Treść opublikowana przez mlody67
-
[ALL] Kiedy zmieniacie opony na zimowe ?
zgadzam się, jak się będziecie bawić w zimę na letnich to coraz bardziej będą potem gnębić kontrolami.
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
wrzuci wrzuci jak zrozumie, że trzeba nie tylko pomagać ale nieraz dać sobie pomóc.
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
Kto zna jego dane- niech znajdzie numer bankowy przez google:)
-
Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
dawaj chłopak konto- dzisiaj Tobie pomogą jutro Ty pomożesz. Bardzo mi się podoba jak wasz klub działa.
-
Telewizor Led z sharpa jaki kupić
rozumiem że telewizor do 4000 tysięcy zł. Zobacz sobie to: SAMSUNG UE46D5500 i Philips 46PFL5507H, poza tym bardzo często spotyka się opinie że warto iść w nowe technologię bo telewizory mają lepszą jakość: ponoć warto brać telewizor z 3d nawet jak 3d się nie ogląda- trudno mi jednak odnieść się do tej opinii. Sam kupowałem teraz tv ale 42 calowy.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
chętnie kupię tą a3 w cenie takiej jak za nią zapłaciłeś
-
Audi A4 Sticker Bomb
Część zdjęć nie działa... Naklejki naprawdę nie są już dzisiaj modne, ale przecież trzeba w aucie dobrze się czuć i zrobić sobie go tak jak nam się podoba.
-
[ALL B5] Moja nowa Niebieska Slicznotka:)
Przyłączam się do pytania.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Nie doczytałem:P na auto nie narzekaj, że źle kupiłeś. Przynajmniej miałeś okazje się zżyć
-
Kto z was się ściga swoim audi?
Jak w temacie.
-
Kibice żużla
Przynajmniej na żużlu da się coś oglądać nie to co na pilce nosznej:P
-
Telewizor Led z sharpa jaki kupić
Niestety ja do sharpa się nie mogę przekonać, te modele które podałeś dość kiepsko wg mnie wypadają w testach. Pierwsze pytanie: czy odległość z której będzie się oglądało tv jest wystarczająca dla 46 cali?
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Koledzy temat się tak bardzo rozrósł, że proponuję tworzyć nowe w kwestii określonych problemów. "Ja proponuje Tobie zapoznać się z regulaminem."
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tylko że ruszaliśmy z ronda i ja szybciej ruszyłem bo byłem pierwszy W takim razie to nie była kreska Musiałem mieć jakieś szanse Trzeba było na czerwonym ruszyć
-
Przerobka anglika na wersje europejska
Samemu robić przekładkę to troszkę jest zabawy i z rejestracją teraz takiego auta też różnie bywa.
-
Kibice żużla
będziesz miał darmowe bilety w strefie vip jak mu się uda:P
-
Kibice żużla
Może za rok się uda, bo z tego co czytałem Tomek się w ogóle na emeryturę nie wybiera jeszcze szybko:)
-
Telewizor Led z sharpa jaki kupić
Jeżeli mogę spytać, to dlaczego akurat sharp? Wg mnie w takich pieniądzach uda się Tobie znaleźć dużo lepsze modele. Napisz jakie masz wymagania to pewnie więcej osób pomoże.
-
Pytanie o grzanie silnika
Zgadzam się, niestety to standard.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich audimaniaków:)