Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szeryf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szeryf

  1. Witam, w moim B7 na zegarach nie świeci zielona ikona świateł po ich włączeniu. Myślałem że tak ma być, dopóki nie zobaczyłem że w innym B7 świeci Gdzie szukać przyczyny? Kodowanie czy usterka w zegarach? Pozdrawiam
  2. Oki, dzięki koledzy za rozwiązanie problemu
  3. Czyli nie jechać do serwisu w którym robili mi przegląd i nie zawracać im głowy? Zauważyłem, że jak odpalę auto i zgaszę bez przegazowania wcześniej, to nie syczy
  4. Sprawdź jaki masz przekrój kabli zasilających, 2,5 czy 4mm2, grubsze raczej nie będą. Możesz nimi zasilić nowy wzmacniacz, ale nie może to być wzmacniacz sporej mocy. Dodatkowo zabezpieczyłbym go bezpiecznikiem max 10-15A, w razie co spali się bezpiecznik przy wzmaku. Oczywiście takie rozwiązanie nie jest za bardzo odpowiednie, ale jak się uprzesz...
  5. Witam, ostatnio zauważyłem (usłyszałem), że po zgaszeniu auta coś syczy pod maską. Dzisiaj przysłuchałem się dokładniej, i wydaje mi się że syczy z tego grubszego węża przy filtrze kabinowym. Dźwięk jest trochę dziwny, wydaje mi się że słychać go w całym wężu, a nie z samego zaworu. Ostatnio przy przeglądzie klimy oba zawory zostały wymienione, bo ponoć puszczały. Aha, to syczenie jest prze kilka sekund. Olać to czy sprawdzić dokładnie, np. w serwisie klimy? Pozdrawiam
  6. Koledzy, a po czym poznajecie że jest nieszczelność w układzie turbo?
  7. Jest jeszcze sprężynka, która jakby domyka popielniczkę. Ale bez niej też będzie oki.
  8. No właśnie Farecle G10 można stosować bez wody, tak przynajmniej jest napisane na stronie producenta. Tak czy siak, jeśli będę robił polerkę maszynowo to jakiej gąbki użyć? Do Farecli ponoć czarnej, a do Ultimate Compound? Pozdrawiam
  9. Koledzy, przy okazji usuwania drobnych zarysowań, hologramów, Farecla g10 jest coś warta? Pozdrawiam
  10. Pod seryjny wzmacniacz nic więcej nie podłączysz, ma bardzo słabą moc. Jak Cie nie zadowala to załóż BOSE, ponoć fajnie gra
  11. w:1315601522, takie coś jest napisane na białym kloszu.
  12. Tomek, a można spytać ile kosztowała Cię naprawa? I przy jakim przebiegu to robiłeś?
  13. Silnik musi być zagrzany, czyli wskazówka w pionie na zegarach.
  14. Numeru nie widziałem, ale po weekendzie sprawdzę dokładniej.
  15. Możesz wymienić same szkło, tylko musisz do tego rozłożyć na części lampę Ja u siebie wyciągnąłem te plastiki. Jakby co to mam jeden przezroczysty do sprzedania
  16. To chyba nie jest prawda że tylny jest cały czas włączony, jak masz czujniki tylko z tyłu to włączają się ze wstecznym, jak masz z przodu i z tyłu to włączają się ze wstecznym i można włączyć przyciskiem.
  17. No to dzisiaj w trasie będę się musiał dokładnie przyjrzeć drzewom A jak nic nie zobaczę to się przejadę z VCDSem
  18. U mnie przy przepalonej macie w siedzisku oparcie grzeje
  19. No właśnie, mi ten wynik też nie pasował, ale nie zauważyłem że kabel był włożony nie w to gniazdo Dobrze że Sidney czuwa
  20. H4mm3r, a czy podczas jazdy widzisz to że się światła skręcają? Bo mi na postoju skręcanie działa jak włączę showroom, ale podczas jazdy jakoś tego nie zauważam
  21. To zależy jaki prąd chcesz zmierzyć, możesz ustawić na 20m, jak na wyświetlaczu pokaże się "1" to znaczy że wynik jest większy niż 20mA, przestawiasz na 200m, itd.
  22. Na mierniku masz zakres 20m? Jeśli tak, to mierzysz prąd do 20mA, czyli 0,02A. To co Ci wyszło na mierniku, czyli 0,78 to jest 0,78mA = 0,00078A.
  23. Musisz zdjąć klemę i jednocześnie podłaczyć miernik żeby nie przerwać obwodu, czyli nie tak że ściągasz klemę i potem bierzesz miernik w rękę. Ja w poprzednim aucie robiłem to tak, że brałem dwa kawałki kabla, jeden zakręcałem na aku, drugi na klemie, do końców kabli podłączałem miernik, i dopiero wtedy ściągałem klemę z aku. Mam nadzieję że rozumiesz o co mi chodzi
  24. Z tym miejscem to bez przesady, na pewno jest go więcej niż w lampie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.