Treść opublikowana przez kudalty66
-
Prośba o ocenę logów
wrzuc normalnie przez vaglogi
-
prosze o pomoc regenerowac Vp44 wraz z sterownik czy bez niego
kolega kaczor od razu z grubej rury,. nie każde 2.5 v6 to padaka najczesciej są problemy spowodowane niewiedzą, na zaciąg się tych silników ani innych nie odpala!!!!!!!1 1300 za regenerację jak sterownik jest ok, to za drogo, max 500 zmien mechanika,. w jaki sposób zregeneruje sterownik skoro jest dobry???
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
czesc nowy właściciel miał się tu odezwać, może niedługo zawita,. narazie ma problemy ze słabymi hamulcami, Artur uwazaj bo go namówisz, hehe
-
SPOTY RADOMSKIE
halo, cisza, pozdrawiam, spocimy coś kiedyś, mcm kiedy bedziesz w PL
-
SPOTY RADOMSKIE
siemano MCM ogarnąłęś moto??? a spota to musimy zdziałać, nowy użytkownik mojego klekota też chce zawitać,. ktoś na Bukowinę jedzie???
-
SPOTY RADOMSKIE
dzień dobry Pany
-
Audi TTS S-tronic 8J
widzisz jak wiesz, jeszcze za młody, pozdrawiam
-
Audi TTS S-tronic 8J
Michał gratulacje, fajne autko,. ale chyba za młody na takie jestem , hehe
-
SPOTY RADOMSKIE
streetrace i to jest konkretna odpowiedź, dużo jednak zależy od budżetu którym się dysponuje, w każdym razie, chętnie się przewiozę z boku,. tak nawiasem pozdrawiam, dawno nikogo nie widziałem,. ja swoje b5 też sprzedałem ale zostało w Radomiu, jeżdźę sprinterem białym życzę wszystkim zdrowia na nowy rok, i spełnienia marzeń,.
-
SPOTY RADOMSKIE
halo, co tu taki spokój i cisza
-
SPOTY RADOMSKIE
czesc, co do lanosa to wiele napisane,. wiecej pisz pw, co chciałbys wiedziec wyposażenia brak, silnik 1.4 8v, mpi z sekwencją, ok 220 przelotu, chodzi na 5/40 ,głowaica robiona kompletnie, rozrząd ma 10 tys, hamulce przód też,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
czy jest coś o czym niewiem???
-
SPOTY RADOMSKIE
raczej będe, z może i wczesniej, zapierdol miałem, do 20 robimy,.
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
w niedługim czasie Ci wyśle, spoko, widze że bezrobocie cie dopadło, hehe,. jak widzisz u mnie zmiany, zmiany,. Artur, akurat ty wiesz dokładnie że to jest taka choroba z której wyleczyc sie nie da,. obsługiwac każdy trzeba, jeden drożej inny taniej,. Ty jakos na 1.9 swapy i takie bajery nie dałes sie namówić , wieć dlaczego anmawiasz mnie, ja mówie stanowcze nie,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Pany kupiłem żonie inne wozidło,. niedługo pod młotek idzie Lanos, wiem wiem to tylko lanos, ale tam niema sie co zepsuć za 50 zł ok 270 km sie robi,. 2000 1.4 8 v opla, sekwencja 3 letnia, głowica, uszczelnaicze, rozrząd zrobione, chodzi na syntetyku, hamulce zmienione od astry na wentylowane, wszystko nowe ferodo,. wyposażenia brak, koła i silnik, biały bez rdzy z rysą na boku,. lampy przód in pro dymione,. może ktoś szuka dobrego wozidła za niewiele kasy za około miesiąc. piszcie dzwoncie,
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
no tak no tak, tylko taka korekta i graty kosztuje mnogo kasy,. chyba się starzeje, chce gotowca, ewentualnie tylko program,. zresztą czasu na dłubanie nie mam,. żonie kupiłem civica 1.6 v tec, 2003, jakoś jedzie, lanos pod młotek, nie chce kto,1.4 8 v , sekwencja na pokładzie, kolor biały bez rdzy
-
Regulacja kąta wtrysku
zrób logi,. wtrysk sterujący podczas pracy an jałowym sprawny w 004 grupie w engine pokazuje wartość inną niż 0 w 3 kolumnie,.
-
2.5 AKN Wałki od innych silników
możesz spokojnie nowy typ, jak dasz swoje wtryski i cały osprzet bedzie hulac,. tylko nowej generacji kosztuje inaczej, i równiez ważny jest stan wałków, bo lubia pękać, w starych sie wycierają
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
nie rozumiem cię arturku, czym był zgrzeszył, kupując 1.9 czy go nie kupując,. ja teraz mam firmowe 4 gary, albo caddy albo sprintera 2.2 , 4 gary wierz mi mam dosyć, na weekendowe wypady w moim przypadku tylko 6 garów i do tego szybkie i mocne,.
-
SPOTY RADOMSKIE
streetrace, a co tak szybko, kupujesz vana???
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
4 cylindry sa dla dzieci,.. nie brzmia i nie jadą,.
-
SPOTY RADOMSKIE
przecież o nie pytałeś, a są inne??? wielkanocne jeszcze chyba że masz wszystkich swietych na mysli,. jeszcze mnie ganiaja po Polsce, bo jak widzisz na parkingach mnóstwo się tego buduje,.
-
Regulacja kąta wtrysku
może zakres reguacji na fasolkach nie wyrabia i trzeba o ząbek pasek przestawić,. błędów niema, wtrysk sterujący jest sprawny??
-
2.5 AKN Wałki od innych silników
nowe wałki tylko do nowej głowicy nowego typu,. koszt kupienia dwóch głowic nowego typu to jak koszt drugiego silnika , możesz kupic nowszy silnik ale zamontowac stary osprzęt,. albo cały zdrowy silnik starej generacji, z dobrymi wałkami,.
-
SPOTY RADOMSKIE
Moskal, nie robiłem uszczelki, pasek przeskoczył ale silnik ocalał, nowy rozrząd załozyłem,. sprawny sprzedałem,. MCM jest szansa że koło świąt coś się wyklaruje, narazie urwanie gwizdka,. a jakie auto teraz, narazie żadne, nie używam dlatego też sprzedałem, plany na s4 b5 i wreszcie w Q, żonie zostawiłem honde civic 2002 1.6 v tec 5 d, Biały Lanos bedzie do sprzedania, 1.4 8v, z sekwencją bez rdzy,.może ktoś szuka oszczedne wozidło,. Jarek, a ta praca co oferujesz to dlaczego sam jej nie weźmiesz i nie wrócisz do nas, 4 ever