Treść opublikowana przez Christiano
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Najlepszego Mati Ile osób się pisze na jutro?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Najpierw można pogadać przy furacha, a później iść gdzieś coś zjeść lub wypić. Ja żadnego problemu nie widzę Tylko jeśli to ma być w Krapkowicach to może trochę wcześniej bo o 17 to już będzie prawie całkiem ciemno.
- B6 DIVISION
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Wstępnie sobota, godzina 17. A gdzie? Kędzierzyn czy Krapkowice?
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Już podałem wyżej. Każdy niech pisze kiedy mu pasuje to cos ustalimy.
-
B6 DIVISION
pompka spryskiwaczy 3B7 955 681 To oddzielna pompka do spryskiwaczy lamp jak coś, do szyb jest druga.
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
To dlaczego nic nie organizujecie? Dzisiaj też moge podjechać gdzieś
-
Kędzierzyn-Koźle i okolice
Someonik napisz który termin Ci pasuje
-
B6 DIVISION
- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Do mojego? Mam w sygnaturce- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jest ktoś na forum kto robi ledy do naszych aut. Zapytaj w B6 Division. Panowie proponuje spota. Sobota lub niedziela, godzina np 17. Może być w Kędzierzynie pod Ogrodami lub gdzieś w Krapkowicach żeby reszta miała bliżej. Co Wy na to?- [B6 AVF] Moja czarna Perła A4
Dziękuje, dziękuje Specjalnie chciałem mieć spryski od razu żeby się nie czepiali Garaż od taty. Moj jest trochę mniejszy no i wynajmowany więc nie ma w nim pełnej swobody działania- B6 DIVISION
Można je regulować na tych kulkach Dobrze wiedziec Będe musiał się temu przyjrzeć i poprzestawiać. Tylko jak to prawidłowo ustawić?- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Aż tak źle nie było Zapraszam do mojego tematu, tam jest mała relacja Patrzyłem na link który mi wysłałeś. Wygląda, że kabelek jest ok.- [B6 AVF] Moja czarna Perła A4
Jak już uda mi się je umyć dodam zdjęcia całości.- [B6 AVF] Moja czarna Perła A4
Dziękuje ---------- Post dopisany 11-02-2014 at 16:41 ---------- Poprzedni post napisany 04-02-2014 at 09:27 ---------- W środę (06.02) po południu zabrałem się za zamontowanie układu mycia lamp, a do tego wymianę zderzaka na ten z wersji s line. Zderzak leżał już kilka miesięcy w garażu i czekał na reszte rzeczy, żeby zrobić wszystko za jednym razem. Zderzak kupiłem pod kolor i obyło się bez malowania Nie miał kratki środkowej ale była ramka więc wystarczyło tylko dokupić kratkę Później kupiłem pompkę spryskiwaczy, zbiorniczek pod wersję xenon, następnie wąż i wszystko co potrzebne do instalacji, wtyczkę do pompki i czujnik poziomu płynu, spryskiwacze nie ori ale nówki z wybitym ori numerem, a na sam koniec zaślepki spryskiwaczy, ramki prowadzące i uszczelkę pod pompkę Zbiorniczki połączyłem zwykłym wężykiem Pracy było dość dużo, a najwięcej męczyłem się ze zdjęciem zderzaka Jednak pomału pomału wszystko udało się rozłożyć, później założyć węże do sprysków, podłączyć pompkę - póki nie wymienię MCE pompka podłączona jest do pompki do mycia szyb, w między czasie Tata wyciął dziurę w zbiorniczku na czujnik, no a później montaż wszystkiego i na twarzy z końcowego efektu Mam kilka zdj: Jeszcze zdj z miejsca pracy Z racji tego, że auto było mi potrzebne przez weekend, zaślepki pomalowałem na szybko żeby tylko nie odróżniały się kolorem od koloru zderzaka. Jak będzie cieplej pomaluje je tak jak powinno być. Auta nie myłem przed podróżą bo po prostu się to nie opłcało. Tak wglądało po 300km:- B6 DIVISION
- B6 DIVISION
OK. Dzięki. Wydaje mi się że pryskają za wysoko, bo przy spryskiwaniu płyn leci aż po masce ale może to przez pęd powietrza.- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Byłem w górach przez weekend a przed weekendem męczyłem się ze zderzakiem itp- B6 DIVISION
Spryskiwacze lamp ustawia się jakoś, czy one już powinny być ustawione odpowiednio?- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Witam po kilkudniowej nieobecności- B6 DIVISION
- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Jak zrobie to wrzuce zdjęcia do mojego tematu tylko nie wiem czy uda się od razu założyć pomalowane zaślepki ale da się z tym jeździć także nie ma źle.- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Działam działam Lampy świecą. Dzisiaj wziąłem się za ściąganie zderzaka, może jutro uda się złożyć wszystko do kupy- Kędzierzyn-Koźle i okolice
Pogoda idealna na reznie - Kędzierzyn-Koźle i okolice