Treść opublikowana przez szeryf
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Koledzy, a jakby tak rezystory wstawić przy MCE a nie w lampach? Zda to egzamin?
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
Ja pomalowałem tak samo, tylko w czarny połysk
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Przecież na pierwszej stronie masz schematy
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
No to u mnie też tak jest, spryski wysuwają się na chwileczkę, ale psikają Jeśli masz pompkę nową, to może wąż jest gdzieś zgięty i jest słabe ciśnienie?
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Czy w B6 można zrobić testy wyjściowe (output tests)? Jeśli tak, to zrób, powinna być pozycja ze spryskiwaczami lamp, zobacz jaka będzie reakcja. W blokach pomiarowych (w B7, może w B6 też) jest też pozycja ze spryskiwaczami lamp, która powinna się zmieniać jak dłużej przytrzymasz spryskiwanie szyby.
-
MCE 09 Moduł Centralnej Elektryki lusterko włącznik świateł czujnik światła Coming Leaving Home w Audi A4 B6 i B7
Koledzy, jak działa przełącznik DRL w B7? Bo u mnie jest tak, że niezależnie czy go ustawie w pozycji 0 czy 1, to w dzień świecą światła dzienne, jak się ściemnia to włączają się ksenony Przełącznik sprawny, sprawdzałem VCDSem, i w którejś grupie zmienia się wartość przy przełączaniu. Pozdrawiam
-
Cieknie z filtra paliwa
Witam, wygląda na to że opaska już nie trzyma tak jak powinna. Teraz pytanie, kupić taką zwykłą skręcaną? Czy coś takiego jak jest w oryginale, jeśli w ogóle takie można kupić? Pozdrawiam
-
dokładka co sądzicie ?
Dlaczego ma blaknąć? Jak się dobrze pomaluje to nie wyblaknie. Problem z laminatem jest taki, że trzeba go dobrze spasować, najlepiej przed malowaniem, no i jest delikatny, jak wjedziesz na krawężnik to na 99% pęknie
-
kontrolka turbiny :/
Jeśli kontrolka się zapaliła, to znaczy że jest jakiś błąd. Nie ma co jej wyłączać, tylko trzeba znaleźć przyczynę błędu
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
To jak sprawdzić czy doświetlanie działa podczas jazdy? Od jakiej prędkości doświetlanie zaczyna działać? Czyli nic dodatkowo kodować nie trzeba żeby działało?
-
Cieknie z filtra paliwa
Witam, dzisiaj zauważyłem, że na filtrze paliwa, w tym wgłębieniu dookoła filtra, jest trochę paliwa. Jeden z węży, po lewej stronie motylka (bo chyba tak to się nazywa?) jest wilgotny. Gdzie szukać przyczyny? Obejma na wężu nie trzyma? Pozdrawiam
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Koledzy, żeby działało doświetlanie zakrętów, to Showroom effect musi być włączony?
-
dokładka co sądzicie ?
Niestety to laminat.
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
Witam, koledzy ja też mam problem z pompką spryskiwaczy lamp :/ Pompka podłączona na krótko odpala, po podłączenie do MCE już nie. W MCE miałem pin 2 zajęty, był doprowadzony do zielonej kostki w słupku, i tam włączyłem kabel od pompki. W adaptacjach na kanale 013 mam 151 = 115 + 4 (czujnik deszczu) + 32 (spryskiwacze lamp). Przy przeprowadzaniu testu w punkcie, kiedy powinna działać pompka spryskiwaczy lamp nic się nie działa, na pinie 2 w MCE nie ma napięcia. W blokach pomiarowych, kanał chyba 13, w okienku od spryskiwaczy lamp mam cały czas OFF, nawet jak bardzo długo trzymam spryskiwanie szyby, światła oczywiście włączone :/ Ma ktoś jakiś pomysł? Pozdrawiam
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Dzięki stary
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
A wiesz może jak wyciągnąć piny z wtyczki do lampy bi-ksenon? Mam wtyczki z kawałkiem kabli, chciałem je wyciągnąć i przełożyć piny z wtyczki od zwykłej lampy, ale nie wiem jak je wyciągnąć, tą wtyczkę się jakoś rozkłada? djima pytaj pytam pytam, a on nie odpowiada
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
A wiesz może jak wyciągnąć piny z wtyczki do lampy bi-ksenon? Mam wtyczki z kawałkiem kabli, chciałem je wyciągnąć i przełożyć piny z wtyczki od zwykłej lampy, ale nie wiem jak je wyciągnąć, tą wtyczkę się jakoś rozkłada?
-
przyciemnianie wkladów lamp przednich
Lampy w b7 rozkleja się bardzo łatwo bez pomocy piekarnika, opalarek, itd. Wystarczy ściągnąć spinki, i podważając śrubokrętem powoli rozklejać.
-
canbus do pioneera
W necie wyczytałem że asystent parkowania działa tylko z VW, a panel klimatyzacji z VW i Ford:/
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
A te 4V jest cały czas, czy jak próbujesz spryskać? Może coś z kodowaniem?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
jak zrobisz plik wav bezpośrednio z płyty (ale nie nagranej z mp3) albo z pliku bez kompresji (np. flac) to oczywiście będzie lepszej jakości niż mp3.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
a co taka operacja, poza stratą miejsca na karcie/pendrive, ma na celu?
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Aha, czyli w złączu w nogach kierowcy kabel z przełącznika rozchodzi się na obie lampy? Żeby przeciągnąć kable z prawej strony na lewą w środku auta to trzeba pół auta wymontować, czy da się je jakoś bez problemu przełożyć? I jeszcze jedno, gdzie najlepiej podłączyć pin 2 i 3 sterownika?
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
djim, do Ciebie mam jeszcze pytanie które zadałem wcześniej Pamiętasz może w którym miejscu kable od poziomowania zwykłych lamp (2 kable, jeden to zasilanie z bezpiecznika S10 chyba, drugi podłączony do przełącznika poziomowania świateł) rozchodzą się na lewą i prawą stronę? Bo w sumie te 2 można by wykorzystać.
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
Chciałbym to zrobić żeby było prawie jak ori, chcę pominąć tylko przejścia przez złącza T17 po jednej i drugiej stronie. Rozwiązanie z audizine odpada