Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

szeryf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez szeryf

  1. A dlaczego nie idzie to z OC sprawcy? Wg mnie masz prawo domagać się wymiany zderzaka jeśli naprawa uszkodzonego wymaga klejenia i szpachlowania.
  2. Uda się uratować lakier od rantu?
  3. Witam, mam problem z nakrętką w którą wkręca się mocowanie siłownika gazowego tylnej klapy. Problem jest o tyle inny od problemu innych użytkowników, że u mnie ktoś wcześniej wspawał nakrętkę, tzn. wyciął większy otwór i na równo wspawał nakrętkę. Ostatnio zauważyłem że spawy puściły i nakrętka się delikatnie rusza. Czym to pospawać żeby nie spalić całego lakieru dookoła? Tak to wygląda: Tam gdzie widać rdzawy nalot to spawy puściły. Pozdrawiam
  4. U mnie jest inaczej, bo nakrętka nie jest wspawana od środka, tylko ktoś wcześniej wyciął z zewnątrz dziurę na nakrętkę i z zewnątrz ją wspawał, więc nie mogę wykorzystać Twojego rozwiązania.
  5. Witam, podepnę się pod temat, bo też mam problem z mocowaniem siłownika. U mnie poprzedni właściciel miał chyba problem jak kolega wyżej, i wspawał nakrętkę. Ostatnio pojawiła się tam rdza, okazało się że nakrętka się rusza, czyli któryś spaw puścił. Dodatkowo gwint w nakrętce jest już słaby. Orientuje się ktoś czy da się jakoś wspawać nową nakrętkę żeby nie spalić całego lakieru dookoła? Wiem że nie obejdzie się bez strat, ale wolałbym pomalować mały kawałek dookoła nakrętki niż cały błotnik Pozdrawiam
  6. Jak miałeś rns to nie masz zasilania na pinie 16. Poza tym trzeba przełożyć pin K-line, było o tym wiele razy na forum, wystarczy poszukać
  7. Jakie radio miales wczesniej? Jaki numer ma radio ktore kupiles? Moze jest z a3 tylko ma zmieniony panel? Tak czy inaczej radio recznie powinno sie wlaczac. Pamietaj ze Concert musi miec staly plus na 15 i 16 pinie.
  8. To lepiej trzymaj rączki przy sobie Przy wewnętrznym sline jest znaczek na grilu.
  9. Jak miałem Concert 2 to też mi się wydawało że lewa rolka powinna działać odwrotnie, i faktycznie w Symphony 3 działała już odwrotnie Więc to pewnie zależy od radia, musisz się przyzwyczaić.
  10. szeryf odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ale chyba nie będzie problemem jak ustawisz lampy normalnie, bez VCDSa. Jak nie ruszają się dół-góra po zapalaniu to powinieneś mieć jakiś błąd. Spróbuj odpalić auto z zapalonymi bixami i wtedy zobacz, bo jak odpalisz na dziennych, a potem włączysz bixy, to nie będą jechać góra-dół, bo już to zrobiły, tylko nie widziałeś, bo nie świeciły. Tak jest przynajmniej u mnie
  11. Wszystko będzie działać, a po zmianie wzmacniacza antenowego na 100% nie będzie problemów z odbiorem radia.
  12. Panowie, czy da się przekodować sterownik PDC z 8 kanałowego na 4 kanałowy? Padły mi 2 przednie czujniki, a nie mam czasu żeby ściągnąć zderzak i je wymienić :/ A brakuje mi tylnych czujników.
  13. szeryf odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Nie wydaje mi sim żeby gość z wyświetlacza mono zrobił kolor bez ingerencji mechanicznej Ale przecież on nie robi z wyświetlacza mono kolorowy, tylko wgrywa PL do kolorowego.
  14. szeryf odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Ja kiedyś kupiłem taki zamiennik, po jakimś czasie zeszła przezroczysta warstwa z przycisków, a trochę później przyciski zaczęły się wycierać
  15. szeryf odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Co teraz wleci?
  16. Wystarczyło kodowanie czy jakaś grubsza rzeźba?
  17. Jeśli te trójkąty można zdemontować to możesz je wyczyścić i okleić czarną folią w połysku, będzie trwalsze
  18. Zderzak bez problemu do odratowania, dobry lakiernik sobie z tym poradzi. Ale czasami taniej i lepiej jest poszukać używanego zderzaka w kolorze
  19. szeryf odpowiedział(a) na czachapll temat w Audi A4 B6
    Taka grubość lakieru raczej wyklucza szpachle, więc może auto było porysowane i ktoś po prostu je odświeżył?
  20. Radio nie musi być fabrycznie z danego auta, wystarczy że raz wpiszesz kod i do czasu wymiany na inne będzie go pamiętać. Tak jest przynajmniej w B7. Te przednie głośniki wcześniej grały? Może ktoś zakodował aktywny przód, i dlatego nie grają?
  21. System audio zwykły czy BOSE? Przy BOSE wszystkie głośniki są zasilane ze wzmacniacza, przy zwykłym przednie są zasilane z radia.
  22. Jarek, jak jest zdrowy to bym się nie zastanawiał. Weźmiesz od lakiernika resztę farby i ewentualne odpryski będziesz sobie podmalowywał.
  23. Zwykłe lampy maja homologację na ksenon i DRL, przynajmniej moje miały, więc tu nikt się nie może przyczepić. Problem jest jedynie ze spryskiwaczami i samopoziomowaniem.
  24. Nie napisałeś najważniejszej rzeczy, RNS-E był w oryginale czy dokładany? Jeśli dokładany, to co było wcześniej?
  25. szeryf odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Co to za radio? Sprawdzales czy kabel od diversity jest podlaczony? Bo identyczny blad mialem w concert2 z odpietym kablem (zolta wtyczka).

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.