Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szeryf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szeryf

  1. Cofam to co napisałem, w zielonej wtyczce po stronie auta są wyjścia na wzmacniacz i K-line. CANy idą do złącza D, Can High - pin 9, Can Low - pin 10. Sprawdź czy piny we wtyczce radia są w odpowiednich miejscach, rozpiskę masz poniżej.
  2. Jakie radio miałeś wcześniej? Z tego co widzę, to tak całkiem P&P to o nie jest, bo np. wyjścia na wzmacniacz są osobno, a nie w ISO2, tak samo CAN, w aucie jest w zielonej wtyczce, a wtyczka od radia w tym miejscu jest pusta. Może dlatego radio nie startuje? edit: Cofam to co pisałem o CAN
  3. Witam, Do auta ostatnio wrzuciłem radio Symphony II+. W radiu mam kodowanie 0220222 (ostatnia cyfra 2 to USA), chciałbym ustawić 0220221 (Europa), ale jak klikam Do it, to wyskakuje błąd Coding rejected, Error 31: Request out of range Ponożej kodowanie dla Symphony II+: 0?x0xxx: Options 3 +1 = Analog Input (AUX) +2 = Multifunction Steering Wheel +4 = Telephone 0x?0xxx: Options 2 +1 = Digital Sound System +2 = CD-Changer +4 = Satellite Radio 0xx0?xx: Options 1 +1 = Leather Interior +2 = Diesel Engine 0xx0x?x: Sound System Correction 0 = Sound System (No passive Speakers/No Correction) 1 = Sedan/Coupé with passive Speakers 2 = Wagon/Avant with passive Speakers 3 = Cabriolet/Roadster with passive Speakers 0xx0xx?: Country 1 = Europe 2 = North America 4 = Japan 5 = China Pozdrawiam ---------- Post dopisany 14-10-2013 at 20:51 ---------- Poprzedni post napisany 10-10-2013 at 19:52 ---------- up
  4. Spasuje jak kupisz to chętnie przygarnę skan
  5. Piotrek, to co Ty podałeś ma wtyczkę 8pin, w concert 3 jest 12pin. Arek, Ty miałeś pewnie takie coś w concert 2, i w tym był emulator zmieniarki. W concert 3 jest fizyczny AUX, i nie ma opcji że będą szumy.
  6. No ok, ale przejściówka nie może być pod Concert 3 i RNS jednocześnie, sam wiesz że pin BOSE i K-line są w innych miejscach.
  7. Arek, jak chcesz podłaczyć tel kablem to przecież zmieniarka Ci niepotrzebna AUX IN w radiu i po kłopocie
  8. Po czym wnosisz? W tej też trzeba przekładać jeśli podłączasz coś innego niż RNS i BNS.
  9. Arek, jeśli pytasz o to czy telefon można podłączyć kablem, to nie, nie ma wejścia liniowego w tej zmieniarce.
  10. Od wczoraj zdążyłeś przerobić konsolę pod 2 din i przyciąć klimatronik?
  11. I co, zadziałało? Opisałem na forum w skrócie to, co Ci pisałem na GG, żeby ktoś jeszcze mógł skorzystać
  12. Pin BOSE, z B7 do B5, pin K-Line z B5 do C7, dodatkowo trzeba zmostkować piny zasilające nr 15 i 16.
  13. Piotrek, jak zmienisz radio to będziesz mógł z kierownicy odbierać i odrzucać rozmowy Ściągnij sobie ze strony najnowsze oprogramowanie Mam też tego densiona i polecałem go już kilka razy
  14. można BNS 5.0 - RNS LOW - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego !
  15. Kilka dni temu szukałem i znalazłem tylko ang
  16. Nie da sobie rady, on ma coś koło 20W, więc bardzo słabo :/
  17. RNS ma zasilanie tylko na pinie 15, a Concert III/Symphony III na 15 i 16, więc te piny musisz w przejściówce połączyć. Piny BOSE i K-line to już zgodnie z rozpiską na radiu, bo nie pamiętam dokładnie. Jak będziesz miał przejściówkę w ręku to Ci napisze dokładnie.
  18. Trzeba zmostkować pin 15 i 16 od zasilania, i przełożyć piny od BOSE i K-line, bo RNS ma w innym miejscu.
  19. Jeśli wybierzesz coś innego niż RNS albo BNS, to trzeba będzie zrobić małą modyfikację w przejściówce
  20. Zgadza się, a antenowy taki Adapter antenowy FM RNS-E RNSE Audi przejściówka (3601465036) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  21. Co byś nie chciał włożyć to musisz mieć przejściówkę z ISO na ISO2 i adapter antenowy
  22. Faktycznie jest różnica między Concertami z b6 i b7 jeśli chodzi o multifunkcję? Zawsze myślałem że radia są takie same.
  23. No właśnie, a jest znana specyfikacja tego urządzenia?
  24. Tylko że Gwerty i MaxsteRR mają na WindowsCE, a to jest na androidzie. Ciekawe która wersja jest lepsza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.