Treść opublikowana przez tomcioo18
-
Drogie czesci z wnetrza
-
jak wysyłacie felgi
własnie bo chciałem wysłac na poczcie i ważą 31kg a poczta wysyłka do 30:kwasny:
-
Przekładka silnika
ja może będę rozkręcał swoj 1.8 chyba ze ktoś się po niego zgłosi
-
Problem z abs
a ja myślałem ze to sterownik ABSu
-
wzmocnienie czołowe 1.6 a 1.8
Dzięki
-
jak wysyłacie felgi
a może podasz cene ??
-
Drogie czesci z wnetrza
no niestety nie i w dodatku zniszczone
-
Drogie czesci z wnetrza
jakie sa najdroższe czesci z wnetrza A4 B5 ??
-
co to jest?
a czy to mozna wymienić ??
-
jak wysyłacie felgi
jak wysyłacie felgi kurierem poczty czy mozer jakies inne patenty
-
instalacja elektryczna co z nia zrobic
co zrobic z instalacja z demontażu audi dzielić na czesci czy moze czekać jak ktos sie zgłosi ??
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
moze tez wpadnę na zapoznanie
-
Szarpie przy ruszaniu - ponowny problem
mialem cos podobnego i wtedy kosztowało mnie to dość sporo
-
Pytanko o swiatlo w kabinie
a u mnie dopiero po otwarciu drzwi
-
Grzechocze przy ruszaniu
konieczna wizyta u mechanika
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Kto wyjaśni do jakiego modelu to pasuje !!!!
zgadza sie A4 polifcie
-
Skrzywiona kierownica
mam to samo tylko w golfie
-
Lewe przednie koło skrzypi.
mam to samo u siebie
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
ja w A4 mam 160tys
-
Ile pali Wam gazu?
jak miałem tico to była jazda 5litrów gazu
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8
też takie miałem a teraz tylko czesci z niego sa
-
[B5 2.8] Sedan
fajny silniczek
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
też takie miałem a teraz tylko czesci z niego sa
-
[B5 AFN] + 0.216, Turbo AWX + Chipsy KW 17" sedan quattro
też bym chętnie oddał lampy ale cena mnie interesuje