Treść opublikowana przez Wandej
-
B6 DIVISION
tylko cały element 8E0881891A Drogo?Tapnięte z SGS5 Top gear nowe oglądali? Ostry początek w australii:kox: continentalem GT po polu:decayed: Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Teraz Ci jebne riposte nad ripostami...2.5tdi:bag: Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Turzol a drut idzie sam dokupić do foteli? Tapnięte z SGS5
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
tył nie sa elektryczne przeciez zaciski
-
B6 DIVISION
A Ty na uj się wcinasz? Lać?Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Napisz do Bieluna to podejdzie bo ma blisko. Oczywiście jak kluczyków nie zgubi:decayed:Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Linearny? Gdzie to wyczytales?i się wydaje ze są progresywne Tapnięte z SGS5 Na stronie eibach piszą ze progresywne. Skąd masz takie info? Tapnięte z SGS5
-
Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
Tapatalk:facepalm: Tapnięte z SGS5
-
Opinie na temat silnika 2.7BiT w Audi S4/RS4 B5
Gość normalnie pyta to mu ciśniesz debilizmem... ogarnij się jako użytkownik 2.7 który może się wypowiedzieć na temat Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Prokit masz -30 i -35 p/t a sportline masz -45 -50 p/t i na pewno będą bardziej komfortowe. Prokit to 560zl bodajże za nowki i sportline maks 600zl Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Turzol nie bierz h&r chyba ze gwint. Twarde okrutnie i tył skacze jak zaba Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Prawda jest taka że każdy z nas zna swoje auto od podstaw i przy sprzedaży sporo wad można ukryć(nie poinformować o nich kupującego). I nie piję do tematu esy tylko tego co Armi pisze Moje auto miało uderzenie w tył prawy w niemczech i każdego kto pyta informuje o tym. Kupiłem je sam ze świadomością że nic się nie stało z konstrukcją auta i śmigam już 6 lat i żadnych kwiatków nie ma
-
B6 DIVISION
Mało klienteli widocznie było w "błękitnej ostrydze":decayed:Tapnięte z SGS5
-
System operacyjny Android
Nie. Czysty. Tym bardziej jestem zaskoczony
-
System operacyjny Android
jaki fon?Wysłane z taboreta G3 S5. Wkórza mnie np to że jak rozmawiam przełącza mi się cały czas coś na ekranie. Ustawienia się zmieniają. Ostatnio np ustawiło mi się automatycznie odrzucanie połączen A zawiesza się przeokrutnie. Do tego na nowym andku nie wiem czy można ustawić że widać na zablokowanym ekranie jakieś powiadomienia. Czy ma się np sms czy coś. Mam goły ekran tylko z godziną na górze i zasięgiem a powiadomien na górnym pasku brak Na andku z początkiem 4 był to zupełnie inny telefon bez zacinania i wkórzania. Tylko go ładnie pod siebie personalizowałem a tutaj takie kwiatki
-
B6 DIVISION
Klekniecie we dwoch nie ma problemu:decayed: Tapnięte z SGS5
-
Jakie tarcze i klocki hamulcowe do Audi A4 B5?
Ostatnio cwiara sprawdzał jaki jego szef ma zniżki na ferodo i się zdziwił mocno:decayed: Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
E tam Przecież musi być to pełen syntetyk 75w90. Sporo sprzedałem tego oleju do dyfrów i śmiga
-
B6 DIVISION
A skrzynie i dyfer z jednego auta? Tapnięte z SGS5
-
System operacyjny Android
Pany da jakoś radę usprawnić andka 5.0? Wykończy mnie to oprogramowanie Z zajebistego telefonu zrobił się wkórwiający złom
-
B6 DIVISION
75w90 motulTapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
Będzie a czego się spodziewasz? Tapnięte z SGS5
-
B6 DIVISION
:bag: Bez sutej gleby to co to za prodżekt gleba będzie tylko bez przesady , żebym mógł z domu wyjechać A nie z dołu? Mordo a jakie to fele? RS4 B7? To chyba jedyne na które mógłbym zamienić rotory Ale spasować je ciężko bez gwintu
-
B6 DIVISION
:bag: Bez sutej gleby to co to za prodżekt
-
B6 DIVISION
Dzisiaj chcesz zebym wysłał?