Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szeryf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szeryf

  1. Trzeba zmienić wzmacniacz albo chociaż odpiąć jeden kabel antenowy (diversity w rns-e).
  2. Ile dałeś za komplet, jeśli można wiedzieć?
  3. Może miałeś uszkodzony kabel? Ja przy Symphony 3 zmieniłem wzmacniacz na AF i wykorzystałem kabel od diversity, wszystko działało
  4. Jak są dwa kable antenowe to nie trzeba ciągnąć trzeciego, bo niby po co?
  5. Niestety nie można przestawić funkcji przycisków i rolek.
  6. Przekładałeś piny w przejściówce?
  7. Jakby kolega Jarek zadał sobie trochę trudu i przeczytał wątek to nie zadawał by takich pytań
  8. To dobrze że czytałeś o przejściówkach, bo są potrzebne. Chyba jednak nie sprawdzałeś gniazd w obu radiach w googlach:/ Na pierwszej stronie w 2 poście masz konkretną odpowiedź na swoje pytanie, ale lepiej zadać je jeszcze raz niż prześledzić wątek
  9. Wystarczy wpisać w google i już będziesz wiedział Żadnej ramki nie musisz mieć, oba radia są 2din.
  10. Wystarczy porównać gniazda w obu radiach i już będziesz znał odpowiedź na pierwsze pytanie Jestem przekonany że odpowiedź w wątku pojawiła się kilka razy Będziesz miał sterowanie z kierownicy i będzie info na FISie.
  11. szeryf odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja użyłem butaprenu i jest ok
  12. Chyba najprościej będzie jak porównasz rozpiskę wejść na zmieniarkę w radiu z Audi i w radiu z Renault. Ale czy jesteś pewny że zmieniarka z Renault będzie działać z audi? Pomimo tego że wyglądają tak samo to mogą mieć inne oprogramowanie.
  13. Koledzy, przejechałem przez granicę Austria - Słowenia bez winiety, kupiłem ją kilka km dalej na pierwszej stacji, mam spodziewać się mandatu?
  14. Ja założyłem do 2.0 TDI, nie słyszę różnicy
  15. szeryf odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Chłopaki, szybka prośba o pomoc Cieknie mi płyn chłodniczy na szybkozłączce, na kilku zdjęciach zaznaczyłem lokalizację. Nie mogę tego znaleźć w etce:/ Jeden z odchodzących z tego węży idzie do chłodnicy oleju (mam nadzieję że nie pomyliłem, takie żeberkowane). Wystarczy wymienić jakiś oring? Czy grubsza sprawa? Pozdrawiam
  16. szeryf opublikował(a) temat w 2.0TDI
    Witam. Ostatnio czyściłem egr, wymieniłem na nową tą uszczelkę między egr a tą rurką która idzie na drugą stronę silnika. Dzisiaj ściągnąłem pokrywę i widzę że na tym łączeniu puszcza. Mocniej połączenia skręcić się da. Macie jakiś pomysł co z tym zrobić? Pozdrawiam
  17. Ja też mam ten problem i nie wiem co zrobić Może wyciąć w tym tunelu od wentylatora do parownika większy otwór (żeby wsadzić rękę) i potem ten wycięty plastik wkleić?
  18. Przez otwór też nie wyczyścisz mechanicznie parownika.
  19. Problem jest taki, że w b6/b7 nie da się tak łatwo dojść do parownika:/
  20. Ale czym, nie mam kompresora Zastanawiam się też nad wywierceniem otworu, o którym była wcześniej mowa.
  21. A jest jakiś sposób na użycie IPA bez kompresora i ropownicy? Już dłuższy czas walczę z klimą, pianki i ozonowanie pomagają na chwilę. U mnie jest o tyle dziwna sprawa, że nie kapie mi woda pod auto, a wężyk jest drożny (jak wlewam wodę to ścieka), mam wrażenie że cała wilgoć zostaje na parowniku i dlatego śmierdzi.
  22. Jak numer zderzaka zaczyna się od 8E0, to jest taki sam w sedanie i avancie, jak ma 8E5 to jest do sedana, jak 8E9 to do avanta, mam nadzieję że nic nie pomieszałem
  23. Te same śruby, ale gril s-line jest przykręcony na więcej śrubek (1 lub 2, nie pamiętam).
  24. Też mnie to odrzuciło
  25. Pojawiły się tańsze ledy http://allegro.pl/swiatla-led-dzienne-elastyczne-neon-drl-60cm-promo-i6221739720.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.