Treść opublikowana przez worm87
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
Mariusz powiesz coś więcej o tej swojej instalacji. Jakiś link co to dokładnie jest, ile siana Cię to kosztówało, sam to montowałeś czy trzeba specjalistę?
-
Rodzaje paneli klimatronic w A4 B6 i B7
Klimatronik B7 8E0 820 043 BR - 2 DIN z grzanymi fotelami + czujnik jakosci powietrza (ale temp min nie wiem jaka, można to sprawdzić?)
-
Webasto oryginał Audi czy zewnętrzny system?
Witam Moje pytanie na dziś brzmi: Czy warto rozważać montaż webasto uniwersalnego? Z tego co się zdążyłem zorientować to co do oryginału: + możliwość konfiguracji z FISa (a więc, żadnych dodatkowych paneli) + przy uszkodzeniu oczywiśćie możliość diagnozy poprzez VAG (kody błędów) + nie ma to jak dedykowany system - dostępność części zamiennych (przede wszystkim pilota) - ceny części zamiennych - podobno w wersji B6/B7 niezbyt udane - duża awaryjność Sam nie mam webasto więc teoretyzuję, ale może Wy coś mądrego podpowiecie
-
[TDI PD] Wymiana oleju i filtrów
Pany, mam pytanie. Może głupie, ale istotne. Przy zakładaniu filtra pyłkowego w którą stronę jest kierunek powietrza (na filtrze mam strzałki). Rozumiem, że od dołu w górę? bo gdzieś przeczytałem że w dół... A jednak strzałki w dół...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Prośba o dopisanie mojego silnika, kod BRF (z DPF), norma 507, czyli grupa druga. Czy była wersja z DPF nie wiem. Z tego co patrzę zaczynam siedzieć w temacie to rzadko spotykana wersja.
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Mi szkoda drugi kupować bo jeden mam i hula jak trzeba a drugi awaryjny jest skopany, więc może pogrzebie trochę. Raczej sytuacji nie pogorszę
-
Gaśnica
Czyli kolejny argument za gaśnicą w bagażniku. Strach pomyśleć co by było jakby była pod nogami.
-
Gaśnica
Znalazłem!! ---------- Post dopisany at 13:00 ---------- Poprzedni post napisany at 12:58 ---------- Ale to tak jak pisałem, trzeba nie mieć schowków.
-
Gaśnica
Grzesiek, to nawet chyba we wsiadaniu przeszkadza, nie wspomne o wygodzie w czasie jazdy.
-
Gaśnica
Niby ładnie pięknie o ile ktoś nie ma schowków pod fotelami przednimi. Jest w etce jakiś dedykowany uchwyt do gaśnicy, ale już gdzie to ma być umieszczone nie napisali
-
[B6 BDH] Szary Myszor Andy'ego - resurrection
Ja miałem 3 różne telefony z Androidem (HTC, 2xPentagram) i też bez problemu czytało kontakty. Problem jest tylko z polskimi znakami w nazwach.
-
Gaśnica
Ostatnio przeglądają etke natrafiłem na coś takiego Czyli pudełko na gaśnicę. Gdzie to miałoby być umieszczane? Gdzie Wy wozicie gaśnicę?
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Kozacko, dzięki wielkie Sławek tego właśnie szukałem
-
zasieg pilota-problem rozwiązany
Wymieniałeś kluczyk, czy grzebałeś coś w środku? Nie orientujecie się czy można znaleźć gdzieś instrukcję jak rozebrać kluczyk, bo nie mogę znaleźć (Oczywiście nie mam na myśli wymiany baterii, tylko kluczyk na części pierwsze)
-
Strefa Śmiechu
Dla wszystkich amatorów obniżania podwozia :-)
-
Montaż osłon komory silnika A4 B6/B7
Sa na allegro w dobrej cenie duza 79 mala 39 Z tego co się orientuję to są zamienniki a nie orginały.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Ja wyminiałem fotele na takie w których w ogóle nie było kostki czarnej (a wcześniej miałem). Podpiąłem VAG, skasowałem błąd Airbag i już nigdy więcej się nie pojawił.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Ja musiałem skasować błąd vagiem
-
RNS-E Rozładowuje akumulator
Było fabrycznie. W samym rns-e też nic nie grzebałem. Jedyny problem jaki mam to napęd nie chce mi czytać map, ale to raczej nie ma związku. ---------- Post dopisany 29-10-2013 at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany 27-10-2013 at 18:00 ---------- Jakieś sugestie?
-
RNS-E Rozładowuje akumulator
Z tel pobiera 0.3A. Znajomy elektryk powiedział, ze możliwe jest to, że tel jest zależny od rns-e, np czeka na jego uspienie. I jak dojde z tym rns-e co jest nie tak to problem tel powinien zniknąć.
-
RNS-E Rozładowuje akumulator
Pany mam podobny problem. Po ok 5 min zostaje mi 2,3A !! Po wypieciu rns-e i bezoiecznika od tel wszystko sie stabilizuje. Podejrzewam, że akurat tel to poboczna sprawa. Jak się zabrać za to rns-e? Ewentualnie poleccie jakiegoś speca w wawie lub lublinie. Rns-e mam fabryczne, jedyne co dolozylem to lewy zewnętrzny fotochrom. Z kodowania robiłem jedynie adaptację kluczyka.
-
Instalacja modułu pamięci ustawień fotela kierowcy i lusterek
Albo oba albo żadne. Pozycja joystica nr 4. Rozkładanie następuje przy przekręceniu na dowolną inną.
-
[B6 BDH] Szary Myszor Andy'ego - resurrection
Dzięki, na razie mam punkt zaczepienia. Będę nad tym pracował dopiero w kolejny weekend i wtedy może będę jeszcze się zgłaszał. Jak narazie, dzięki ---------- Post dopisany 09-10-2013 at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2013 at 19:01 ---------- Długo mi to zajęło ale znalazłem w końcu czas i udało mi się ogarnąć fotochrom zewnętrzny na razie tylko lewy. Wszystko narazie jest zrobione jak w orginale wg schematu, przechodzi też przez sterownik w drzwiach. Teraz mam największą rozkminę jak pociągnąć właśnie te dwa kable do lusterka pasażera. Muszę wyjść z pomarańczowej kostki która jest obok lewej stopy w czasie jazdy. Pisałeś, że puściłeś to pod deską. Możesz to troche dokładniej opisać?
-
Automatyczne składanie lusterek po zamknięciu w Audi A4 B6
Jeśli chodzi o sam montaż to nie ma żadnej różnicy pomiędzy b6 i b7
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
Gracias senior Czyli już tylko czekać aż się tarcze zetrą i kupować nowy komplecik do tego Rozumiem, że chodzi o Ferodo Sport + Otto Zimmerman Sport?