Treść opublikowana przez szeryf
-
Swiatla stopu (bez trzeciego) wlaczaja sie same przy zamknietym aucie, gasna przy otw
Nie
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Chyba nie zadziała bo 434Mhz.
-
zakupilem zarniki D1S orygnial ?
Założyłeś już te żarniki?
-
zakupilem zarniki D1S orygnial ?
Też ostatnio wymieniałem żarniki ale chyba magnesem ich nie sprawdziłem :/ Wszystkie podróby, jakie widziałem w necie, w środku wyglądają zupełnie inaczej, no chyba że zaczęli robić takie jak ori, ale raczej wątpię.
-
zakupilem zarniki D1S orygnial ?
Wg mnie oryginał. Numery może można podrobić, ale w przypadku żarówek Osram wpisujesz numer z opakowania, i na stronie wyskakuje numer, który powinien być na żarówce, taki system chyba trudniej podrobić, bo trzeba znać powiązania między numerami.
-
[ALL B6] Wymiana lusterka bocznego
Oczywiście że pasują lusterka od anglików do europejczyków, a różnica jest taka, że lusterko będzie zwrócone w stronę kierowcy pod innym kątem, i może nie wystarczyć regulacji żeby je dobrze ustawić. A wkłady są identyczne.
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Karol, kluczyk na 100% jest uwalony. Mam to samo, sprawdzałem w innym aucie i też moduł go nie widzi.
-
Uszkodzone elektryczne lusterka boczne
Jak je zamkniesz, to dochodzą do szyby, a jak otworzysz, to otwierają się za bardzo? Możesz wkleić jakieś fotki jak to wygląda? Otwarcie ręczne złożonych lusterek nie powinno ich zepsuć. Może spróbuj je otworzyć przełącznikiem, i wtedy zamknąć ręcznie?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Ile wyjdzie mnie naprawa? A4 B7
Sedan nie ma przypadkiem wlepy pod kanapą? Książki serwisowej też nie masz? Bo tam jest kod lakieru Mi to wygląda na LZ9Y, ale czarnych było kilka. Często kod lakieru jest na takich elementach jak listwy drzwi, obudowy lusterek (oczywiście od wewnętrznej strony). Jeśli chodzi o klosz lampy, to pamiętaj że lampy zwykłe i ksenonowe mają taki sam klosz, a w tej cenie co podałeś to czasami można kupić kompletną lampę z ułamanymi zaczepami. Sam klosz ściąga się łatwo, ja grzałem tylko suszarką i schodzi bez problemu Z wyciągnięciem pomarańczowych szkiełek jest trochę roboty, bo trzeba wyciągnąć odbłyśniki, i przy tym trzeba uważać żeby ich ubrudzić. No chyba że jakoś zbijesz ten klosz i wyciągniesz go od zewnątrz
-
wymiana orginalnego radia audi concert na sony xplod
- Nie działa podgrzewanie siedziska w fotelu kierowcy
Musisz sprawdzić miernikiem we wtyczce od maty siedziska czy jest przejście, powinno być ok 3 ohm. Jak jest przerwa to musisz ściągnąć tapicerkę i szukać przerwy, z tym nie powinieneś mieć problemu, bo pewnie w tym miejscu będzie wypalona dziura- Lusterka z A6 C6
Lusterko z A6 mają inne mocowania. Pasują jeszcze obudowy.- Slabe ladowanie, duzy spadek napiecia miedzy alternatorem a akumulatorem
A coś Ci jednak podkradało prąd w nocy? Jaki przewód ułożyłeś? Na starym też miałeś spadki napięcia? Czy napięcie 14V na alternatorze jest ok? Czy w nim też szukać problemu?- Slabe ladowanie, duzy spadek napiecia miedzy alternatorem a akumulatorem
Witam, ostatnio zmagam się z problemem ładowania po tym, jak się okazało że akumulator po nocy ma 11,8V. Po pomiarach okazało się, że na alternatorze jest 14V (14,2 przy wyłączonych światłach), a na akumulatorze jest 13,3V (13,7V przy wyłączonych światłach). Spadek na plusie wynosi 0,55V, a na minusie 0,15V. Z tego co sprawdziłem, to kabel plusowy z alternatora na akumulator idzie przez rozrusznik. Chciałem dzisiaj sprawdzić to połączenie, ale chyba od góry się do rozrusznika nie dostanę :/ Czy ktoś się zmagał z takim problemem? Przy okazji, czy udało się komuś z akumulatora Varta Silver Dynamic zrobić akumulator obsługowy? Chciałem dolać wody destylowanej, bo w drugim aucie z aku Centra okazało się kwasu było bardzo mało, ale tam pokrywę ściągnąłem bez problemu, a w Varcie jest chyba zgrzane. Pozdrawiam- Nie dziala pilot CZ, w VCDS blad 00955 - Key 1 35-10 Intermittent
Witam, w piątek rano auto normalnie otworzyłem, pod pracą już nie mogłem. Po powrocie do domu sprawdziłem drugi pilot, i działał. Pilota nie mogłem zakodować w stacyjce. Wymieniłem baterię (stara była ok), i poszedłem kodować przez VCDS. Znalazłem taki o to błąd: 0955 - Key 1 35-10 - - - Intermittent Sprawdziłem w kanale 7, i pilot nie wysyła żadnych sygnałów, przez co nie mogę go zaadaptować w kanale 21. Czy ktoś wie co oznacza ten błąd? Co mogło się zepsuć, że kluczyk nie wysyła sygnałów? Dioda miga. Pozdrawiam- Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Koledzy, dzisiaj miałem taką dziwną sytuację, rano auto normalnie otworzyłem pilotem, dojechałem do pracy, i już nie mogłem zamknąć. Dioda w pilocie miga. Nie mogłem go też zakodować w stacyjce. Po powrocie do domu sprawdziłem drugi kluczyk, i działa normalnie. Jakby się tylko rozkodował, to bym to wytłumaczył chwilowym brakiem styku z baterią, ale dlaczego nie mogę go zakodować w stacyjce? Pewnie będę musiał dodać do VCDSem.- Zamiana radia symphony II na concert III
Nie chcę być złośliwy, ale wszystko było opisywane w temacie co najmniej kilka razy Nie wiem jaką masz przejściówkę, ale na 99% trzeba będzie przekładać piny.- B7 Crew
- Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
A możesz wrzucić fotkę lampy z wyłączonymi światłami?- Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
Wątpię żeby była różnica między b6 i b7. Jedna wtyczka jest na pewno inna, ale wystarczy trochę ją przyciąć i pasuje- Słaby odbior i 2 błędy w radiu Concert 3
Dlaczego nie pasuje? Ten z aukcji był na 100% do sedana.- Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
A może ktoś, kto ma te żarówki, wrzucić zdjęcie lampy z wyłączonymi światłami?- Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
Cena niewielka więc może spróbować? Tylko ten niebieski klosz będzie chyba dziwnie w lampie wyglądał :/ - Nie działa podgrzewanie siedziska w fotelu kierowcy