Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Sengoku

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Sengoku

  1. Nie przepadam za srebrnymi ale ta ryje mi beret strasznie.Szacun,pasja to pasja
  2. Sengoku odpowiedział(a) na Piko94 temat w 1.8T
    No niby masz racje,niby niskie koszty.Ale zaraz braknie te 125 kucy Wiem bo mi już brakuje
  3. Śliczna
  4. jihaad trzeba Cię mianować opiekunem tego Audi żeby zrobić z tego coś co nadaje się do jazdy
  5. Ale hejty poleciały Kolega jihaad napisał mu co ma wymienić,miejmy nadzieję że zmieni to co trzeba zmienić i może to auto wyjdzie jeszcze na "ludzi" Proponował bym zacząć od oleju
  6. Sengoku odpowiedział(a) na 86Edwin17 temat w 2.8
    Zmień silnik na 2,7 BiT
  7. http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201210/1350595530_by_Kappio007_500.jpg?1350595530 +1
  8. Z CZEGO SIE SMIEJESZ NIBY? z Twojej foty w Awatarze Masz ringi w Audicy czy mi się tylko wydaje? Obym się mylił
  9. Pomaluj dokładki i progi w kolor Jakiś gwint,może felga inna i byłby kosmos
  10. Tylko ciemnych nie rób lamp bo to nie będzie pasować do niebieskiego
  11. Kozacko
  12. 1.6 ma 280mm i 1.8 bez turbo też? bo nawet nie wiem jakie mam u siebie u ADR-e ale chyba 280
  13. Moim zdaniem białe wyglądają lepiej Ale ogólnie kozak
  14. Sengoku odpowiedział(a) na Sengoku temat w 1.8
    Komputer nic nie pokazuje właśnie.
  15. Sengoku opublikował(a) temat w 1.8
    Mam pewien problem z odpalaniem auta.Gdy było jeszcze zimno to zero problemów z odpalaniem,od razu. A gdy przyszły większe temperatury typu +15 stopni to gdy chciałem odpalić auto męczył się jakby było przynajmniej -20,bardzo długo kręcił generalnie.Tak sobie pomyślałem,że może to czujnik temperatury silnika jest za to winien? Czy ten czujnik nie znajduje się zaraz pod zbiornikiem z płynem chłodzącym?
  16. hmm.. Dawaj niebieski,czerwony albo żółty
  17. Sengoku odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czy jak beda 3 samochody albo 33 to zrobi ci jakas roznice zeby podjechac ---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ---------- ja trzezwieje +1 +2
  18. Nie jestem za czarną felą ale tutaj robi robotę
  19. No ta listwa czarna trochę tu nie pasi Jak wleci klapa US to będzie grubooo Nie myślałeś żeby przyciemnić szybki?
  20. Luks plany Bardzo fajna ogólnie
  21. Nie świeci Ci za słabo trochę na samych długich?
  22. Ja dzisiaj wyrezałem u siebie lampy zespolone po II lifcie w końcu Nie przyznam się ile mi z tym zeszło bo aż wstyd Cymek kiedy lecisz na spot Łódzki ?
  23. No panowie zamontowałem dzisiaj lampy oryginały Valeo zespolone i muszę powiedzieć,że nie poznaje swojego auta Dla mnie mega zmiana na plus oczywiście.Jest tylko jeden problem,myślałem,że mnie to ominie ale niestety. Gdy włączę długie to mijania gasną.Jak temu zaradzić? Wiem,że w pierwszym poście jest odnośnik do takiego tematu ale gdy klikam w niego to odsyła mnie to głownej strony forum i tyle z tego.Proszę o pomoc
  24. :slina: Jest kosmos Szerokooo:wink:
  25. Ja chyba dzisiaj rezam jeśli pogoda się bardzo nie spierniczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.