Treść opublikowana przez szeryf
-
RNS E MAPY 2016 co nowego ?
A skąd można ściągnąć nowe mapy do LEDowego z PL menu, żeby PL się nie skasowało? Słyszałem, że mapa musi być jakoś zmodyfikowana.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
RNS-E popularność ze względu na wygląd ?
FIS to chyba pół biedy, mi by bardziej brakowało obsługi radia przez kierę, chociaż do tego niby są moduły. Wrzuć kolego fotki jak już zamontujesz radio
-
Wzmacniacz fm z rnse
To na zdjęciu to separator a nie wzmacniacz. Jak w radiu nie masz błędów związanych z antenami (czyli wszystko działa tak jak powinno) to już sygnału nie wzmocnisz.
-
Inne radio zamiast RNS-e, 2 DIN, bez dużego wyświetlacza, FIS, CAN-BUS,
Concert 3/Symphony 3 będzie bez problemu współpracowało z ori BT.
-
Szkoda na felgach w warsztacie
W przypadku felg naprawa bezgotówkowa nie wchodzi w grę?
-
Zamiana radia symphony II na concert III
W sedanie są jakieś błędy?
-
Światła dzienne LED giętkie, montaż do oryginalnych lamp
Kurde, fajnie te paski wyglądają. Ale pod plastikiem chyba byłoby jeszcze lepiej Niektórzy wkładają tam ledy, więc chyba nie powinno być problemu z paskiem. One są faktycznie takie giętkie?
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Żeby działały 2 tunery FM to trzeba wymienić, pasuje z końcówką AF (mam taki jakby co )
-
Czym przyspawac mocowanie (nakretke) silownika klapy avant
U mnie po wcześniej naprawie była wycięta dziura na nakrętkę, więc nitonakrętka odpada. Już mam pospawane, teraz muszę to podmalować
-
Pytanie do lakiernika - jak pozbyć się rdzy na blotnikach?
U mnie nie pomogły. Jeden błotnik reklamowałem, więc wątpię że się za drugim razem nie przyłożyli.
-
Pytanie do lakiernika - jak pozbyć się rdzy na blotnikach?
Witam. Po roku od malowania rantów znowu pojawiły się bąble:/ Żałuję że posłuchałem lakiernika, mogłem od razu kupić dobre błotniki i je pomalować:/
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Czarna wtyczka jest do zmieniarki, czerwone do radia, wyciągasz z radia górną wtyczkę (chyba czarna), zamiast niej wkładasz czerwoną, do drugiej czerwonej wkładasz tą, którą wyjąłeś z radia Dension to dobra firma, miałem taką zmieniarkę z BT i była ok. Nie wiem jak ta, ale moja odtwarzała więcej niż 99 plików z folderu, co jest ograniczeniem w przypadku innych zmieniarek.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Podejdzie do Twojego, te 2 czerwone kostki to przejściówki, które podłączasz przy radiu.
-
RNS-e LED mp3 przez bluetooth
Niestety nie.
-
Zmiana radia charczą głośniki na wzmacniaczu jakiś pomysł
Jakim kablem połączyłeś radio ze wzmacniaczem?
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Z tego co wiem to Concert 3 nie ma wyjścia na 4 głośniki.
-
Jak polaczyc Glosnik z wzmakiem?
Mono to znaczy na obu kanałach ten sam sygnał.
-
Głośniki audi a4 b7 jak sprawdzic co sie stało
Nie ma żadnego bezpiecznika. Sprawdź kable w przelotce między słupkiem a drzwiami.
-
Siemianowy Golfik Gti
Na urlopie się wypoczywa a nie myśli o samochodzie Koła zajebiaszcze Będziesz mógł klocki wymieniać bez ściągania kół
-
Jak polaczyc Glosnik z wzmakiem?
Zawsze możesz na wejście pod oba kanały podłączyć tylko jeden kanał z radia przez rozdzielacz, i wtedy jedna cewka głośnika pod jeden kanał na wyjściu wzmaka, druga cewka pod drugi. Wydaje mi się że powinno być ok
-
Czym przyspawac mocowanie (nakretke) silownika klapy avant
Po spawaniu jakoś to podmaluje, tylko nie chciałbym malować całego błotnika Orientujesz się jaka w tym miejscu jest blacha? Bo znajomy, który ma migomat, obawia się że ją przepali. Pozdrawiam
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
15 sekund z wyszukiwarką Google i już wiadomo że rns-d na zmieniarkę ma złącze 8 pinowe.
-
Uszkodzenie przedniego zderzaka w serwisie
Jeśli faktycznie ktoś wjechał w Twój samochód to sprawca powinien napisać oświadczenie i dostałbyś kasę z jego OC, wtedy bez problemu mógłbyś naprawić auto nawet w ASO. Jeśli z jakiegoś powodu takiego oświadczenia nie ma, to warsztat będzie to naprawiał z własnej kieszeni. Jeśli zderzak jest mocno uszkodzony to powinni go wymienić, tym bardziej że używane można dostać dosyć tanio, i czasami nie opłaca się naprawiać uszkodzonego. No chyba że masz s-line, to wtedy koszty mogą być większe