Treść opublikowana przez deny_yn
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
Eee myślałem, że może zderzak ze spryskami masz na sprzedanie
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
Dokładnie ten kolor a czemu pytasz ??
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
Tak pany wkońcu zrobiony wolny przelot z kwasówki 2,5" brzmi całkiem całkiem i nawet lepiej przyśpiesza ---------- Post dopisany 16-10-2013 at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 22:29 ---------- Małe nieszczęście nie dawno urwany zderzak Jakoś udało sie go spowrotem przymocować ale trzeba szukać za nie długo innego najlepiej z pryskami już Po trzech tygodniach oczekiwania na folię wkońcu zrobiłem obrysy USA dzięki kaFFar za szablon
- A3 8L - fajgi
-
Grill Podróba czy oryginał?
Masz ty leniu http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb-isia-oooo-258158/index2.html
-
Grill Podróba czy oryginał?
zobacz sobie w moim wątku mam tam kilka zdjęc
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
no grill ori nie jest ale jakosciowo nie najgorszy i fajnie sie prezentuje panowie a macie ktos wzór na kierunki usa bo tylne już ogarnąłem tylko te przednie takie nudne
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
Coś tam staram sie modzić w przyszłym tygodniu będzie wolny przelot z 2,5" , w garażu czeka klapa usa i zderzak od esy i brakuje jeszcze jednej reczy i autko idzie do malowania Od wiosny jeżdżę na tym gwincie i jak dotychczas wszystko w porządku nie mierzyłem nigdy ile do ziemi
-
Grill Podróba czy oryginał?
mam w swojej założony już od jakiegoś czasu i wszystko z nim wporządku
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
powiem Ci, że chciałem go wziąsc i od razu sprzedać a ja w zeszłym tygodniu też na allegro dorwałem do swojego sedana esowski zderzak za 80 zł haha
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
jeśli to ten sam co myśle to dobra cena za niego była
-
[B5 AFN++] Vulkanschwarz AVANT by Radim
na allegro go dorwałeś ?
-
[B5 ADR] Audi A4 B5 by Egon
Ładnie jest i fajna golfizna
-
[ B5 AFN++ ] Czarnulka na mercach
dobra fela, ładnie sie czarnula prezentuje
-
Czy będzie pasował zderzak...
dobra spoko dzięki za "oświecenie"
-
Granatowe rodzine wozid*psko :) 18',SS,Bose
super sie ta felga prezentuje
-
Czy będzie pasował zderzak...
Panowie potrzebuje na szybko odpowiedzi czy zderzak tylni z avanta podejdzie do sedana bez problemów czy jednak sie różnią jak to wszystko wygląda??
-
A4 B5 Us'a By majkel Sprzedaz
och michał michał zdecyduj sie wkońcu
-
Przeróbka zderzaka:)
Bardzo fajnie Ci to wyszło
-
A4 B5 Us'a By majkel Sprzedaz
jest z kogo brać przykład ślicznotka eej ale jeszcze mnie nie przewiozłeś
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Widziałem wczoraj i w sobotę pięknie sie prezentuje tylko Ciebie nie mogłem sie doszukać zresztą często widuje na żywo bo z okolicy
-
[B5 Afn] Avant Oem+ Daily By Kraver [Rs6]
super sie prezentuje
-
Grill ala RS4
nie da sie w tym "rsie" jest na stałe
-
[B5 AEB] SedANowe USA by deny
koła na sprzedaż są a gleben z tyłu jest tak, że pół opony jest schowanej w nadkolu tylko akurat do zdjęć jakoś niefortunnie stanąłem
-
[ALL B5] Granatowa A4 B5
Tego raczej nie podkręcisz