Treść opublikowana przez Mateos109
-
Akcja serwisowwa Audi
wie ktos może jak sie ma ta akcja do regenerowanych pompowtrysków? czy tez sa uwzgledniane czy raczej nie, bo bylo juz cos w nich kombinowane. chociaz po numerach wtrysków nadaja sie do wymiany poniewaz to te wadliwe. Miał ktoś podobny przypadek?
-
Akcja serwisowwa Audi
ja mam własnie ten model slinika 2.0 TDI 170 km BRD 2006 i powiedziano mi ze moje auto nie jest objęte ta akcja, wiec czort wie o co w tym wszystkim chodzi
-
[b7 bpw] Kontrolka świec, brak mocy
kolego miałem to samo i poszla mi puszka czy gruszka podciśnienia ona jest gdzieś przy turbie i była dziurawa koszt 58zł w ASO
-
Drgania na biegu jałowym
ja jestem umówiony u mechanika na 4 listopada, podejrzenia padaja na wtryski (wynik z hamowni 155km bez DPF-a), lub ewentualnie turbo, bo EGR mam nowy, przeplywomierz dobry, Cisnienie oleju ok, bede cos wiecej wiedział po 4 listopada to dam znac Pozrd.
-
Drgania na biegu jałowym
no kolego mam ten sam problem co Ty, i też juz brakuje mi pomysłów
-
regeneracja 4 wtrysku - po 2 miesiącach te same parametry co przed regeneracją
mam pytanie gdzie mozna w okolicach małopolski zregenerować wtryski Brd
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
ok wielkie dzięki biore sie do działania
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
moje audi jest od 2 lat a Polsce, możesz kolego udzielić jakiś konkretnych informacji odnoście tego przepisania auto, mianowicie gdzie to zrobic, i co trzeba mieć z góry dzieki
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
Takie jak Ty kolego BRD, ewentualnie gdzie najlepiej kupic (zamówić) pompowtryski, w serwisie czy gdzies w necie np allegro?
-
Akcja serwisowa wymiany PD Siemens w 2.0 TDI BRD 170 KM
Witam, mam pytanie jak to jest z tą akcja wymiany pompek. jak dzwoniłem do ASO 2 tyg temu to powiedzieli mi, że niestety mój samochód nie jest zgłoszony(przypisany) do danej akcji objętej wymiana pompek siemensa. Wie ktoś może czy jest taka możliwośc że z biegiem czasu zostanie zgłoszone może Audi do tej akcji, czy juz nie ma co na to liczyć i samemu wymienić. Pozdrawaim
-
Migająca kontrolka świec żarowych
zawór N75 byl wymieniony i dwa przewody od turba ale niestety to nie pomogło i problem cały czas sie powtarza, przebieg 169 tys ---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:07 ---------- w Mielcu i było jeszcze raz sprawdzane i ponoc na 100 % jest dobre
-
Migająca kontrolka świec żarowych
witam pisze z kolejnym problemem mam audi a4 2.0 tdi 170 km z 2006r i od pewnego czasu jak dodaje gazu zaczyna mi mrugać kontrolka od swiec zarowych i auto slabnie podlaczylem pod kompa i za duze cisnienie turbiny co z tym zrobic prosze o pomoc, dodam ze tubro po regeneracji,