Treść opublikowana przez szeryf
-
Pęknięta skóra na fotelu, da się jakoś naprawić/skleić?
Witam, na fotelu kierowcy pękła skóra, jak w załączniku. Da się to jakoś skleić w miarę tanim kosztem, czy w grę wchodzi tylko wymiana fragmentu tapicerki? Pozdrawiam
-
Moduły oświetlenie LED can bus do naszych Audi A4
A czy ktoś zastanawiał się nad włożeniem modułu świateł z Exeo, w którym ledy są w oryginale?
-
Modyfikacja lamp przednich
Normalnie też widać te "przerwy" w świecącym neonie? Musiałeś mocno modyfikować lampę? Czy weszło bez problemu? A pływające kierunki chyba powinny być w drugą stronę
-
Zamiana radia symphony II na concert III
Nawigacje działają, więc to też powinno
-
Kolejność przy odpowietrzaniu hamulców z ABS w Audi
Koledzy, będę niedługo wymieniał zaciski przednie. Z wymianą poradzę sobie sam, ale dam radę sam odpowietrzyć hamulce? Mam dostęp do VCDS jakby co
-
Audi A4/B7/BRD/2007/2.0/193KM-443Nm/S-LINE/2xULTER OWAL/320mm/ FoTo!/GRAPHITE by Karaś
Na której dokładnie aukcji kupiłeś lampki tablicy? Bo też szukam żeby miały 6 ledów, a nie 18
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
No dobra, na przeciwmgielne dałem rezystor 5 ohm, i już błędu nie ma. Ale przy włączonych przeciwmgielnych rezystor strasznie się grzeje, pewnie to normalne, ale ... Czy ktoś wie jaka jest maksymalna wartość rezystora, przy której komp nie pokazuje błędu? Przy 16 ohm pokazuje.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Tomek, znalazłeś coś w swoich notatkach?
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Ja bym stawiał na 5-6 ohm, teraz jest 16 ohm i jest błąd. W lampie w błotniku jest rezystor 5 ohm, jutro przełożę i zobaczę czy błąd zniknie.
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
H4mm3R, dobre 5 zł za szt Wartość = oporność, to miałem na myśli tazzi, lampy ogólnie działają, tylko jest błąd przeciwmgielnych, chyba ktoś wcześniej pomieszał rezystory cena była śmieszna więc zaryzykowałem
-
Tylne światła LED do Audi A4 B7
Witam, czy ktoś ma lampy Litec z takimi rezystorami? Interesują mnie wartości rezystorów w lampie w klapie.
-
Nie działa podgrzewanie siedziska w fotelu kierowcy
Fotel trzeba wyciągnąć. Matę można wymienić albo spróbować zlutować drucik w miejscu przepalenia, nie wstawiaj tylko innych kabli żeby połączyć przerwę.
-
Fotele grzeją zbyt mocno
Czujniki pewnie są dobre, ja miałem to samo w fotelu kierowcy. Drucik od maty zlutowałem i działa do dziś.
-
przeróbka bi xenon angielskich na Europe
A orientujecie się koledzy czy w angolach klosz jest taki sam? Czy może są na nim wybite jakieś homologacje?
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Nie wiem jakiego masz, w moim podczas słuchania radia rozmowę odbierało się przez wciśnięcie przycisku przełączającego na zmieniarkę. Poszukaj szczegółów w instrukcji obsługi, a może jest nowszy fw, poszukaj na stronie producenta.
-
Zmieniarka MP3 pod fabryczne radio Audi
Dension
-
Fotele grzeją zbyt mocno
Jak nie grzeje siedzisko to czujnik temperatury w siedzisku pokazuje za niską temperaturę więc oparcie grzeje na maxa.
-
RNS-E Led i informacje z nawigacji na czerwonym FIS
Nie zaczną, to są przyciski od zestawu głośnomówiącego.
-
Swap z 1.8t ośka do 2.0tdi
Ja zakładałem i pasował
-
Jazda bez głośników
Ja też nie lubię ciszy w aucie
-
Skrzynia basowa w boczek
Fabryczne radio nie ma chincha, ale ma wyjście na wzmak. Musisz kupić przejściówkę mini-iso na chinch.
-
Jazda bez głośników
Możesz jeździć bez głośników, nic się nie stanie. Ale jak się boisz to nie włączaj radia
-
Problem z bixenon audi a4 b7
Miałem kiedyś taki problem i okazało się że są zimne luty na wtyczce od elektromagnesu.
-
Ibiza 6L 3D ciezko zamykajace sie drzwi a cisnienie powietrza w srodku
Witam, w ibizie kobity ciężko zamykają się drzwi, zarówno kierowcy jak i pasażera, trzeba dosyć mocno je pchnąć żeby się zamknęły. Ale zauważyłem jedną rzecz, jak w aucie jest otwarta jakaś szyba albo drugie drzwi/klapa, to drzwi zamykają się bez problemu. Czyli wychodzi na to, że to przez ciśnienie powietrza w środku drzwi nie zamykają się dobrze. Czy spotkał się ktoś z takim problemem? Pozdrawiam
-
Wymiana szyb bocznych na podwójne - co kupić?
Przy okazji zapytam, o jaim wyciszeniu kielichów pisałeś? Pozdrawiam