Treść opublikowana przez Sengoku
-
[B5 APS] by czorny
Nie przepadam za srebrnymi ale ta ryje mi beret strasznie.Szacun,pasja to pasja
-
1.8-1.8T vs 2.4 wzwyż
No niby masz racje,niby niskie koszty.Ale zaraz braknie te 125 kucy Wiem bo mi już brakuje
-
[B5 APS] by czorny
Śliczna
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
jihaad trzeba Cię mianować opiekunem tego Audi żeby zrobić z tego coś co nadaje się do jazdy
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
Ale hejty poleciały Kolega jihaad napisał mu co ma wymienić,miejmy nadzieję że zmieni to co trzeba zmienić i może to auto wyjdzie jeszcze na "ludzi" Proponował bym zacząć od oleju
-
[AAH V6] intercooler
Zmień silnik na 2,7 BiT
-
[ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
http://fabrykamemow.pl/uimages/services/fabrykamemow/i18n/pl_PL/201210/1350595530_by_Kappio007_500.jpg?1350595530 +1
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Z CZEGO SIE SMIEJESZ NIBY? z Twojej foty w Awatarze Masz ringi w Audicy czy mi się tylko wydaje? Obym się mylił
-
[B5 AVG] moje białe 1.9 TDI
Pomaluj dokładki i progi w kolor Jakiś gwint,może felga inna i byłby kosmos
-
[B5 AGB] S4 Avant Nogaro Blue Bez chromów 18" Bixy
Tylko ciemnych nie rób lamp bo to nie będzie pasować do niebieskiego
-
[ALL B5] szerokie s4
Kozacko
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
1.6 ma 280mm i 1.8 bez turbo też? bo nawet nie wiem jakie mam u siebie u ADR-e ale chyba 280
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
Moim zdaniem białe wyglądają lepiej Ale ogólnie kozak
-
Problem z odpalaniem.
Komputer nic nie pokazuje właśnie.
-
Problem z odpalaniem.
Mam pewien problem z odpalaniem auta.Gdy było jeszcze zimno to zero problemów z odpalaniem,od razu. A gdy przyszły większe temperatury typu +15 stopni to gdy chciałem odpalić auto męczył się jakby było przynajmniej -20,bardzo długo kręcił generalnie.Tak sobie pomyślałem,że może to czujnik temperatury silnika jest za to winien? Czy ten czujnik nie znajduje się zaraz pod zbiornikiem z płynem chłodzącym?
-
[ALL B5] Czarnuch na Kultowych REMOTEC'ACH- Nowe Foty
hmm.. Dawaj niebieski,czerwony albo żółty
-
Spociki Łódzkie
czy jak beda 3 samochody albo 33 to zrobi ci jakas roznice zeby podjechac ---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:24 ---------- ja trzezwieje +1 +2
-
[B5 AQD] Czarny sedan 2.8 v6 30v + KW + prosiaki 19"
Nie jestem za czarną felą ale tutaj robi robotę
-
[b5 1z] 96" ly3h oem+
No ta listwa czarna trochę tu nie pasi Jak wleci klapa US to będzie grubooo Nie myślałeś żeby przyciemnić szybki?
-
[A4 B5 ADR] a4 by FLIN
Luks plany Bardzo fajna ogólnie
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Nie świeci Ci za słabo trochę na samych długich?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Ja dzisiaj wyrezałem u siebie lampy zespolone po II lifcie w końcu Nie przyznam się ile mi z tym zeszło bo aż wstyd Cymek kiedy lecisz na spot Łódzki ?
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
No panowie zamontowałem dzisiaj lampy oryginały Valeo zespolone i muszę powiedzieć,że nie poznaje swojego auta Dla mnie mega zmiana na plus oczywiście.Jest tylko jeden problem,myślałem,że mnie to ominie ale niestety. Gdy włączę długie to mijania gasną.Jak temu zaradzić? Wiem,że w pierwszym poście jest odnośnik do takiego tematu ale gdy klikam w niego to odsyła mnie to głownej strony forum i tyle z tego.Proszę o pomoc
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
:slina: Jest kosmos Szerokooo:wink:
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
Ja chyba dzisiaj rezam jeśli pogoda się bardzo nie spierniczy