Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wandej

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Wandej

  1. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    tylko cały element 8E0881891A Drogo?Tapnięte z SGS5 Top gear nowe oglądali? Ostry początek w australii:kox: continentalem GT po polu:decayed: Tapnięte z SGS5
  2. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Teraz Ci jebne riposte nad ripostami...2.5tdi:bag: Tapnięte z SGS5
  3. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol a drut idzie sam dokupić do foteli? Tapnięte z SGS5
  4. tył nie sa elektryczne przeciez zaciski
  5. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A Ty na uj się wcinasz? Lać?Tapnięte z SGS5
  6. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Napisz do Bieluna to podejdzie bo ma blisko. Oczywiście jak kluczyków nie zgubi:decayed:Tapnięte z SGS5
  7. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Linearny? Gdzie to wyczytales?i się wydaje ze są progresywne Tapnięte z SGS5 Na stronie eibach piszą ze progresywne. Skąd masz takie info? Tapnięte z SGS5
  8. Tapatalk:facepalm: Tapnięte z SGS5
  9. Gość normalnie pyta to mu ciśniesz debilizmem... ogarnij się jako użytkownik 2.7 który może się wypowiedzieć na temat Tapnięte z SGS5
  10. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Prokit masz -30 i -35 p/t a sportline masz -45 -50 p/t i na pewno będą bardziej komfortowe. Prokit to 560zl bodajże za nowki i sportline maks 600zl Tapnięte z SGS5
  11. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Turzol nie bierz h&r chyba ze gwint. Twarde okrutnie i tył skacze jak zaba Tapnięte z SGS5
  12. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Prawda jest taka że każdy z nas zna swoje auto od podstaw i przy sprzedaży sporo wad można ukryć(nie poinformować o nich kupującego). I nie piję do tematu esy tylko tego co Armi pisze Moje auto miało uderzenie w tył prawy w niemczech i każdego kto pyta informuje o tym. Kupiłem je sam ze świadomością że nic się nie stało z konstrukcją auta i śmigam już 6 lat i żadnych kwiatków nie ma
  13. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Mało klienteli widocznie było w "błękitnej ostrydze":decayed:Tapnięte z SGS5
  14. Nie. Czysty. Tym bardziej jestem zaskoczony
  15. jaki fon?Wysłane z taboreta G3 S5. Wkórza mnie np to że jak rozmawiam przełącza mi się cały czas coś na ekranie. Ustawienia się zmieniają. Ostatnio np ustawiło mi się automatycznie odrzucanie połączen A zawiesza się przeokrutnie. Do tego na nowym andku nie wiem czy można ustawić że widać na zablokowanym ekranie jakieś powiadomienia. Czy ma się np sms czy coś. Mam goły ekran tylko z godziną na górze i zasięgiem a powiadomien na górnym pasku brak Na andku z początkiem 4 był to zupełnie inny telefon bez zacinania i wkórzania. Tylko go ładnie pod siebie personalizowałem a tutaj takie kwiatki
  16. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Klekniecie we dwoch nie ma problemu:decayed: Tapnięte z SGS5
  17. Ostatnio cwiara sprawdzał jaki jego szef ma zniżki na ferodo i się zdziwił mocno:decayed: Tapnięte z SGS5
  18. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    E tam Przecież musi być to pełen syntetyk 75w90. Sporo sprzedałem tego oleju do dyfrów i śmiga
  19. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A skrzynie i dyfer z jednego auta? Tapnięte z SGS5
  20. Pany da jakoś radę usprawnić andka 5.0? Wykończy mnie to oprogramowanie Z zajebistego telefonu zrobił się wkórwiający złom
  21. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    75w90 motulTapnięte z SGS5
  22. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Będzie a czego się spodziewasz? Tapnięte z SGS5
  23. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :bag: Bez sutej gleby to co to za prodżekt gleba będzie tylko bez przesady , żebym mógł z domu wyjechać A nie z dołu? Mordo a jakie to fele? RS4 B7? To chyba jedyne na które mógłbym zamienić rotory Ale spasować je ciężko bez gwintu
  24. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :bag: Bez sutej gleby to co to za prodżekt
  25. Wandej odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dzisiaj chcesz zebym wysłał?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.