Treść opublikowana przez tomcioo18
-
[b5ADR] avant by mloody (-40+17",bixy,polift,USA,NAVI)
dobre fele nie są złe
-
poduszki w fotelach
musze sprawdzić bo mogą kiedyś wystrzelić
-
Windows 8 - z czym to sie je?
ja wole 7 ale moze kiedys spróbuje 8
-
Solidarna Polska chce odbierać auta pijanym kierowcom i upubliczniać ich wizerunki
Popieram piłes nie jedź wypij jedź dalej a poważnie jestem za moze czesc osób pomyśli
-
[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE
srebrna strzała ale spoko
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
spoko tez chce takie
-
co to za wąż?
mam ten przewód jak cos pisz na pw
-
Koszt uszczelnienia miski olejowej
brat dał za passata 1000
-
Nie można włączyć samochodu
miałem coś podobnego ale palił przy 100obrotach musiałem gazować do 2tys by pociągnął i wtedy ok
-
nr.lakieru z nr vin? da sie odczytac?
ja odczytałem w bagażniku kod zapasem
-
[Audi A4 B5 AJM] Moja wierna suczka... :D
Stary kondon tygrysa za***iste
-
[ALL] Naprawa fotela kierowcy
a czy mozna kupic materiał na fotel jesli tak to gdzie ??
-
oświetlenie tablicy rejestracyjnej - problem ze znalezieniem części
ja mam odezwi sie na pw
-
Chłodnica 1.8 miedź czy aluminium
Z jakiego materiału jest Chłodnica 1.8 miedź czy aluminium a moze coś innego?? A drugie pytanie czy ktoś kupi używaną w pełni sprawną chłodnice ??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Śląsk wita
-
kierownica czy ona była standardowa ??
-
demontaż szyberdachu
musze zdemontować szyberdach w audi. zdjołem tapicerke i reszte. mam tylko problem w rogach sa takie białe zaślepki. czy mam je zdjąc by odczepic przewody a poźniej tylko odkręcić śrubki czy coś jeszcze ??
-
wzmocnienie czołowe 1.6 a 1.8
czy wzmocnienie czołowe w 1.6 a w 1.8 sa takie same
-
silnik kompletny co sie w nim znajduje ???
Mam pytanie odnośnie tego co znajduje sie w kompletnym silniku. Chce sprzedać silnik z osprzętem ale co tam sje oprocz silnika ?? bo nie wiem co mam zostawić silnik 1.8 bez turbo
-
Co to jest ???
-
Demontaż wzcocnienia pasa czołowego 1.8
mozecie mi wutłumaczyć ale krok po kroku jak wymontować pas przeni cały z chłodnica i reszta. światła i zderzak błotniki wymontowane
-
Osłony słupków tylnych demontaż
mam pytanie jak zdemontować osłone słupków tylnych takich trojkatnych sa w nich lapki jak wyciagne kanape to pójdzie juz bez problemu ??
-
Wymiana amortyzatorów co dalej
ale ja nie składam demontuje i sprzedaje na czesci
-
Wymiana amortyzatorów co dalej
Musze zdemontować amortyzatory(demontuje całe auto). Samochód stoi w garażu z kanałem jak zdemontuje amortyzatory to czy nie bede miał problemu poźniej z demontażem reszty półośki, tarcze itp