Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szeryf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szeryf

  1. A skąd można ściągnąć nowe mapy do LEDowego z PL menu, żeby PL się nie skasowało? Słyszałem, że mapa musi być jakoś zmodyfikowana.
  2. szeryf odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Rozklejałem 2 razy, żadnych problemów, wystarczyło podgrzewanie suszarką
  3. szeryf odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Koledzy, mam błąd świecy żarowej na 2gim cylindrze, czy efekt może być taki że muszę dłużej kręcić żeby odpalił? Po odpaleniu przez chwilę też nierówno chodził :/
  4. FIS to chyba pół biedy, mi by bardziej brakowało obsługi radia przez kierę, chociaż do tego niby są moduły. Wrzuć kolego fotki jak już zamontujesz radio
  5. To na zdjęciu to separator a nie wzmacniacz. Jak w radiu nie masz błędów związanych z antenami (czyli wszystko działa tak jak powinno) to już sygnału nie wzmocnisz.
  6. Concert 3/Symphony 3 będzie bez problemu współpracowało z ori BT.
  7. W przypadku felg naprawa bezgotówkowa nie wchodzi w grę?
  8. W sedanie są jakieś błędy?
  9. Kurde, fajnie te paski wyglądają. Ale pod plastikiem chyba byłoby jeszcze lepiej Niektórzy wkładają tam ledy, więc chyba nie powinno być problemu z paskiem. One są faktycznie takie giętkie?
  10. Żeby działały 2 tunery FM to trzeba wymienić, pasuje z końcówką AF (mam taki jakby co )
  11. U mnie po wcześniej naprawie była wycięta dziura na nakrętkę, więc nitonakrętka odpada. Już mam pospawane, teraz muszę to podmalować
  12. U mnie nie pomogły. Jeden błotnik reklamowałem, więc wątpię że się za drugim razem nie przyłożyli.
  13. Witam. Po roku od malowania rantów znowu pojawiły się bąble:/ Żałuję że posłuchałem lakiernika, mogłem od razu kupić dobre błotniki i je pomalować:/
  14. Czarna wtyczka jest do zmieniarki, czerwone do radia, wyciągasz z radia górną wtyczkę (chyba czarna), zamiast niej wkładasz czerwoną, do drugiej czerwonej wkładasz tą, którą wyjąłeś z radia Dension to dobra firma, miałem taką zmieniarkę z BT i była ok. Nie wiem jak ta, ale moja odtwarzała więcej niż 99 plików z folderu, co jest ograniczeniem w przypadku innych zmieniarek.
  15. Podejdzie do Twojego, te 2 czerwone kostki to przejściówki, które podłączasz przy radiu.
  16. Jakim kablem połączyłeś radio ze wzmacniaczem?
  17. Z tego co wiem to Concert 3 nie ma wyjścia na 4 głośniki.
  18. Mono to znaczy na obu kanałach ten sam sygnał.
  19. Nie ma żadnego bezpiecznika. Sprawdź kable w przelotce między słupkiem a drzwiami.
  20. szeryf odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Na urlopie się wypoczywa a nie myśli o samochodzie Koła zajebiaszcze Będziesz mógł klocki wymieniać bez ściągania kół
  21. Zawsze możesz na wejście pod oba kanały podłączyć tylko jeden kanał z radia przez rozdzielacz, i wtedy jedna cewka głośnika pod jeden kanał na wyjściu wzmaka, druga cewka pod drugi. Wydaje mi się że powinno być ok
  22. Po spawaniu jakoś to podmaluje, tylko nie chciałbym malować całego błotnika Orientujesz się jaka w tym miejscu jest blacha? Bo znajomy, który ma migomat, obawia się że ją przepali. Pozdrawiam
  23. 15 sekund z wyszukiwarką Google i już wiadomo że rns-d na zmieniarkę ma złącze 8 pinowe.
  24. Jeśli faktycznie ktoś wjechał w Twój samochód to sprawca powinien napisać oświadczenie i dostałbyś kasę z jego OC, wtedy bez problemu mógłbyś naprawić auto nawet w ASO. Jeśli z jakiegoś powodu takiego oświadczenia nie ma, to warsztat będzie to naprawiał z własnej kieszeni. Jeśli zderzak jest mocno uszkodzony to powinni go wymienić, tym bardziej że używane można dostać dosyć tanio, i czasami nie opłaca się naprawiać uszkodzonego. No chyba że masz s-line, to wtedy koszty mogą być większe

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.