Treść opublikowana przez Sengoku
-
[A4 b5] czarna perla 1,8 T 150KM
Ładnie wygląda Kiera od S,tylne lampy po II lifcie i gwint i furaaa kozakkk
-
[B5 ANA] 1.6 Benzyna + sekwencja
Te felgi są miazga:slina: Strasznie mi się podobają.I cena myślę,że bardzo dobre jak na takie 17'
-
[B5 ANA] 1.6 Benzyna + sekwencja
W tą rejestrację masz włożoną całą lampkę LED czy taka żarówka dobra że tyle światła daję? Bardzo ładne autko Ten kolor jakoś mnie pociąga ostatnimi czasy
-
Jaki tłumik końcowy wsadzić do Audi A4 B5 1.8T?
Nie będzie "ryczeć" bardzo? Bo mi dźwięk się podoba nawet przy obecnym tłumiku,poprostu chodzi mi o wygląd
-
Jaki tłumik końcowy wsadzić do Audi A4 B5 1.8T?
myślę nad taką końcówką wydechu Głownie mi chodzi o to jaką średnice kielicha wziąć do mojego Audi A4 B5 1.8 ? Mam do wyboru 45 mm lub 50 mm?
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
Fajna sztunia Wielki plus za przedni zderzak,choruje na niego strasznie za ile go wyrwałeś? Może być PW.
-
[B5 1Z] Mój czarny zetor
Taki sam lakierek jak u mnie Fajna furaa
-
Malowanie całego auta
Jaki jest mniej więcej koszt malowania jednego elementu u lakiernika?
-
zamek tylnych drzwi
Ja mam podobny problem.Tylko że u mnie przestawienie blokady i tak nic nie daje."Pśtryczek" od blokady dla dzieci ani w jeden pozycji ani w drugiej "nie działa" Tylne drzwi w ogóle nie chcą się otworzyć od środka. O co kaman??
-
Audi A4 B5 1,8T Quattro '99 by Romanoo
A czemu stwierdziliście,że skoro bierze olej to zalać go pół syntetykiem? Będzie wtedy mniej brał niż na syntetyku? Nie czaję.Wydaje mi się , że to jest kwestia tego czy jest wyciek czy spala olej.Jeśli byłby gdzieś wyciek to rzeczywiście zalanie syntetykiem mogłoby powiększyć ten wyciek ale jeśli spala olej to na syntetyku nie będzie go brał więcej.Oczywiście to jest tylko moja teoria,szczerze powiedziawszy to nie jestem jakiś "obcykany" w tym.Więc jeśli się mylę to proszę,niech ktoś mnie poprawi i wyprowadzi z błędu.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Dzięki wielkie Chyba to zrobię za niedługo jak wpadnie jakąś kaska.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Jakie to są mniej więcej koszta,orientujesz się może? Mówię o częściach + robozina +/- u mechaniora.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
A jeszcze jedno.Bo mnie to trapi bardzo.Na tym castrolu bierze mi troche oleju.Ciężko mi stwierdzić ile...z 1-1,5 litra oleju na 1000km.Czy jest taka możliwość,że na x-cessie będzie brał mniej? Czy to może uszczelniacze zaworów? Albo coś innego jeszcze.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Bardzo dziękuję Ci Przy następnej wymianie poleci 5w40 X-cess Nie ma takiej opcji że taki dobry olej "wypłucze" mi silnik? ;p
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Czyli polecasz zmienić na Motula X-cess 5W40? Gdzie można dostać? Chodzi mi o pewne źródło.
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Miałem wcześniej Castrola to za każdym razem po odpalaniu tłukły mi szklanki. Zmieniłem na Lotosa 10W40 i jak ręką odjął To w takim razie zostać przy półsyntetyku?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Mam podobną historie jak kolega wyżej Ostatnio w pracy z kolegami rozmawialiśmy na temat wymiany oleju u mnie w aucie ponieważ chciałbym niedługo zmienić.Powiedziałem im,że myślę żeby zmienić na Motula.Nikt nie wiedział w ogóle jaki to olej.Ale od razu padł komentarz że jak zaleje taki dobry olej do auta to mi go strasznie wypłucze...Nie powiniennem im wierzyć co nie? Jeżdżę teraz na Castrol 10w40 półsyntetyk. Zmieniać na 5w40 Motula? Czy może zostać przy obecnym.
-
Spociki Łódzkie
http://www.mapet-tuning.com/sklep/images/Lip_a4_b5.jpg ja mówię o takiej Efekt wizualny
-
Spociki Łódzkie
Ej chłopaki ma ktoś z was lotke w sedanie ? taką z ABS. Zdaje to egzamin? Czy po jakimś czasie do wywalenia?
-
[A4B5 AEB] Czerwona strzała 1.8T... początek zabawy
Lampy tył po pierwszym,a najlepiej po drugim lifcie bo osobiście moje zdanie jest takie że nie mogę patrzeć na te lampy
-
Spociki Łódzkie
aa dzięki wielkie
-
Spociki Łódzkie
Koledzy gdzie w łodzi można dostać kosmetyki/całe zestawy do pielęgnacji autka firmy Meguiar's
-
A4 B5 1,8T Nowicjusz
Bardzo ładna sztuka Silniczek malina
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
Odważny chłopaczyna z niego
-
[ALL B5] A4 b5 fourious
Dobre pytanie