Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

deny_yn

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez deny_yn

  1. Eee myślałem, że może zderzak ze spryskami masz na sprzedanie
  2. Dokładnie ten kolor a czemu pytasz ??
  3. Tak pany wkońcu zrobiony wolny przelot z kwasówki 2,5" brzmi całkiem całkiem i nawet lepiej przyśpiesza ---------- Post dopisany 16-10-2013 at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany 03-10-2013 at 22:29 ---------- Małe nieszczęście nie dawno urwany zderzak Jakoś udało sie go spowrotem przymocować ale trzeba szukać za nie długo innego najlepiej z pryskami już Po trzech tygodniach oczekiwania na folię wkońcu zrobiłem obrysy USA dzięki kaFFar za szablon
  4. deny_yn odpowiedział(a) na fajgi temat w Audi A3/S3/RS3
    Ładniutka sztuka
  5. Masz ty leniu http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb-isia-oooo-258158/index2.html
  6. zobacz sobie w moim wątku mam tam kilka zdjęc
  7. no grill ori nie jest ale jakosciowo nie najgorszy i fajnie sie prezentuje panowie a macie ktos wzór na kierunki usa bo tylne już ogarnąłem tylko te przednie takie nudne
  8. Coś tam staram sie modzić w przyszłym tygodniu będzie wolny przelot z 2,5" , w garażu czeka klapa usa i zderzak od esy i brakuje jeszcze jednej reczy i autko idzie do malowania Od wiosny jeżdżę na tym gwincie i jak dotychczas wszystko w porządku nie mierzyłem nigdy ile do ziemi
  9. mam w swojej założony już od jakiegoś czasu i wszystko z nim wporządku
  10. powiem Ci, że chciałem go wziąsc i od razu sprzedać a ja w zeszłym tygodniu też na allegro dorwałem do swojego sedana esowski zderzak za 80 zł haha
  11. jeśli to ten sam co myśle to dobra cena za niego była
  12. na allegro go dorwałeś ?
  13. Ładnie jest i fajna golfizna
  14. dobra fela, ładnie sie czarnula prezentuje
  15. dobra spoko dzięki za "oświecenie"
  16. super sie ta felga prezentuje
  17. Panowie potrzebuje na szybko odpowiedzi czy zderzak tylni z avanta podejdzie do sedana bez problemów czy jednak sie różnią jak to wszystko wygląda??
  18. och michał michał zdecyduj sie wkońcu
  19. deny_yn odpowiedział(a) na Kali89 temat w Audi A4 B5
    Bardzo fajnie Ci to wyszło
  20. jest z kogo brać przykład ślicznotka eej ale jeszcze mnie nie przewiozłeś
  21. Widziałem wczoraj i w sobotę pięknie sie prezentuje tylko Ciebie nie mogłem sie doszukać zresztą często widuje na żywo bo z okolicy
  22. super sie prezentuje
  23. deny_yn odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    nie da sie w tym "rsie" jest na stałe
  24. koła na sprzedaż są a gleben z tyłu jest tak, że pół opony jest schowanej w nadkolu tylko akurat do zdjęć jakoś niefortunnie stanąłem
  25. Tego raczej nie podkręcisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.