Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

worm87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez worm87

  1. Które z tych elementów potrzebne są do zrobienia tylko wiązki do elektryki foteli (czerwona kostka) jak tu Kabelsatz Sitzverstellung / Lordose Audi A4 B7-33857 Bo się troche pogubiłem No i jeszcze podpowiedzcie jakich wymiarów mają być oczka i jaką grubość mają kable.
  2. no może tak być, walnij do peceta chyba że nie masz to lipa. No właśnie lipa
  3. A jak w ogóle jest z przyciemnianiem reszty szybek, przednich bocznych i przedniej, to jest możliwe, praktyczne, legalne ? Bo ktoś wspomniał, że ten kolor wygląda fajnie przy wszystkich ciemnych szybach.
  4. Hubert tak będzie wyglądała Twoja furka po ściemce szybkek. Ja już taką kupiłem. Koloru nie wybierałem ale podoba mi się
  5. Ludziska macie jakis sprawdzony link do mapek nowych. Bo ostatnio nagrywałem, ale nie chulają. A specjalnie pod to kupiłem liton ihas 122 Chyba, że problem leży w tym że mam podłączoną do lapka stacjonarą nagryware przez adapter ?
  6. Artur, podeślesz numer tego lustereczka?
  7. Kiera bardzo ładna, ale osobiście będę na pewno chciał mieć skórkę perforowaną. A Twoja Andrzej jest ładnie obszyta więc szkoda byłoby ją obszywać od nowa.
  8. jaki masz budzet kolego na kiere? Konkretnego budżetu nie mam. Po prostu po pewnych rozeznaniach uznałem, że mógłbym przy dobrych wiatrach wymienić na S-line B7 za ok 100-150PLN. Ale skoro nie niesie to zmian w komforcie to pewnie na razie daruje sobie temat i będę się powoli rozglądał za S-Linem B8
  9. To poduszka od czteroramiennej B7 nie podejdzie do trójdzielnej B7 ?
  10. Tu się zgodzę, niestety tu już jest też spora różnica w cenie. Z tego co się zorientowałem to ponad dwukrotna. B8 S-Line ok 700PLN, a B7 S-Line ok 300PLN
  11. Właśnie ja jestem zwolennikiem raczej zmian jeśli to coś ze sobą niesie oprócz tylko wyglądu. Dlatego pytam.
  12. Witam Przymierzam się do zmiany kierownicy, w obecnej chwili mam kierownicę czteroramienną multifunkcyjną (B7). Chciałbym to zastąpić trzyramiennym s-linem też z multifunkcją. I tu pojawia się pytanie (najlepiej do użytkowników obu typów kierownic). Czy jest różnica w komforcie pomiędzy tymi kierownicami czy to sprawa tylko wyglądu? Która z jest wygodniejsza? Rozumiem, że o gustach się nie dyskutuje ale myślę, że jednak warto poruszyć temat Zwykła B7 multifunkcja B7 S-Line multifunkcja
  13. Zrobiłem coś takiego jak Ty Rafał. Zapiąłem nowe S-Line i działa wszystko oprócz niestety pompowanych lędźwi. I tu bym prosił o pomoc. Fotel kierowcy: Złącza które były w starym fotelu - żółta kostka (AIRBAG) - zielona kostka (podgrzewanie) - czarna kostka (tego właśnie nie wiem) W nowym fotelu jest - żółta kostka - zielona kostka - czerwona kostka (wydaje mi się, że moduł komfortu, ale nie jestem pewny) I tu jest różnica w starym była czarna kostka, a w nowym jest czerwona. Fotel pasażera Były - żółta kostka - zielona kostka W nowym jest - żółta kostka - zielona kostka - czerwona kostka Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak uruchomić lędźwie ?
  14. Wiecie może, czy jest możliwość zrobienia takiego moda do wersji B7 ?
  15. Szukam kogoś kto potrafi i zechciałby (jak trzeba za opłatą) zakodować mi pilot do zamka centralnego A4 B7 2007. Ewentualnie jestem zainteresowany odkupieniem jakieś używki VAGa
  16. Szukam kogoś kto potrafi i zechciałby (jak trzeba za opłatą) zakodować mi pilot do zamka centralnego A4 B7 2007. Ewentualnie jestem zainteresowany odkupieniem jakieś używki VAGa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.