Treść opublikowana przez szeryf
-
Nie dziala sygnalizacja wlaczonych swiatel na zegarach
Witam, w moim B7 na zegarach nie świeci zielona ikona świateł po ich włączeniu. Myślałem że tak ma być, dopóki nie zobaczyłem że w innym B7 świeci Gdzie szukać przyczyny? Kodowanie czy usterka w zegarach? Pozdrawiam
-
Syczy pod maską po zgaszeniu silnika z weza klimy?
Oki, dzięki koledzy za rozwiązanie problemu
-
Syczy pod maską po zgaszeniu silnika z weza klimy?
Czyli nie jechać do serwisu w którym robili mi przegląd i nie zawracać im głowy? Zauważyłem, że jak odpalę auto i zgaszę bez przegazowania wcześniej, to nie syczy
-
Podłączenie zewnętrznego wzmacniacza i subwoofera zamiast originalnego w avancie
Sprawdź jaki masz przekrój kabli zasilających, 2,5 czy 4mm2, grubsze raczej nie będą. Możesz nimi zasilić nowy wzmacniacz, ale nie może to być wzmacniacz sporej mocy. Dodatkowo zabezpieczyłbym go bezpiecznikiem max 10-15A, w razie co spali się bezpiecznik przy wzmaku. Oczywiście takie rozwiązanie nie jest za bardzo odpowiednie, ale jak się uprzesz...
-
Syczy pod maską po zgaszeniu silnika z weza klimy?
Witam, ostatnio zauważyłem (usłyszałem), że po zgaszeniu auta coś syczy pod maską. Dzisiaj przysłuchałem się dokładniej, i wydaje mi się że syczy z tego grubszego węża przy filtrze kabinowym. Dźwięk jest trochę dziwny, wydaje mi się że słychać go w całym wężu, a nie z samego zaworu. Ostatnio przy przeglądzie klimy oba zawory zostały wymienione, bo ponoć puszczały. Aha, to syczenie jest prze kilka sekund. Olać to czy sprawdzić dokładnie, np. w serwisie klimy? Pozdrawiam
-
Prosba o pomoc z doladowaniem, log zalaczony
Koledzy, a po czym poznajecie że jest nieszczelność w układzie turbo?
-
popielniczka tył
Jest jeszcze sprężynka, która jakby domyka popielniczkę. Ale bez niej też będzie oki.
-
Podłączenie zewnętrznego wzmacniacza i subwoofera zamiast originalnego w avancie
wszystkie oprócz zasilania, które powinno być prosto z aku
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
No właśnie Farecle G10 można stosować bez wody, tak przynajmniej jest napisane na stronie producenta. Tak czy siak, jeśli będę robił polerkę maszynowo to jakiej gąbki użyć? Do Farecli ponoć czarnej, a do Ultimate Compound? Pozdrawiam
-
MEGUIAR'S Ultimate Compound vs MEGUIAR'S Ultimate Polish
Koledzy, przy okazji usuwania drobnych zarysowań, hologramów, Farecla g10 jest coś warta? Pozdrawiam
-
Oryginalny wzmacniacz w audi a4 b7. Co uciągnie ?
Pod seryjny wzmacniacz nic więcej nie podłączysz, ma bardzo słabą moc. Jak Cie nie zadowala to załóż BOSE, ponoć fajnie gra
-
białe kierunkowskazy przednie
w:1315601522, takie coś jest napisane na białym kloszu.
-
Problem z porannym odpalaniem / na zimnym
Tomek, a można spytać ile kosztowała Cię naprawa? I przy jakim przebiegu to robiłeś?
-
Prośba o analizę.Pompowtryskiwacze
Silnik musi być zagrzany, czyli wskazówka w pionie na zegarach.
-
białe kierunkowskazy przednie
Numeru nie widziałem, ale po weekendzie sprawdzę dokładniej.
-
białe kierunkowskazy przednie
Możesz wymienić same szkło, tylko musisz do tego rozłożyć na części lampę Ja u siebie wyciągnąłem te plastiki. Jakby co to mam jeden przezroczysty do sprzedania
-
Zderzak przedni S-line , montaz zamiast zwykłego??
To chyba nie jest prawda że tylny jest cały czas włączony, jak masz czujniki tylko z tyłu to włączają się ze wstecznym, jak masz z przodu i z tyłu to włączają się ze wstecznym i można włączyć przyciskiem.
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
No to dzisiaj w trasie będę się musiał dokładnie przyjrzeć drzewom A jak nic nie zobaczę to się przejadę z VCDSem
-
Nie grzeje fotel kierowcy, spalona mata grzewcza
U mnie przy przepalonej macie w siedzisku oparcie grzeje
-
czy dobrze mierzyłem pobór prądu?
No właśnie, mi ten wynik też nie pasował, ale nie zauważyłem że kabel był włożony nie w to gniazdo Dobrze że Sidney czuwa
-
Montaż i działanie układu samopoziomowania w B7 Xenon/Bixenon skrętny nie skrętne lampy
H4mm3r, a czy podczas jazdy widzisz to że się światła skręcają? Bo mi na postoju skręcanie działa jak włączę showroom, ale podczas jazdy jakoś tego nie zauważam
-
czy dobrze mierzyłem pobór prądu?
To zależy jaki prąd chcesz zmierzyć, możesz ustawić na 20m, jak na wyświetlaczu pokaże się "1" to znaczy że wynik jest większy niż 20mA, przestawiasz na 200m, itd.
-
czy dobrze mierzyłem pobór prądu?
Na mierniku masz zakres 20m? Jeśli tak, to mierzysz prąd do 20mA, czyli 0,02A. To co Ci wyszło na mierniku, czyli 0,78 to jest 0,78mA = 0,00078A.
-
czy dobrze mierzyłem pobór prądu?
Musisz zdjąć klemę i jednocześnie podłaczyć miernik żeby nie przerwać obwodu, czyli nie tak że ściągasz klemę i potem bierzesz miernik w rękę. Ja w poprzednim aucie robiłem to tak, że brałem dwa kawałki kabla, jeden zakręcałem na aku, drugi na klemie, do końców kabli podłączałem miernik, i dopiero wtedy ściągałem klemę z aku. Mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Z tym miejscem to bez przesady, na pewno jest go więcej niż w lampie