Treść opublikowana przez worm87
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Dobrze pacze? Ze zwykłych lamp zrobiłes bixenony skrętne? Ile mniej więcej wyszedł koszt takiej imprezy?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Przymierzam się do wymiany świateł na bixy. Wszędzie mnóstwo informacji ale zazwyczaj na temat b6, w sumie się nie dziwie bo tam nie ma fabrycznych lamp tylko trzeba samemu rezać. A jak wygląda sprawa z wymianą w b7? Dużo jest zachodu? Jak wygląda kasowo taki mod? (rzecz jasna mam na myśli full opcję, czyli bixy skrętne samopoziom)
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
CR ma alarm - wszystkie MK z alarmem to wersje HIGH więc obsługują także pamięć. Yeah, trzy stówki do przodu
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Mam problem z ogarnięciem jednej rzeczy. Czy moduł 8E0 959 433 CR obsłuży składane lusterka z pamięcią?
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
Wielkie dzięki dla Dominika. Jako zielony user VAGa bez problemu od razu zakodowałem pilota
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Czyli kompletnie nie ma różnicy czy to będzie 8E1 959 801E czy 8E1 959 801G? Jest między nimi jakas roznica ? Czy mogę kupić silniczek lewy G a prawy F ?
-
Zderzak przedni S-line , montaz zamiast zwykłego??
Rozumiem że włącza się to przyciskiem, ktory jest wsadzony zamiast wizytownika ? Czyli ogólny koszt pewnie pod 1500PLN wyjdzie. Do zwykłego takiego jak wyżej też jest goły więc trzeba PDC, spryski więc jeszcze troche. Ale myślę, że w 700PLN powinienem się zamknąć.
-
Zderzak przedni S-line , montaz zamiast zwykłego??
Czyli na upartego jeśli bym lakierował cały to mógłbym kupić nawet dowolny kolor, tak? W jakich cenach można kupić zderzak S-Line, bo tak jak na tej aukcji powyżej wyszłoby za zwykły z lakierowaniem kolo 550PLN, może warto pomyśleć o S-Line? Jak wygląda sprawa PDC z przodu, nie przeszkadza to np w korkach?
-
Zderzak przedni S-line , montaz zamiast zwykłego??
Podepnę się do tematu. Chcę sobie zrobić xenony do furki, ale mam zderzak bez sprysków no i szukam nie koniecznie s-line, ale ze spryskami. Trafiłem na coś takiego: ZDERZAK PRZÓD PRZEDNI AUDI A4 B7 WYSYŁKA GRATIS (3065840500) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Zderzak wygląda fajnie (no i ma miejsce na PDC), ale pytałem o niego i jest porysowany, zadrapany i wymaga lakierowania. Jaki może być tego koszt? Jest sens kupowania takiego zderzaka, bo jak wiadomo wartość samochodu obniży się jak ktoś miernikiem lakieru będzie obskakiwał zderzak. Chociaż nie prędko planuję go sprzedać, ale pytam na wszelki wypadek
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Ostatnio zgłębiałem temat lusterek, bo będę rezać lustra składane. Trochę mi czasu z tym zeszło ale może komuś się przyda jak rozpoznać lustra B6/B7: 5 PIN - podgrzewane, elektrycznie sterowane 7 PIN - podgrzewane, elektrycznie sterowane, fotochrom 10 PIN - podgrzewane, elektrycznie sterowane, fotochrom, elektrycznie składane 14 PIN - podgrzewane, elektrycznie sterowane, fotochrom, elektrycznie składane, pamięć Fotochrom łatwo rozpoznać na władach jest ramka ok 0.5cm czarna lub przezroczysta z ciemniejszym szkłem niż reszta lustra. Jeśli coś pomyliłem to mnie poprawcie.
-
[ALL B7] Lusterka zewnętrzne
Jest różnica pomiędzy lusterkami b6 i b7 ?
-
Montaż elektrycznie składanych lusterek zewnętrznych w Audi A4 B6
Bardzo ładna rozpiska U kumpla zakładaliśmy takie z pamiecią 14 PIN a swoje miał ORI 10 PIN tylko nie wiem czemu nie miał fotochromu .....tylko sama instalacja . Jakby ktoś szukał mam na sprzedaż kompecik http://s15.postimage.org/nhiywa9tj/IMG_7564.jpg Pewnie już nie aktualne, ale warto spróbować Lustra już opchnąłeś, co ?
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
Jak jest zamontowany ten system? Podrzuciłbyś jego wymiary, bo po necie grzebię ale nie mogę znaleźć. Chciałbym się dowiedzieć czy da się to zaadoptować do B7.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, będzie miał ktoś dziś VAG-a ze sobą. Potrzebuje skasować błąd poduszki po wymianie stołków.
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
Na tamten wątek trafiłem, ale ja szukam wątku o przerobieniu jak pisałem wyżej oświetlenia wewnętrznego a nie tablicy.
-
Podświetlenie tablicy rejestracyjnej
Grzebie i grzebie i nie mogę znaleźć jakiegoś wątku sensownego o podświetleniu wnętrza LED w Avancie B7. Nie ma takiego czy nie mogę znaleźć?
-
Lusterko zewnętrzne prawe asferyczne
Czyli tudzież odpowiedziałeś na moje pytanie "Tak są lusterka prawe asferyczne" ---------- Post dopisany at 17:58 ---------- Poprzedni post napisany at 17:45 ---------- Znalazłem coś takiego Audi A4 B7 04-07 wkład lusterka prawe asf+grz+pm (3119070844) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ma ktoś doświadczenia z zamiennikami lusterek, daje to rade ?
-
sterowanie odcinka lędźwiowego
Tutaj ogólnie o kostkach pod fotelami http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-wiazka-elektryczna-sterowania-ogrzewania-przednich-foteli-48559/ A tu post o zrobieniu wiązki do tego co potrzebujesz http://a4-klub.pl/wnetrze-99/all-b6-wymiana-foteli-31922/index12.html#post3114155
-
Lusterko zewnętrzne prawe asferyczne
Oczywiście, że nie. Ja mam np taki komplet jak tu na aukcji AUDI A3 A4 A6 WKŁAD lusterka ogrzewany LEWY (3072794744) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lewe asferyczne, prawe sferyczne
-
Lusterko zewnętrzne prawe asferyczne
Witam Orientuje się ktoś z Was czy występuje coś takiego jak wersja asferyczna prawego lusterka ?
-
Wybór lutownicy
Patrząc po większości komentarzy wybór jednak padnie raczej na Lutolę 100W. Zresztą mój ojciec też to ma, widać po niej, że pierwszej nowości nie jest, ale zmienia grot i jak nówka Trzeba słuchać jednak swoich staruszków, oni wiedzą co dobre
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgodnie z wątkiem który znalazłem, zreszta bardzo często się pojawiał na wielu forach: Oczywiście z prędkością 2.4
-
Wybór lutownicy
Witam Zaczynam zabawę dopiero z audi i na razie można powiedzieć jestem goły w narzędzia. Będę robił teraz wiązki pod fotele i stanąłem przed wyborem lutownicy. Z resztą to chyba niezbędnik, każdego kto choć trochę majsterkuje. Szukam czegoś do zastosowań domowych więc niezbyt drogiego i jakoś mocno pro. Znalazłem lutownice gazowe, zwykłe, stacje lutownicze itd. Co polecicie? Mam tu nadzieję na konkretne przykłady
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
O widzisz, na ten wątek co podrzuciłeś, nie trafiłem wcześniej - dzięki ! Jeśli chodzi o kostkę w podłodze to niestety czerwonej nie mam, to na pewno muszę dokupić.
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Tak tak, wiem, że lędźwie. Dzięki za propozycję, ale nie ma to jak satysfakcja po zrobieniu tego samemu - dlatego nie kupiłem gotowej W tym temacie na początku bogi wymienił co jest potrzebne, ale podał komplet do lędźwi i grzania foteli, a ja potrzebuję z tego wybrać to co do lędźwi. Tak więc jeśli dobrze zrozumiałem (dla dwóch foteli): kabel brązowy - grubość , długość: kier 325cm, pasaż 425cm kabel czerwono-biały - grubość , długość: kier 325cm, pasaż 425cm Jedna strona kabla: Kostka czerwona 1j0 937 743b x 2 mały pin (męski) x 4 (do wpięcia w kostkę) Druga strona kabla oczka x 2 pin żeński x 2 szmaciana izolacja I tu dwa pytania: Brązowy kabel jest niepotrzebny jak wiązki do grzania są już położone ? Nie jestem pewny co do drugiego końca kabla, jakie końcówki i do których kabli. Popraw mnie jeśli coś pokręciłem.