Treść opublikowana przez szeryf
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
Trzeba zmienić wzmacniacz albo chociaż odpiąć jeden kabel antenowy (diversity w rns-e).
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Ile dałeś za komplet, jeśli można wiedzieć?
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
Może miałeś uszkodzony kabel? Ja przy Symphony 3 zmieniłem wzmacniacz na AF i wykorzystałem kabel od diversity, wszystko działało
-
Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
Jak są dwa kable antenowe to nie trzeba ciągnąć trzeciego, bo niby po co?
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Niestety nie można przestawić funkcji przycisków i rolek.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Przekładałeś piny w przejściówce?
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Jakby kolega Jarek zadał sobie trochę trudu i przeczytał wątek to nie zadawał by takich pytań
-
Zamiana radia symphony II na concert III
To dobrze że czytałeś o przejściówkach, bo są potrzebne. Chyba jednak nie sprawdzałeś gniazd w obu radiach w googlach:/ Na pierwszej stronie w 2 poście masz konkretną odpowiedź na swoje pytanie, ale lepiej zadać je jeszcze raz niż prześledzić wątek
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Wystarczy wpisać w google i już będziesz wiedział Żadnej ramki nie musisz mieć, oba radia są 2din.
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Wystarczy porównać gniazda w obu radiach i już będziesz znał odpowiedź na pierwsze pytanie Jestem przekonany że odpowiedź w wątku pojawiła się kilka razy Będziesz miał sterowanie z kierownicy i będzie info na FISie.
- B7 Crew
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Chyba najprościej będzie jak porównasz rozpiskę wejść na zmieniarkę w radiu z Audi i w radiu z Renault. Ale czy jesteś pewny że zmieniarka z Renault będzie działać z audi? Pomimo tego że wyglądają tak samo to mogą mieć inne oprogramowanie.
-
Wakacje w Chorwacji
Koledzy, przejechałem przez granicę Austria - Słowenia bez winiety, kupiłem ją kilka km dalej na pierwszej stacji, mam spodziewać się mandatu?
-
Zmiana wydechu na 1.8t głośność
Ja założyłem do 2.0 TDI, nie słyszę różnicy
-
B7 Crew
Chłopaki, szybka prośba o pomoc Cieknie mi płyn chłodniczy na szybkozłączce, na kilku zdjęciach zaznaczyłem lokalizację. Nie mogę tego znaleźć w etce:/ Jeden z odchodzących z tego węży idzie do chłodnicy oleju (mam nadzieję że nie pomyliłem, takie żeberkowane). Wystarczy wymienić jakiś oring? Czy grubsza sprawa? Pozdrawiam
-
Dymi na łączeniu egr-> rurka
Witam. Ostatnio czyściłem egr, wymieniłem na nową tą uszczelkę między egr a tą rurką która idzie na drugą stronę silnika. Dzisiaj ściągnąłem pokrywę i widzę że na tym łączeniu puszcza. Mocniej połączenia skręcić się da. Macie jakiś pomysł co z tym zrobić? Pozdrawiam
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ja też mam ten problem i nie wiem co zrobić Może wyciąć w tym tunelu od wentylatora do parownika większy otwór (żeby wsadzić rękę) i potem ten wycięty plastik wkleić?
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Przez otwór też nie wyczyścisz mechanicznie parownika.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Problem jest taki, że w b6/b7 nie da się tak łatwo dojść do parownika:/
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ale czym, nie mam kompresora Zastanawiam się też nad wywierceniem otworu, o którym była wcześniej mowa.
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
A jest jakiś sposób na użycie IPA bez kompresora i ropownicy? Już dłuższy czas walczę z klimą, pianki i ozonowanie pomagają na chwilę. U mnie jest o tyle dziwna sprawa, że nie kapie mi woda pod auto, a wężyk jest drożny (jak wlewam wodę to ścieka), mam wrażenie że cała wilgoć zostaje na parowniku i dlatego śmierdzi.
-
Zderzak tył sedan - kombi różnice?
Jak numer zderzaka zaczyna się od 8E0, to jest taki sam w sedanie i avancie, jak ma 8E5 to jest do sedana, jak 8E9 to do avanta, mam nadzieję że nic nie pomieszałem
-
Śruby do montażu grill'a, blendy, halogenów zderzak S-line A4 B7
Te same śruby, ale gril s-line jest przykręcony na więcej śrubek (1 lub 2, nie pamiętam).
-
Modyfikacja lamp przednich
Też mnie to odrzuciło
-
Modyfikacja lamp przednich
Pojawiły się tańsze ledy http://allegro.pl/swiatla-led-dzienne-elastyczne-neon-drl-60cm-promo-i6221739720.html