Treść opublikowana przez worm87
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Które z tych elementów potrzebne są do zrobienia tylko wiązki do elektryki foteli (czerwona kostka) jak tu Kabelsatz Sitzverstellung / Lordose Audi A4 B7-33857 Bo się troche pogubiłem No i jeszcze podpowiedzcie jakich wymiarów mają być oczka i jaką grubość mają kable.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no może tak być, walnij do peceta chyba że nie masz to lipa. No właśnie lipa
-
[B7 BLB] 2,0 TDI AVANT
A jak w ogóle jest z przyciemnianiem reszty szybek, przednich bocznych i przedniej, to jest możliwe, praktyczne, legalne ? Bo ktoś wspomniał, że ten kolor wygląda fajnie przy wszystkich ciemnych szybach.
-
[B7 BLB] 2,0 TDI AVANT
Hubert tak będzie wyglądała Twoja furka po ściemce szybkek. Ja już taką kupiłem. Koloru nie wybierałem ale podoba mi się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ludziska macie jakis sprawdzony link do mapek nowych. Bo ostatnio nagrywałem, ale nie chulają. A specjalnie pod to kupiłem liton ihas 122 Chyba, że problem leży w tym że mam podłączoną do lapka stacjonarą nagryware przez adapter ?
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Artur, podeślesz numer tego lustereczka?
-
Porównanie kierownicy S-Line ze zwykłą
Kiera bardzo ładna, ale osobiście będę na pewno chciał mieć skórkę perforowaną. A Twoja Andrzej jest ładnie obszyta więc szkoda byłoby ją obszywać od nowa.
-
Porównanie kierownicy S-Line ze zwykłą
jaki masz budzet kolego na kiere? Konkretnego budżetu nie mam. Po prostu po pewnych rozeznaniach uznałem, że mógłbym przy dobrych wiatrach wymienić na S-line B7 za ok 100-150PLN. Ale skoro nie niesie to zmian w komforcie to pewnie na razie daruje sobie temat i będę się powoli rozglądał za S-Linem B8
-
Porównanie kierownicy S-Line ze zwykłą
To poduszka od czteroramiennej B7 nie podejdzie do trójdzielnej B7 ?
-
Porównanie kierownicy S-Line ze zwykłą
Tu się zgodzę, niestety tu już jest też spora różnica w cenie. Z tego co się zorientowałem to ponad dwukrotna. B8 S-Line ok 700PLN, a B7 S-Line ok 300PLN
-
Porównanie kierownicy S-Line ze zwykłą
Właśnie ja jestem zwolennikiem raczej zmian jeśli to coś ze sobą niesie oprócz tylko wyglądu. Dlatego pytam.
-
Porównanie kierownicy S-Line ze zwykłą
Witam Przymierzam się do zmiany kierownicy, w obecnej chwili mam kierownicę czteroramienną multifunkcyjną (B7). Chciałbym to zastąpić trzyramiennym s-linem też z multifunkcją. I tu pojawia się pytanie (najlepiej do użytkowników obu typów kierownic). Czy jest różnica w komforcie pomiędzy tymi kierownicami czy to sprawa tylko wyglądu? Która z jest wygodniejsza? Rozumiem, że o gustach się nie dyskutuje ale myślę, że jednak warto poruszyć temat Zwykła B7 multifunkcja B7 S-Line multifunkcja
-
Wymiana foteli zwykłych, na S-line w B7 Avant
Zrobiłem coś takiego jak Ty Rafał. Zapiąłem nowe S-Line i działa wszystko oprócz niestety pompowanych lędźwi. I tu bym prosił o pomoc. Fotel kierowcy: Złącza które były w starym fotelu - żółta kostka (AIRBAG) - zielona kostka (podgrzewanie) - czarna kostka (tego właśnie nie wiem) W nowym fotelu jest - żółta kostka - zielona kostka - czerwona kostka (wydaje mi się, że moduł komfortu, ale nie jestem pewny) I tu jest różnica w starym była czarna kostka, a w nowym jest czerwona. Fotel pasażera Były - żółta kostka - zielona kostka W nowym jest - żółta kostka - zielona kostka - czerwona kostka Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć jak uruchomić lędźwie ?
-
Układ kontroli ciśnienia w oponach w A4 B8 (RKA czyli TPMS)
Wiecie może, czy jest możliwość zrobienia takiego moda do wersji B7 ?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Szukam kogoś kto potrafi i zechciałby (jak trzeba za opłatą) zakodować mi pilot do zamka centralnego A4 B7 2007. Ewentualnie jestem zainteresowany odkupieniem jakieś używki VAGa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Szukam kogoś kto potrafi i zechciałby (jak trzeba za opłatą) zakodować mi pilot do zamka centralnego A4 B7 2007. Ewentualnie jestem zainteresowany odkupieniem jakieś używki VAGa