Treść opublikowana przez worm87
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Przymierzam się do SWAPa 288->312 przód. Z tego co wiem wystarczy wymienić same jarzma poza tarczami i klockami. Któreś z tych jarzm podejdą? Jarzma 312 mm RS, GTI, Cupra, A3, S3 SWAP (3577619225) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Jarzma Audi VW 312 (3593062111) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-skladanie-lusterek-automatycznie-zamknieciu-samochodu-162853/index6.html#post3439578
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Proszę bardzo kolego:
-
Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych w A4 B6
Najlepiej chyba uderzać do domin79
-
A4 B7 S-Line ma fabrycznie lusterka fotochromowe czy nie?
Szukaj na alledrogo, nawet całe lusterka spokojnie dorwiesz za 300PLN.
-
A4 B7 S-Line ma fabrycznie lusterka fotochromowe czy nie?
Nie jestem pewny czy z B8 pasują Co do luster to łatwo poznać fotochromy, możesz wrzucić jak masz jakieś zdjęcie ale generalnie fotochromy mają wokoło szkla ramkę czarną lub przezroczystą ok 0,5cm.
-
A4 B7 S-Line ma fabrycznie lusterka fotochromowe czy nie?
To jest akurat raczej dodatkowa rzecz przy konfiguracji, na pewno nie każdy s-line ma fotochromy. Ale czy to ważne czy miałeś czy nie? Ważne, że jest okazja żeby były
-
Swap FWD 2.0 TDI na Quattro
- Swap FWD 2.0 TDI na Quattro
Witam Pytanie do rezaczy nad rezaczami. Załóżmy czysto hipotetycznie, że mam dwie A4 B7 2.0TDI, jedna jest FWD a druga Quattro. 1. Jest możliwość zamiany napędów w tych furach? 2. Jakie byłyby koszty? 3. Podłogi są takie same czy trzeba ciąć FWD?- Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Dzięki Mało bubla nie łyknąłem.- Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Jest jakaś różnica pomiędzy modułem 8E0959760 a 8E0959760A ? Nada się ten z końcówką A ?- Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Z tego co się orientuję to domin79 bawi się w takie rzeczy i jest spod wawy- Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
Mam ale kompletne- Poszukiwany lakiernik
Up. Ja też potrzebuję polecenia.- Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Mam ziomka który ma kierę multi z B6 i planuje założyć multi z B7. Kupił kierę B7 z poduchą i okablowaniem poduchy. Co mu jeszcze potrzeba? Zakładam, że ma któryś z modułów J, L, M, N, P bo ma już multi. Ale pytanie czy do kiery B7 to wystarczy?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Rozmawiałem z dwoma osobami które to zrobiły i według ich różnica jest zauważalna. Swap na 320 to juz sporo większy koszt bo i przydałoby się fele wymieniać wtedy. Do tego jeszcze dołożyłbym w przyszłości tył z 245 na 255 albo 288- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie chciałbym przerywać zażartej dyskusji ale powiecie mi czy przy swapie przód 288 -> 312 wystarczy wymienić jarzma + tarcze + klocki, reszta zostaje?- Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
:hi:- Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Jeszcze nie zdążyłem u siebie zrobić wiązki z elektryką foteli, ale wydaje mi się, że po zdjęciu osłony pod kierownicą jest osamotniony bezpiecznik do elektryki foteli. To gdzieś zasłyszane, więc mógłby to potwierdzić fachur jakiś.- Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Zajrzyj do bezpieczników, pewnie tam coś padło.- Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Podane są tutaj numery osłon silnika. A podszybie? Narazie znalazłem tylko osłonę akumulatora 8E1 819 422 Te same osłony podejdą do B7 Disel 2.0? Gdzie mogę znaleźć te osłony w etce? (interesuje mnie nr grupy i nr zdjęcia)- Zabudowa przestrzeni silnika - osłony
Muchas gracias amigo- Zabudowa przestrzeni silnika - osłony
Mam problem ze znalezieniem w etce numerów osłon na silnik. Tu jest podobny wątek (http://a4-klub.pl/nadwozie-14/all-b7-zabudowac-podszybie-b7-120351/), ale zamknięty. Osłonę akumulatora znalazłem na allegro ale niestety po nazwie resztę osłon znaleźć.- jak przerobic schowek na klimatyzowany Prosze o POMOC
No minusem podstawowym lodówki w schowku jest kompletny brak miejsca na inne grat. A zakładam że aż takiej tragedii nie ma z tym chłodzeniem w porównaniu do klimatyzowanego, co? Jeśli chodzi o lodówkę w bagażniku to dobre rozwiązanie ale kto wozi lodówkę codziennie? A przecież o takie zastosowanie nam tu chodzi. To nie jest biwakowa lodówa. - Swap FWD 2.0 TDI na Quattro