennych na ksenon podczas deszczu - jak zrobic
Witam, ponoć w B7 z ksenonami i czujnikiem deszczu/zmierzchu, jak w dzień zaczyna padać deszcz to dzienne zmieniają się na ksenon samoczynnie. U mnie tak nie ma, ktoś wie jak to zrobić? Pewnie kwestia kodowania, tylko co ustawić? Pozdrawiam ---------- Post dopisany 05-05-2013 at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany 03-05-2013 at 20:54 ---------- ponawiam
-
Przedłużenie anteny GPS
Sorki z OT, ale czy do rns-e też jest potrzebny tuner TMC żeby informacje były wyświetlane na FISie?
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
A może któryś z kolegów, który kupi ledy z filtrami CAN, to sprawdzi jakie rezystory siedzą w tych filtrach?
-
Wlaczenie swiatel awaryjnych podczas ostrego hamowania
Z tymi awaryjnymi to nie przejdzie, bo w b6/b7 nie ma długiego kodowania.
-
Test wskaźników
Ale kolega robił test vagiem, więc temperatura do położenia wskazówki podczas testu nic nie ma
-
Nalot rdzy, co robić?
Na podkład epoksydowy novola nie trzeba kłaść akrylowego, tak przynajmniej piszą w karcie produktu
-
Concert II + Blaupunkt Mp3 Bluetooth Interface - problem z podłączeniem
I jak, działa? Bo wydaje mi się że nie masz zakodowanej zmieniarki w radiu
-
Nie dziala sygnalizacja wlaczonych swiatel na zegarach
No i zadziałało, dzięki ---------- Post dopisany 19-04-2013 at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany 16-04-2013 at 22:37 ---------- Grzesiu, przy okazji mam do Ciebie jeszcze jedno pytanie, czy wartość spalania na FISie można kalibrować tylko w jeden sposób? U mnie FIS zaniżał o 2 litry, w kalibracji ustawiłem 115%, ale nadal zaniża o 1 litr. Czy jeszcze coś mogę zmienić? Pozdrawiam
-
00655 - Seat Belt Tensioner Igniter; Passenger Side (N154)
Widziałem to, ale na stronie nie ma wzmianki o "001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON", nie wiem czy to ma jakieś znaczenie czy nie.
-
00655 - Seat Belt Tensioner Igniter; Passenger Side (N154)
Witam, wczoraj zapaliła mi się kontrolka poduszek, błąd jest taki: 00655 - Seat Belt Tensioner Igniter; Passenger Side (N154) 001 - Upper Limit Exceeded - MIL ON Freeze Frame: Fault Status: 11100001 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 1048575 km Time Indication: 0 Przed zimą też mi się czasami zapalała kontrolka poduszek (po paru dniach sama gasła), błąd też był związany z N154, ale nie wiem czy miał taką samą treść. Przez zimę miałem spokój, do wczoraj. Szukać przyczyny gdzieś na wtyczce, czy to większa sprawa? Pozdrawiam
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Nie uważacie że te "filtry CANBUS" to trochę drogie są? Z tego co wiem, to pod tą koszulką termokurczliwą jest rezystor ceramiczny, który można kupić za 1/10 ceny "filtra", tylko trzeba by wiedzieć jaki kupić
-
dokładka co sądzicie ?
Wojtek, poka foto
-
Nie dziala sygnalizacja wlaczonych swiatel na zegarach
Grzesiu, a podpowiesz gdzie tego szukać?
-
Nie dziala sygnalizacja wlaczonych swiatel na zegarach
Wydaje mi się że w teście się nie świeciło, ale nie wiem na ile to jest wyznacznikiem, bo kontrolka od poduszek i jeszcze czegoś podczas testu też nie świeci, a normalnie działa Jakby ktoś wiedział gdzie ewentualnie w kodowaniu coś zmienić to proszę o info